ShittyKitty ----

W serwisie od 5947 dni , ostatni raz 28 listopad 2010

Moje pytania (73)

Wszystkie »

Ma ktos ktoś nuty do jakiejs kolędy chodzi mi o...

cos takiego jak ( A C F#)

W Pozostałe, 2010-11-28 16:25:29, Dodaj odpowiedź

Do dziewczyn ! umiecie robic kłosa ?

W Fryzury, 2010-08-01 10:32:16, 49 odp

Moje odpowiedzi (244)

Wszystkie »

z jakich stron sciagacie piosenki??

W Muzyka od Justyśka2, 2010-08-03 09:56:27, 9 odp

ShittyKitty odpowiada:

mp3.teledyski.info

co znaczy taki znaczek ^^ ????

W Kultura od pinaa, 2010-08-03 09:48:33, 6 odp

ShittyKitty odpowiada:

to samo co jakbys brwi uniósl

Czy posiadanie chłopaka i całowanie się z nim w...

W Pocałunki od zdegustowana, 2010-07-29 13:28:56, 32 odp

ShittyKitty odpowiada:

normalnee

KOMENTARZE (3)

Wszystkie »

ShittyKitty pisze do skasowany :

Dziecko ty chyba się nacpałes

2010-07-11 19:44:17

Adrianek pisze do ShittyKitty :

Skicznaa jestes slicznotko... buziaczki dla cb..

2010-04-08 12:37:46

Jomadafaka pisze do ShittyKitty :

Dokładniej - po jakim czasie to przejdzie?

2010-04-02 12:05:58