liliann

W serwisie od 350 dni , ostatni raz 08 maj

Najlepsze odpowiedzi (4)

Wszystkie »

Cześć mam 14 lat i podoba mi sie pewien...

W Pomocy od Poissonkiss, 1 miesiąc temu, 3 odp

liliann odpowiada:

według mnie, warto spróbować. A może akurat wpadłaś mu w oko, tylko koleś boi się to okazać. Zagadaj do niego np. na fb, lub na sms, albo w szkole. Jeśli on się na ciebie popatrzy to ty też się na niego popatrz, tylko nie spuszczaj tak szybko wzroku.

Hej. Mam problem :/ Podoba mi się pewien...

W Pomocy od Hania4127, 10 miesięcy temu, 3 odp

liliann odpowiada:

no co ty! napisz do niego koniecznie.
nawet sie nie zastanawiaj ;)
ja też mam kolege i pisze z nim codziennie XD
na pewno znajdziecie tematy do rozmowy,
po prostu napisz mu ,,hejj, co u cb?..nie przeszkadzam?"
czy coś w tym stylu i na pweno odpisze. Będzie dobrze 3mam kciuki
Nie bój sie, będzie dobrze, napewno cie nie oleje.

Hej nie ladnie mi w okularach. Poradzcie co...

W Fryzury od Dorosła, 11 miesięcy temu, 4 odp

liliann odpowiada:

cześć ja też nosze okulary i od razu ci odradzam noszenie grzywki ponieważ to bardzo nie wygodne (sama ją miałam) szkła kontaktowe to jest najlepsza obcja, to nic strasznego przez pierwsze kilka razy będziesz je zakładać troche dłużej ale za kilka założeń wprawisz się i będzie ci to szybko wychodziło

Moje pytania (28)

Wszystkie »

Dlaczego nikt nie tańczył ze mną na dyskotece?

jeszcze nigdy nie tańczyłam z chłopakiem, nie wspominając już o wolnym.. wszystkie moje koleżanki tańczyły może kilkadziesiąt razy, a ja nigdy, Zawsze jak jest wolny to podpieram ściany, nigdy nie przejmowałam się tym. Ale jak tak stałam przy tej ścianie XD to zrobiło mi się troche przykro. W sumie to zazdrosna się nie czuje, bo fajne że moje koleżanki tańczą sobie. Ale czemu ja nie? co jest ze mną nie tak? Jak była dyskoteka to wszyscy chłopcy pokazywali mojemu koledze żeby ze mną zatańc...

W Szkoła, 17 dni temu, 5 odp

jak zdobyć więcej czytelników na blogu??

mam bloga i chciałabym żeby więcej osób go czytało

W Kultura, 23 dni temu, 4 odp

Daje Najj!!! mam pytanie Czy ja sie mu podobam?

Jest taki chłopak i nie wiem o co mu chodzi. Obydwoje mamy 14 lat. (on mi sie podoba) Ogólne to praktycznie cały czas się na mnie patrzy, koleżanki mi mówią że gdy tylko ma okazje to zerka na mnie nawet jak gada z kolegami, lub patrzy kontem oka...... zazwyczaj jak jest z grupką kolegów to wszyscy koledzy patrzą się na mnie. I gdy zerknę na tego chłopaka ty wszyscy od razu go szturchają. Często jak koło niego przechodzę to jego koledzy się "podszmiechują". Ostatnio na wf chłopcy g...

W Pomocy, 24 dni temu, 4 odp

Moje odpowiedzi (36)

Wszystkie »

Cześć! Od jakiegoś czasu zakochałam się w...

W Pomocy od Amelia126, 17 dni temu, 2 odp

liliann odpowiada:

to jest bardzo trudne, ale nie koniecznie od razu musisz mu to mówić.
Za obserwuj w jaki sposób na ciebie patrzy, czy nie ma maślanych oczu?
może po przez rozmowę zasugeruj mu to jakoś, ale nie mów wprost.
Może jak wyjdzie z rozmowy podpytaj się czy nie zakochał się w jakieś dziewczynie?
i jak w miarę będziesz mogła stwierdzić że już musisz mu to powiedzieć to mu powiec. A jak mu powiesz to w najgorszym wypadku będziecie dalej przyjaciółmi..A może zostaniecie parą? w takim wypadku warto zaryzykować...Powodzenia życzę :)

jak zdobyć więcej czytelników na blogu??

W Kultura od liliann, 22 dni temu, 4 odp

liliann odpowiada:

dzięki! te rady rozpatrzę ,są bardzo pomocne :)...a to mój blog https://anastyle14.blogspot.com/
tyle co zaczęłam więc, za wiele na nim nie ma. Ale jak go zobaczysz to z chęcią przeczytam twoją opinię. Każda uwaga jest dla mnie cenna.

Podoba mi się dziewczyna i bardzo mi na niej...

W Pomocy od ILYMB, 23 dni temu, 3 odp

liliann odpowiada:

nie bój się, napisz hej, i rozmowa się potoczy. A może ty też się jej podobasz i może ona też się boi do ciebie napisać. Ja tak mam XD. Spróbuj nic nie stracisz. Pogadaj na neutralne tematy. Dziewczyny lubią pisać z chłopakami tylko się boją zacznać.

Fajne (6)

Wszystkie »

cześć!..mam pytanie ostatnio zastanawia mnie...

czy taki pewien chłopak się we mnie zakochał/czy mu się podobam
Coraz częściej zauważam że na przerwach spogląda na mnie, ja też na niego czasem zerknę, zdarza się że nasze wzroki zetknął się. Kilka dni temu mieliśmy WF i jak przyszła jego kolej to ja na niego spojrzałam, wtedy wszyscy chłopcy zaczęli mówić "uuuuu"on sie bardzo wtedy popisywał, jego kolega wtedy powiedział "nie przejmuj się nią"..no nie wiem co to znaczy.
i jak jestem w pobliżu tego chłopaka to wszyscy jego koledzy go trącają i się śmieją..ze 2 razy zdarzyło się że tak bardzo delikatnie dotkną (musną) mojej ręki. Moja przyjaciółka mówiła że on często gada o mnie ze swoim kolegą z ławki.
ogólnie jest to bardzo odważny chłopka, z poczuciem humoru, luzak, jeden z największych popularsów w szkole. Mamy tyle samo lat (14). chodzimy do równoległych klas. (on chyba też mi się troche podoba)
pomóżcie proszę, o co mu chodzi???

W Pomocy od liliann, 2 miesiące temu, 2 odp

Czy jak będę pisać do kolegi z którym się...

świetnie dogaduję to on nie pomyśli sobie o mnie czegoś złego? W prawdzie z miesiąc temu on napisał do mnie pierwsi i rozmowa ciągnęła się ponad godzinę. On mi się podoba no ale mogę tak normalnie napisać i pisać do niego co kilka tygodni czy uzna mnie za idiotkę?

W Pomocy od smutna1107, 10 miesięcy temu, 3 odp

Od dawna podoba mi sie taka dziewczyna pisze z...

nia 2 lata. Od jakiś 3 miesiecy wszystko układa sie nam dobrze chciałbym z nia być ale niewiem czemu mam przeczucie że ona sobie ze mnie żartuje. :/

W Pomocy od myskam, 10 miesięcy temu, 4 odp