ingar

W serwisie od 664 dni , ostatni raz 21 styczeń

Najlepsze odpowiedzi (4)

Wszystkie »

Witam. Mam 14 lat i przychodzę tutaj z dwoma...

W Seks od yuroo03, 3 miesiące temu, 6 odp

ingar odpowiada:

1. To zależy od tego, na jakim etapie dojrzewania jesteś. Na razie uważam, ze nie ma wielkiego powodu do obaw. Porównaj z tym co będzie za rok.
2. ODpuść trochę. Wyeksploatowałeś się. Daj szanse Twojemu organizmowi na regenerację. Zrób sobie kilka dni przerwy, a potem próbuj co drugi, trzeci dzień.
Jak w życiu - jak za dużo wody ze studni pompujesz to wysycha.
1+2 razem - zaczynasz dopiero dojrzewać, a to oznacza, ze opisane objawy moga być typowe dla tego okresu Twojego zycia.

Jak postrzegacie robienie romantycznych rzeczy...

W Przyjaźń od barszcz, 10 miesięcy temu, 2 odp

ingar odpowiada:

Wg mnie tym, że jedna z osób okaże się mniej odporna i zacznie jej zależeć na stworzeniu związku. Może się spotkać wtedy z odrzuceniem przez drugą strone. Nie każdy sobie z tym radzi. Dla niektórych jest to traumatycznym przeżyciem, bardzo dołującym o obniżającym poczucie własnej wartości. A to w okresie dojrzewania moze byc niebezpieczne, bo wtedy już tylko krok do depresji spowodowanych rozumowaniem - no jak to, nikt mnie nie kocha, nie chce ze mną być, nawet przytulic nie chce.
Tak więc - raczej nie warto pakować się w związki nie oparte na uczuciach. Takie jest moje zdanie :-)
Ale jeśli obie strony są zdeterminowane i świadomie zgadzają się na na taki związek, to może on być źródłem zarówno przyjemności jak i źródłem wielu cennych doświadczeń o sobie i reakcjach innych.

Witam. Mam problem mianowicie swędzą mnie...

W Zdrowie od thekiller219, 2016-05-20 13:31:12, 2 odp

ingar odpowiada:

Po pierwsze nie myj tych okolic zbyt intensywnie i często (klika razy dziennie), gdyż usuwasz sobie florę bakteryjną, która tworzy naturalna osłonę Twojej skóry. Spróbuj delikatne środki myjące bezzapachowe dla skóry wrażliwej, czasami może sie okazać, że mydło dla niemowląt nie bedzie powodować podraznień. A czasami, kiedy nie miałeś zbyt intensywnych zajęc powodujacych obfite pocenie tych okolic to może wystarczyc umycie sama, ciepłą wodą.
Ogólnie - im więcej chemii zawartej w śrdodkach czystości tym więcej naturalnych "pokryć" ochronnych usuwasz ze swojej skóry, co powoduje podraznienie - w Twoim przypadku - świąd. Jeżeli sytuacja będzie sie utrzymywać moze być konieczna wizyta u dermatologa, a zwłaszcza jeśli na skórze zobaczysz zmiany - przebarwienia, łuszczenie sie skóry, odparzenia. A - i jeszcze jedno - nie noś zbyt obcisłej bielizny, przejdź na bawełnę, wyeliminuj tworzywa sztuczne. Nie jest złym rozwiązaniem bielizna termoaktywna, ale często zmieniana.

Moje odpowiedzi (39)

Wszystkie »

Witam. Powazne pytania do plci meskiej, prosze...

W Seks od Lulini, 1 miesiąc temu, 10 odp

ingar odpowiada:

W jakim celu powtarzasz swoje pytania po trzech miesiącach?
Dostałas dużo odpowiedzi. Nic z nich nie zrozumiałaś?

Jak powiedzieć mamie, że dostałam okresu?

W Rodzina od Kochaniutka36, 2 miesiące temu, 3 odp

ingar odpowiada:

Dokładnie taak jak Ci Patrysia napisała. Co tu kombinować? To jest najnormalniejsza rzecz pod słońcem, ze dziewczyna dostaje okres.

Co sądzicie o imionach Atena i Marina?

W Ciekawostki od McZozol, 2 miesiące temu, 3 odp

ingar odpowiada:

Jak dla psów - za długie (lepsze są dwusylabowe, bo łatwiej wołać)
Jak dla ludzi - bardzo pretensjonalne.
Jak na ksywki dla lasek - ujdą.

O MNIE

Zobaczyłam, że moja siostrzyczka spędza tu dużo czasu. Zajrzałam, poczytałam i zobaczyłam ile problemów mają młodzi ludzie. Może będę mogła czasami im pomóc. Będę tu częściej zaglądać, tym bardziej, że moja pasją jest psychologia.