Zaloguj się✗ Zamknij
Angie299
0 złotych żetonów na koncie
0 pkt na koncie
Dodaj do czarnej listy
Przyjaciele (26)
Wyślij wiadomość
Polecamy
Uczucia:
Piękno:
Rozrywka:
Pozostałe:
Angie299 Katarzyna
W serwisie od 5948 dni , ostatni raz 15 wrzesień 2010
Moje pytania (5)
Wszystkie »
>> Do ChłOpAkÓw <<
lubicie dziewczyny które są odważne i no.... przejmują inicjatywę ?? np. pierwsze zaproszą do tańca albo podejdą i zaczną znajomość ?? SZCZERZE ;p i z góry dzienksW Pozostałe, 2010-05-03 19:56:50, 4 odp
WaSza CeCHa ;0
Jaki jest wasz największy atut..?W Pozostałe, 2010-04-27 13:11:19, 33 odp
....raczej do dziewczyn ;D......
CZy wam też się wydaje że Chłopcy lecą na głupsze dziewczyny? Sory nie mogłam sie powstrzymać; bo jak patrze na niektórych to mam takie wrażenie a wy co myslicie..? TYLKO SZCZERZEW Pozostałe, 2010-04-27 11:32:57, 10 odp
Moje odpowiedzi (151)
Wszystkie »
Jesteście bardziej samotnikami,czy może jesteście...
W Przyjaźń od Stokrotka, 2010-08-13 12:12:04, 33 odp
Angie299 odpowiada:
bez kumpli byłoby nudno trochu...no coz ale jak wkurzaja to trzeba sobie zrobic
troche SPOKOJNYCH DNI bez nich
co sądzicie o imieniu arek
W Miłość od izka333, 2010-05-31 17:51:42, 21 odp
Angie299 odpowiada:
może byćNo to sie pobawimy...:D
W Rozrywka od ZaKrĘcOnAaA, 2010-05-31 17:44:43, 28 odp
Angie299 odpowiada:
LuKseMbuRg