DorotaI

W serwisie od 413 dni , ostatni raz 01 grudzień 2016

Moje pytania (1)

Wszystkie »

Czy podarowalibyście na prezent urodzinowy kosz...

prezentowy ? Utworzyłam sklep internetowy z koszami prezentowymi, ale nie wiem czy dobrze to robię. Jest mniej zamówień niż myślałam. Czy to w ogóle jest dobry pomysł?

W Prezenty, 2016-12-01 19:59:14, 3 odp

Moje odpowiedzi (1)

Wszystkie »

Są szanse na związek czy zawsze będę tylko...

W Pomocy od rozterkoweserce, 2016-12-01 19:12:35, 5 odp

DorotaI odpowiada:

Pytanie, jak Ty zachowujesz się pomiędzy imprezami w stosunku do niego. Jeśli zachowujesz się skrajnie - albo nachalnie, albo chłodno, to może nie mieć odwagi wychodzić ze swojej strefy komfortu. W sumie ma to co chce - idzie na imprezę z dziewczyną, gdzie dobrze się z nią bawi - po co miałby to komplikować? Powinnaś powiedzieć mu szczerze co czujesz i czego oczekujesz i jeśli to nie pomoże - pokazać, że może Cię stracić.

Fajne (1)

Wszystkie »

Są szanse na związek czy zawsze będę tylko...

koleżanką?
Znamy się kilka miesięcy. Widywaliśmy się raz w tygodniu na imprezie. Czasem się całowaliśmy, obejmowaliśmy, trzymaliśmy za ręce, czasem traktował mnie jak zwykłą kumpelę, tak mnie zresztą nazywał - kumpelą. Wiem, że mnie lubił. Bywał u mnie czasem po imprezach, rozmawialiśmy na różne tematy, czasem u mnie nocował. Zapraszał mnie też do siebie, ale nie byłam. Od miesiąca nie widziałam się z nim. Napisałam do niego co słychać to wyraźnie się ucieszył, opowiadał mi co u niego słychać, że nie ma go teraz w mieście, ale że czasem bywa w mieście. Mówię, żeby dał znać jak będzie, bo trzeba się w końcu spotkać. I on na to, że okey, że na pewno da znać, że teraz przed świętami będzie coraz częściej i że na pewno jeszcze wiele imprez przed nami.
I tu moje pytanie... czy on chce się nadal spotykać TYLKO na imprezach czy jednak da mi znać i spotkamy się w jakimś innym miejscu? I czy są szanse, że coś z tego wyniknie czy zawsze będę dla niego tylko koleżanką?

W Pomocy od rozterkoweserce, 2016-12-01 19:12:35, 5 odp