Foxythepirate

W serwisie od 560 dni , ostatni raz 26 maj

Moje pytania (11)

Wszystkie »

Czy da się przyspieszyć gojenie ran po cięciu...

się? I czy w ogóle jest sposób na przyspieszenie gojenia ran? Chodzi o to, że dopiero co się samookaleczałam a rodzice powiedzieli mi,że za tydzień idziemy na ćwiczenia rehabilitacyjne do szpitala i chciałbym żeby mi się zagoiły do czwartku...cięcia są płytkie i proszę o odpowiedzi na temat a nie w stylu "nie tnij się EMO..." bo często się tak zdarza.

W Ciekawostki, 9 miesięcy temu, 4 odp

Idę za 2 tygodnie do fryzjera i chciałabym...

mieć fryzurę taką, jak mają scene,tylko jak ja mam jej to powiedzieć? Nie wyśmieje tego,czy coś? I ile bym za to zapłaciła, tak mniej więcej? Aha i jeżeli pokazałabym jej zdjęcie zrobione bokiem to czy wiedziałby jak, tak jakby dalej ściąć itd.

W Fryzury, 9 miesięcy temu, 2 odp

Czy świadome sny są bezpieczne?

Chodzi mi o to,że boję się paraliżu sennego i czy można jakoś wejść do snu w "bezpieczny" sposób,że napewno nie przejdę paraliżu sennego,bo chciałabym zobaczyć jak to jest...jeżeli ktoś miał takie sny to proszę,żeby opisał,jak się czuł i jak wejść do takiego snu i jak bezpiecznie się z niego wybudzić.Chciałabym powiedzieć,że jestem strachliwą osobą.

W Ciekawostki, 10 miesięcy temu, 3 odp

Moje odpowiedzi (8)

Wszystkie »

Idę za 2 tygodnie do fryzjera i chciałabym...

W Fryzury od Foxythepirate, 9 miesięcy temu, 2 odp

Foxythepirate odpowiada:

Ooo,dziękuję ^^

Znacie jakieś fajne Mangi od 13 lat?

W Książki od Foxythepirate, 2016-06-02 07:37:21, 4 odp

Foxythepirate odpowiada:

Jak możesz,to weś podaj chociaż anime,Oki?

Znacie jakieś fajne Mangi od 13 lat?

W Książki od Foxythepirate, 2016-06-01 17:19:34, 4 odp

Foxythepirate odpowiada:

Ooooo bardzo ci dziękuję,napewno kupię ❤️

Fajne (4)

Wszystkie »

Nieznajoma dziewczyna ze szkoły często się na...

mnie patrzy
Zauważyłem od kilku miesięcy że dziewczyna ze szkoły się często na mnie patrzy.Gdy jestem obok niej to ona dziwnie się zachowuje i patrzy na mnie ukradkiem.Czasami mam z nią lekcje i widzę że odwraca głowę w moją stronę.Raz na długiej przerwie jak stałem z kolegami 2m od niej to co chwila na mnie zerkała.Nie znam jej i nie wiem o co jej chodzi i co ona ode mnie chce.Prawie nikt z nią nie rozmawia i cały czas siedzi w telefonie.Nie wiem jak się jej o to spytać aby jej nie urazić.Dodam jeszcze że ona się NIE UŚMIECHA.Proszę o mądre porady

W Szkoła od bzybzy1, 8 miesięcy temu, 2 odp

Znacie jakieś fajne Mangi od 13 lat?

Najlepiej bez przekleństw,scen nieodpowiednich i bez wielkiego romansu,może być coś pod horror lub thiller,najlepiej z postaciami z uszami zwierząt (typu Tomoe,Kot z Cheshire),lub magiczne moce.I mniej więcej ile tomów.
Z góry dzięki (^-^)/

W Książki od Foxythepirate, 2016-06-02 11:07:43, 4 odp

Co zrobić, żeby ktoś zaprosił mnie do tańca...

na dyskotece?
Nie jakiś konkretny chłopak. Po prostu chciałabym z kimś zatańczyć, ale sama nie odważę się nikogo zaprosić. Próbowałam różnych metod, tj. fajnie się ubierałam (nie przesadzając z makijażem), tańczyłam, przechadzałam się samotnie podczas wolnych... To na nic! Co mam zrobić?

W Walentynki od MisiaPtysia, 2016-01-16 08:22:34, 4 odp