Angie299 Katarzyna

W serwisie od 5948 dni , ostatni raz 15 wrzesień 2010

Moje pytania (5)

Wszystkie »

>> Do ChłOpAkÓw <<

lubicie dziewczyny które są odważne i no.... przejmują inicjatywę ?? np. pierwsze zaproszą do tańca albo podejdą i zaczną znajomość ?? SZCZERZE ;p i z góry dzienks

W Pozostałe, 2010-05-03 19:56:50, 4 odp

WaSza CeCHa ;0

Jaki jest wasz największy atut..?

W Pozostałe, 2010-04-27 13:11:19, 33 odp

....raczej do dziewczyn ;D......

CZy wam też się wydaje że Chłopcy lecą na głupsze dziewczyny? Sory nie mogłam sie powstrzymać; bo jak patrze na niektórych to mam takie wrażenie a wy co myslicie..? TYLKO SZCZERZE

W Pozostałe, 2010-04-27 11:32:57, 10 odp

Moje odpowiedzi (151)

Wszystkie »

Jesteście bardziej samotnikami,czy może jesteście...

W Przyjaźń od Stokrotka, 2010-08-13 12:12:04, 33 odp

Angie299 odpowiada:

bez kumpli byłoby nudno trochu...
no coz ale jak wkurzaja to trzeba sobie zrobic
troche SPOKOJNYCH DNI bez nich

co sądzicie o imieniu arek

W Miłość od izka333, 2010-05-31 17:51:42, 21 odp

Angie299 odpowiada:

może być

No to sie pobawimy...:D

W Rozrywka od ZaKrĘcOnAaA, 2010-05-31 17:44:43, 28 odp

Angie299 odpowiada:

LuKseMbuRg

O MNIE

a smile is like half of a kiss ;*

KOMENTARZE (1)

Wszystkie »

Angie299 pisze :

uśmiech jest połową pocałunku...xD

2010-03-15 16:11:34

PRZYJACIELE (26)