Olcisia

W serwisie od 395 dni , ostatni raz 24 maj 2017

Moje pytania (3)

Wszystkie »

Hej! Nazywam się Ola. Mam 15 lat. Chodzi o to,...

że jestem bardzo nieśmiała i chciałabym jakoś to pokonać i stać się bardziej pewna siebie. Macie może jakieś rady, wskazówki, ktr mi w tym pomogą? Bardzo mi zależy na odpowiedzi...I nie wiedziałam do jakiej kategorii to dać więc wybrałam taką choć nie za bardzo pasuje.

W Pozostałe, 12 miesięcy temu, 4 odp

Hejka! Mam mały problem z okazywaniem uczuć......

nie umiem powiedzieć mojemu chłopakowi co czuję na serio i wgl... On mi czesto mówi, ze mnie kocha i, ze jestem dla Niego bardzo ważna. Chodzimy ze sb już ponad msc, a ja nadal nie wm jak Mu odpowiedzieć... po prst boję się, że jak Mu powiem co czuję on nie zareaguje w ten sposób jaki bym chciała, bo wcześniej on zarywał do.każdej ale tylko przez pare dni, a o mnie starał się ponad dwa tygodnie i potem chodzilismy ale ja sie serio bije czy on mnie nie zostawi i pojdzie do innej... przepraszam...

W Miłość, 2017-01-16 23:24:17, 3 odp

Hejka! Ogólnie chodzi o to,że mój chlopak, z...

ktr spotykam się od ponad 2 tygodni chce mnie pocałować i zapytał mnie ostatnio czy może to zrobić, ale zapytal się mnie o to przed szkołą i ja nie chciałam żeby tam to się stało... i mu odmówiłam. Bardzi boję się tego, że on chce mnie pocałować, bo nigdy tg nie robiłam... Nawet nie wiem jak to zrobić... Czy mam się czym stresować? I wgl czy to już odpowiedni moment na pocałunek skoro chodziny nieco ponad dwa tygodnie? Proszę sajcie mi odpowiedź...

W Pocałunki, 2016-12-18 23:54:01, 4 odp

Moje odpowiedzi (7)

Wszystkie »

Witam mam straszne nogi :(( całe w strupach i...

W Zdrowie od asiiusiia97, 11 miesięcy temu, 4 odp

Olcisia odpowiada:

Hej jeśli swedza Cie nogi to idz do lekarza. To moze byc jakies uczulenie, albo choroba. Najlepiej jak najszybciej. Pewnie te strupy sa po rozdrapanych krostach. Naprawde radze Ci szybko isc do lekarza.

Hej, miesiąc temu zostawił mnie chłopak z...

W Pomocy od NiKtWaŻnY11, 11 miesięcy temu, 3 odp

Olcisia odpowiada:

Wychodź na miasto z koleżankami na miasto np. do kina. Nie martw się tym chłopakiem, serio nie warto...dasz radę bez niego. Staraj się zapełnić swój wolny czas w całości, możesz np. zapisać się na jakieś zajęcia dodatkowe ale nie przesadz z ich iloscia i nie przemeczaj sie. Uprawiaj ogl jakiś sport, spedzaj czas z rodzina. Życzę powodzenia i serio sie nie orzejmuj nie byliscue po prostu sobie pisani i juz. Jest tyle fajnych chlopakow na swiecie, ze jeszcze kogos sobie znajdziesz.

Mam dość duży problem... To znaczy, dla mnie...

W Przyjaźń od Ameneris, 12 miesięcy temu, 3 odp

Olcisia odpowiada:

Hej powiem Ci tylko jedno, przyjaciółka, ktr wyjawia Twoje sekrety i rozpowiada zmyslone historie o Tobie to nie jest prawdziwa przyjaciółka... To Ty powinnaś się na nią obrazić, a nie ona na Ciebie. Ona robiła źle i ona powinna Ciebie przeprosić. Ja na Twoim miejscu bym się do niej przestała odzywać, a na pewno nie chciałabym się z nią już przyjaźnić.