Kindness1234

W serwisie od 3520 dni

Moje pytania (1)

Wszystkie »

Mój problem wygląda tak, ze spodobał mi się...

bardzo pewien chłopak. Fajnie nam sie gadała na żywo, chciałabym do niego napisać, ale nie wiem jak i w ogole ;/

W Flirt, 2016-10-17 19:04:44, 2 odp