gaabryskaaa

0 złotych żetonów na koncie

178 pkt na koncie

Dodaj do czarnej listy

Przyjaciele (0)

Wyślij wiadomość

Polecamy

Uczucia:

Piękno:

Rozrywka:

Pozostałe:

gaabryskaaa

W serwisie od 195 dni , ostatni raz 09 lipiec

Moje pytania (22)

Wszystkie »

Tak zupełnie przypadkiem miałam okazję...

rozmawiać z psychologiem, pierwsza rozmowa była taka luźna, dzisiaj spotkałam się z nią tak normalnie za pieniądze. Dużo ona mówiła o mnie na podstawie mojego wyglądu, ja to słuchałam i to się sprawdzało. M.in powiedziała że mam ładne ale bardzo smutne oczy, że po oczach wszystko widać, co siedzi w człowieku, że mam lekką depresję, że to widać po mojej postawie i że takich ludzi inni nie szanują i że najprawdopodobniej ja siebie także, bo na to pozwalam. Że podporządkowuje się danej grupie sp...

W Zdrowie, 1 miesiąc temu, 14 odp

Uwielbiam tatuaże, póki co nie mam ani jednego,...

ale planuje mieć conajmniej 5 i zacząć się dziarać niebawem. Na pewno chce mieć jakiś cytat pod kością obojczykową po prawej stronie, równoległy do kości lub pod jakoś w poprzek, drugi pod lewą piersią i to też jakiś cytat w języku angielskim lub piórko i cytat albo jakiś wzór, motyw zaczynajacy się pomiędzy piersiami, a kończący się pod nimi, rozchodzący się obie strony, trzeci (od którego najprawdopodobniej zaczne) chcę aby zaczynał się tuz nad prawą kością miedniczą, a kończył się pod majt...

W Ciekawostki, 1 miesiąc temu, 2 odp

Z piątku na sobote byłam z moim chłopakiem na...

20 urodzinach znajomego. Ja nic nie piłam, bo w obie strony musiałam auto prowadzić, mój chłopak pił i wypił za dużo. A jak wypije za dużo to mu odbija i albo staje sie wielce zakochany we mnie, truje mi tylek, przymila sie, dobiera itd, a jak jest podpity/pijany to ja nie chcę nic z nim robic, a wtedy obija mu w druga strone i zaczyna swoja gadkę, że pewnie mam innego, a to nieprawda. Pierwszym razem widziałam go napitego na mojej 18-nastce na którą zaprosiłam i rodzine, i znajomych, wtedy p...

W Pomocy, 1 miesiąc temu, 8 odp

Moje odpowiedzi (53)

Wszystkie »

Tak zupełnie przypadkiem miałam okazję...

W Zdrowie od gaabryskaaa, 1 miesiąc temu, 14 odp

gaabryskaaa odpowiada:

Kocham go głównie za wygląd, ale za niektóry cechy charakteru także, nie potrafię kochać go za wszystko przez jego zachowanie.
Nie, nie każdy boi się śmierci. Śmierć jest nieunikniona u każdego więc nie ma czego się bać, każdy kiedyś umrze, więc im szybciej pogodzi się z motywem śmierci obecnym w życiu każdego tym lepiej dla niego, a jeśli nie potrafi tego zrozumieć to takiej osobie mogę polecić wizytę u psychologa.
Jeśli tak każdy miałby sam sobie radzić ze swoimi problemami to psycholodzy nie mieliby co robić, a jednak mają, dużo osób chodzi do psychologów po wsparcie psychiczne. Nie każdy ma psychikę ze stali, że sobie ze wszystkim radzi psychicznie. A ten co się boi śmierci tym bardziej tej psychiki mocnej nie ma.
Póki co nie zamierzam iść do lekarza po antydepresanty, radzę sobie lekami uspokajającymi.
Jeśli dla ciebie bzdurą, kłamstwem, kitem jest mówienie, że żyje się dla siebie, nie dla innych, że to siebie powinno się traktować jako numer jeden, a nie innych no to sorry, ale wole słuchać takich "kłamstw" niż żyć całe życie dla innych, nie dla siebie i nic nie mieć z tego życia, być na "uwięzi" innych, spełniać wszystkie oczekiwania innych, zatracać siebie, własne ja dla innych. Nie, dzięki za takie życie.
Ja się mogę gubić w pisaniu przez mętlik w głowie, ale przynajmniej nie robię błędów w pisowni i pisze tak, że każdy mnie może zrozumieć, ja ciebie niestety nie w każdym momencie rozumiem.
Nie przeszkadza mi uprzejmość u faceta, przeszkadza mi gdy tej uprzejmości jest za dużo, wszystko wtedy staje się takie sztuczne, ja nie umiem być sobą przy takiej osobie. Uprzejmość u faceta ok, ale nie do przesady, bo to przestaje być wtedy fajne tylko wkurzające się staje.

Tak zupełnie przypadkiem miałam okazję...

W Zdrowie od gaabryskaaa, 1 miesiąc temu, 14 odp

gaabryskaaa odpowiada:

Ludzie są słabsi psychicznie teraz niż kiedyś byli. Kiedyś to nie było czasu na sentymenty, użalanie się nad swoim życiem, bo trzeba było na wszystko pracować i nie marudzić, że są takie a nie inne czasy, a teraz tak na dobrą sprawę z rzeczy materialnych ludzie mogą mieć wszystko, ale to nie zastąpi obecności drugiego człowieka przy sobie. Mężczyźni chorują jeśli chodzi o psychike, ale mam wrażenie że są mocniejsi psychicznie więc lepiej sobie radzą niż kobiety, chyba rzadziej niż kobiety wybierają się do psychologów, bo nie wiem, może to jakaś ujma na honorze dla nich, według tej psycholog dużo mężczyzn, gdy sobie nie radzą z życiem psychicznie to uciekają w sport, bo to dodaje im takiej siły psychicznej.
Podobno nikt chory, ktoś z zaburzeniami psychiki nie przyzna innym racji, kto mówi że ta osoba jest chora. Znam osobę, która na prawdę ma chorobę psychiczną, rozdwojenie jaźni, swoje manie, schizy, wszyscy lekarze, psychiatrzy i psycholodzy, u których był mówią, że ma mocno chorą psychikę, a on tym ludziom co mówią mu, że jest chory mówi, ze to oni są chorzy, nie on, on jest zdrowy, to wszyscy dokoła potrzebują opieki psychiatry, a najlepiej to leczenia w zakładzie psychiatrycznym, a tak naprawdę to on tego potrzebuje, ale on ma inne zdanie.
Jak mi w życiu pomoże ta psycholog to dobrze, a jak nie to może przynajmniej dzięki spotkaniom z nią zalicze egzamin z psychologii.

Tak zupełnie przypadkiem miałam okazję...

W Zdrowie od gaabryskaaa, 1 miesiąc temu, 14 odp

gaabryskaaa odpowiada:

Miało być napisane tak, że mój chłopak nie jest kompletnym idiotą, dlatego jest mi go szkoda. Zostawić go i mu nie pomóc.