Mart4

W serwisie od 416 dni , ostatni raz 10 marzec 2017

Najlepsze odpowiedzi (3)

Wszystkie »

Jak zacząć cieszyć się życiem i zmotywować...

W Szkoła od poprostuczłowiek, 10 miesięcy temu, 4 odp

Mart4 odpowiada:

Gdyby był super skuteczny sposób na bycie zadowolonym z życia w każdym calu, to już dawno byś o tym wiedziała :) Każdy z nas ma dołki, jedni średnio kilka razy dziennie, inni tylko od święta. Przed maturą ludzie strasznie wariują, znam to z autopsji. A prawdą jest, że nie taki diabeł straszny. Jedyne co może pomóc to dystans. Życie stawia przed nami tak wiele egzaminów, że później matura wydaje się być czymś nieistotnym, banalnie prostym. Nie wiem jak znaleźć energię, nie mam też zielonego pojęcia jak znaleźć cel... Za to wiem, że nic tak nie pomaga jak podejść do tego wszystkiego co się wokół dzieje obiektywnie, z pewną dozą obojętności. A jeśli chodzi o motywację do nauki to nic nie daje takiego kopa jak wizja ekskluzywnych wakacji, świetnego auta czy fajnego domu. Ucząc się, w pewien sposób sprawiasz że ta wizja może być w przyszłości realna. Patent znajomego, który ponoć jest mocniejszy w czasie sesji, niż niejeden energetyk. ;) Noo chyba, że znajdziesz bogatego faceta, to już inna sprawa :D

Witam, wracam tu po bardzo długim czasie, bo aż...

W Przyjaźń od olcia966, 2016-12-21 13:01:45, 5 odp

Mart4 odpowiada:

Skoro jej nie zależy na Waszej relacji, to nie widzę sensu byś miała starać się i walczyć o jej zainteresowanie. Z reguły tak jest, że ludzie lubią wykorzystać innych do realizacji własnych celów, a później mają ich gdzieś. Nie znam Twojej przyjaciółki, Ty ją znasz lepiej niż my wszyscy tutaj. Sama przemyśl czy byłaś jej przyjaciółką tylko wtedy gdy czegoś potrzebowała, czy jednak było to coś więcej.

w klasie zrobiliśmy losowanie i muszę koleżance kupi...

W Prezenty od pamelciaa34, 2016-12-03 12:18:39, 4 odp

Mart4 odpowiada:

Chyba najlepszy wybór to słodycze, owoce itp. ewentualnie jakieś przybory do szkoły, kolorowe długopisy, notatnik. Z kosmetykami czy jakąś tanią biżuterią nie ryzykowałabym, bo niekoniecznie może jej przypaść do gustu.

Moje pytania (1)

Wszystkie »

Studenci! Czy ktoś z Was orientuje się czy po...

studiach I stopnia można podjąć naukę na II stopniu ale na innym kierunku? Przykład: po biologii Ist. chcemy rekrutować na bezpieczeństwo narodowe IIst. Oczywiście to tylko przykład. Kierunek na który chcę iść po studiach Ist. zostanie otwarty dopiero w przyszłym roku, więc na razie nie pytałam nikogo oficjalnie. Wystarczy, że pozytywnie przejdę rozmowę i zdam egzamin kwalifikacyjny z zakresu materiału z Ist? Czy może sam fakt, że studiowałam coś zupełnie innego ma wpływ na to, że będę kandyd...

W Szkoła, 2016-12-02 16:58:52, 3 odp

Moje odpowiedzi (54)

Wszystkie »

Dziewczyny jak wygląda u was okres ?

W Miesiączka od Kote2015, 10 miesięcy temu, 6 odp

Mart4 odpowiada:

Bez leków jestem skończona, przynajmniej przez dwa pierwsze dni. Ból kręgosłupa mocno odczuwalny, brzuch praktycznie w ogóle. Unoszenie nóg 30st. w górę leżąc na plecach bardzo mi pomaga, ale oczywiście tylko w domu. Ogólnie dzień przed mam tak jednoznaczne wahania nastroju, że ciężko się nie domyślić, że to już.

Czy są jakieś zastrzeżenia?

W Szkoła od klaudiaa2501, 10 miesięcy temu, 7 odp

Mart4 odpowiada:

Ambitniejszy profil? Rozumiem, że kierunki artystyczne są według Ciebie gorszego sortu?
Lekarz to raz, dwa - porozmawiaj z kimś jak wyglądają zajęcia praktyczne w takiej szkole i zastanów się czy dasz radę. ;)

Od jakiegoś czasu zauważyłam że zaczął...

W Miłość od Alinka001, 10 miesięcy temu, 6 odp

Mart4 odpowiada:

Musicie z tym kolegą odrobinę się poznać, wtedy pewnie same zorientujecie się która wpadła mu w oko.