Arama

W serwisie od 372 dni , ostatni raz 24 styczeń 2017

Moje pytania (1)

Wszystkie »

Jak można się skutecznie pozbyć obfitej miesiączki?

Szczególnie jest uciążliwa w trakcie uprawiania sportu-pływania, ale też chyba w wojsku, lub w lotnictwie. Problem z obfitą miesiączką ma wiele dziewcząt uprawiających sport, ale myślę że również modelki, "żołnierki" może pilotki. Ja mam obsesje na tym punkcie i nie oczekuję odpowiedzi w stylu; "idź do ginekologa" bo byłam i to nie raz.

W Miesiączka, 12 miesięcy temu, 23 odp

Moje odpowiedzi (14)

Wszystkie »

Jak można się skutecznie pozbyć obfitej miesiączki?

W Miesiączka od Arama, 12 miesięcy temu, 23 odp

Arama odpowiada:

I tak na dobrą sprawę niczego się nie dowiedziałam i przecież wiem że od tego jest ginekolog. ale każda dziewczyna ma swoje doświadczenie i preferuje jakieś rozwiązanie szczególnie. A tu afera na sto fajerek. Posłużyłam się tylko przykładem sportsmenek, czy pilotek, a tu zaraz zarzuty że jestem wszystkim na raz; sportowcem wojakiem żołnierką i trollem jednocześnie . Dziwna reakcja i dziwne forum. Jak czytam wpisy, to aż gęsto od trolli i jakoś nic. Ale cóż. nie ja tu żądze.

Czy wysłać kartkę na walentynki nieznajomemu?

W Walentynki od ems124, 12 miesięcy temu, 2 odp

Arama odpowiada:

Wysyłanie kartki nie jest dobrym pomysłem, bo nie zobaczysz jego reakcji, a jeżeli jest równie nieśmiały, to wszystko pozostanie beż zmian. Musisz go poznać, np. przez innego chłopaka, albo wprost-"chcę się z Tobą zakolegować";i tyle. Ni ma innego sposobu, na jego intuicję nie licz.

Czy jestem przystojny?

W Ocena wyglądu od mm9, 12 miesięcy temu, 11 odp

Arama odpowiada:

Jesteś mega-przystojny. Tylko wytrzyj sobie nosek.