się na dorosłą, i popadłam w jakiś dołek, myśląc o tym, że mam już tyle lat, a się nawet dobrze nie wyszalałam. Żadnego poważnego związku, trochę imprez, ale nie za dużo, teraz jestem w klasie maturalnej i przez te całe 4 lata się uczyłam, przez co też nigdzie nie wychodziłam, a teraz w szczególności, bo matura za pasem. No i cały czas chodzi mi po głowie, to, że już nie będę miała nigdy czasu żeby się wyszaleć, że nie odrobię tego straconego czasu, że mogłam korzystać z tej młodości. Teraz m...
W Zdrowie,
2018-03-16 19:14:18,
9 odp