Anka2323

W serwisie od 388 dni , ostatni raz 04 grudzień 2017

Moje pytania (3)

Wszystkie »

Jak przekonać rodziców na przeprowadzkę do usa?

Otóż od zawsze chciałam tam mieszkać, I nadal chcę, ale moi rodzice nie chcą. Mamy tu w Polsce duży piękny dom i to dlatego sie nie chcą zgodzić, no i też nie znają języka :/, ale jest wiele ofert pracy bez znajomości języka. Moja ciocia mieszka a Nieczech i ona wg nie znała języka tak samo jak moi rodzice, a teraz mówi jak normalna Niemka. Może macie jakieś dobre pomysły żeby ich przekonać?

W Rodzina, 9 miesięcy temu, 4 odp

HeJ, Od jakiegoś czasu zauważyłam w mojej...

koleżance coś dziwnego... Wydaje mi się że ina jest lesbijką, ale nwm jak to sprawdzić. Ona ciągle ma obsesję na moim punkcie, ciągle się do mnie przytula i do innych dziewczyn. Ostatnio byłyśmy w toalecie itak bez powodu mnie pocałowała w usta... chłopcy ją obrzydzają i się z nimi nie zadaje. Jak mogę sprawdzić czy ona jest lesbijką??

W Przyjaźń, 9 miesięcy temu, 2 odp

Hej. Mam problem, który jest dość często...

spotykany, ake nwm jak go rozwiązać otóż... Chciałabym przenieść sie do innej szkoły, ale moja mama nie chce sie zgodzić. Jestem w 2 gimnazjum, wiem że tylko jeszcze jeden rok został mi do opuszczenia go, ale ja chcę się przenieść! Myślałam nad tym wiele razy, przeanalizowałam wszystkie za i przeciw, i wiem że muszę się przenieść. Nienawidzę mojej szkoły. Nauczyciele są okropni. A moi kkoledzy myślą tylko o sobie. Od niedawna zaczęłam zauważać że moje koleżanki są wredne. Obgadują wszystki...

W Szkoła, 2016-12-26 23:19:08, 4 odp