Zizi24

W serwisie od 370 dni , ostatni raz 20 kwiecień 2017

Moje pytania (1)

Wszystkie »

Co zrobić aby chłopak był zazdrosny

W Pomocy, 2017-04-20 20:49:07, 4 odp

Moje odpowiedzi (1)

Wszystkie »

Czy jestem dobrą przyjaciółką?

W Przyjaźń od WhiteNoise, 2017-04-20 20:45:54, 4 odp

Zizi24 odpowiada:

Tak umiesz się przyjaźnić tylko wmawiasz sobie że twoja choroba wam w tym przeszkadza chodzi mi o twój lęk . To nic nie szkodzi że jest od ciebie młodsza. Musisz sobie udowodnić że się nie wstydzisz. Też miałam taki problem ale się go pozbyłam. Musisz się zastanowić czemu się wstydzisz czy to przez twój wygląd charakter..

Fajne (1)

Wszystkie »

Czy jestem dobrą przyjaciółką?

Mam prawie 13 lat i choruje na ZA, zdaje sobie sprawę z tego, ze osobom takim, jak ja ciężko być dobrym przyjacielem, ale przechodząc do rzeczy:
Mam przyjaciółkę rok młodszą ode mnie, ale nie przeszkadza mi to i nie wstydze się jej przed znajomymi. Staram się jej zawsze pomóc, lecz jestem trochę nieśmiała, np. Gdy ona spadła ze schodów to podeszłam do niej i starałam się ją pocieszyć, ale troszkę się wstydziłam, bo przy niej było jeszcze kilka jej znajomych, ale później płakałam, bo naprawdę się o nią martwiłam! Wiele razy odpuszczałam sobie coś właśnie dla niej, np. zamiast iść gdzieś z inną koleżanką, szlam z nią. Nigdy na nią nie podniosłam ręki, nawet nigdy na nią nie krzyknęłam... Nigdy jej nie obgadywałam ani nie rozpowiadałam jej sekretów. Zawsze byłam dla niej miła, a ona odpłaca mi tym samym.
Czy umiem się przyjaznic ?

W Przyjaźń od WhiteNoise, 2017-04-20 20:45:54, 4 odp