Fitlife

W serwisie od 408 dni , ostatni raz 22 styczeń 2017

Moje pytania (5)

Wszystkie »

Czy wy też tak macie, że rano na czczo macie...

płaskie/mniej odstające brzuchy niż po posiłkach? Czemu tak się dzieje? Ja już po samym śniadaniu mam większy brzuch, a na noc po całym dniu jedzenia to już w ogóle. Nie sprawdzałam, ale chyba nie mam nietolerancji pokarmowych. Nie jem chleba białego tylko razowy, z makaronami to samo, a mleko staram się pić bez laktozy, tylko do kawy dolewam zwykłego. Słyszałam też, że porcja jedzenia jaką potrzebuje żołądek na raz to jest wielkość ręki, a ja jem więcej niż moja ręka, może to przez to?

W Diety, 11 miesięcy temu, 4 odp

Co można zjeść na kolacje na diecie?

Chodzi mi o coś lekkostrawnego, ale i sytego, tak żeby wytrzymać od godziny 19 do 23, aż się położę do łóżka.

W Diety, 12 miesięcy temu, 9 odp

Jak przejść na diete?

Jak ułożyć sobie jadłospis? Co jeść, czego nie jeść? Chcę schudnąć kilkanaście kilo, nie mam nadwagi, jak coś. Od czego zacząć, tak aby dieta nie była męczarnią, ani nie zniechęcała?

W Diety, 2017-01-06 19:24:51, 7 odp

Moje odpowiedzi (8)

Wszystkie »

Co można zjeść na kolacje na diecie?

W Diety od Fitlife, 11 miesięcy temu, 9 odp

Fitlife odpowiada:

Nie mam jakiś poważnych problemów ze zdrowiem. Każdy mówi, że zdrowie to priorytet jakby nie było też innych ważnych wartości w życiu. Samo zdrowie człowieka nie uszczęśliwi.

Czy wy też tak macie, że rano na czczo macie...

W Diety od Fitlife, 11 miesięcy temu, 4 odp

Fitlife odpowiada:

No, ale to jedzenie też się chyba trawi więc ja myślałam, że jak po śniadaniu odczekam 3h do następnego posiłku to, że to śniadanie mi się przetrawi i brzuch nie będzie robił się coraz większy.

Co można zjeść na kolacje na diecie?

W Diety od Fitlife, 11 miesięcy temu, 9 odp

Fitlife odpowiada:

Szkodza sobie glodowkami? Te efekt schudnięcia utrzymują więc nie wiem w czym sobie szkodzą.
Filet z kurczaka z warzywami to jest dla mnie obiadowe danie, chleb razowy z twarogiem to śniadaniowe. Warzywa mogą powodować wzdęcia, a chleb je sie tylko rano, tak wynika z mojej wiedzy, a na danie kolacyjne nie mam pomysłu.
Nie jestem wstanie trzymać się swojej rozpiski jedzenia, a czyjejś też nie będę się trzymać, wolę jeść to co chcę, a nie to co ktoś mi każe. Poza tym nie mam nadwagi, żebym miała komuś w kieszeń pchać za rozpiskę jadłospisu, a ćwiczenia to sobie znajduję na yt. Mnóstwo ludzi tak chudnie.