Therealone

W serwisie od 368 dni , ostatni raz 05 kwiecień

Moje pytania (5)

Wszystkie »

Mam taką sytuację, że jestem z moim chłopakiem oko

Jestem z moim chłopakiem około pół roku. Ja mam niecałe 16 lat, On niedługo kończy 18. Bardzo chciałabym iść na jego urodziny, które są z nocowaniem, ale nie wiem jak poprosić o to rodziców. Oni już go poznali, ale boję się że pomyślą że chcemy uprawiać seks, a prawda jest taka że gdybyśmy chcieli już to zrobić to moglibyśmy wykorzystać każdą okazję. Na pewno będzie alkohol ale nie mam zamiaru niczego próbować. Jak ich namówić?

W Pomocy, 4 miesiące temu, 3 odp

Witam. Sytuacja wygląda tak, że na treningi na...

basenie na tą samą godzinę co ja chodzi 2 lata starszy chłopak. Po długich poszukiwaniach znalazłam go na fb, i ostatnio przyjął moje zaproszenie. Lajkuje mi zdjecia na ig i fb, jednak problem jest taki, że mimo iż często na mnie zerka, to w ogóle się nie znamy, nie zamieniłam z nim słowa. Chodzi też do innej szkoły, a zostały tylko 4 treningi więc niedługo przestanę go widywać. Chcę zaznaczyc że jestem mega nieśmiała a bardzo chciałabym go poznać..

W Pomocy, 11 miesięcy temu, 5 odp

Witam, pewna sprawa nie daje mi spokoju. Otóż...

do mojej szkoły chodzi 2 lata starszy chłopak i bardzo mi się podoba. Często widzę go w autobusie i nieustannie się na mnie patrzy. Cały czas czuję jak jego wzrok podąża za mną. Jednak problem w tym, że jestem koszmarnie nieśmiała i on też się taki wydaje. Czy da się go jakoś sprowokować żeby sam zagadał?

W Miłość, 2017-04-22 22:26:30, 3 odp

Moje odpowiedzi (3)

Wszystkie »

Mam problem No więc.... jest chłopak który mi...

W Miłość od Julcia152, 3 miesiące temu, 2 odp

Therealone odpowiada:

Kilka miesięcy temu miałam bardzo podobny problem, jednak dotyczył chłopaka z którym nigdy w życiu nie rozmawiałam. Na własnej skórze przekonałam się, że jeśli spróbujesz podejść do tego na luzie, mimo strachu da się zagadać. Powiedz sobie po prostu: Fajnie by było gdyby się udało. Jak nie wyjdzie to nie koniec świata, każdemu z nas choć raz przytrafia się odrzucenie. Chociażby jadąc z nim tym autobusem zapytaj czy miałby może ochotę wybrać się z Tobą na kawę czy coś w tym stylu. Ja zaczęłam podobnie, a teraz z tym chłopakiem jestem już ponad pół roku. Bez paniki, po prostu próbuj :)

Witam. Sytuacja wygląda tak, że na treningi na...

W Pomocy od Therealone, 11 miesięcy temu, 5 odp

Therealone odpowiada:

Troche mi głupio tak poprostu podejść gdy jest z kolegami cały czas

Cześć mam 14 lat i podoba mi sie pewien...

W Pomocy od Poissonkiss, 2017-04-20 22:32:23, 3 odp

Therealone odpowiada:

Myślę, że mogłabyś spróbować poprosić go o pomoc w czymkolwiek- jakimś zadaniu czy coś. Z reguły chłopcy lubią się na coś przydać ;)

Fajne (1)

Wszystkie »

Mam problem No więc.... jest chłopak który mi...

się podoba, a raczej ja nie wiem czy ja jestem w jego typie ale on jest w moim napewno.... a No i raczej ja jestem dla niego taka osoba którą zna i wie jak się nazywa i z którą jeździ autobusem. On mi sie podoba na maksa jest przystojny mądry szarmancki i wg super.... chciałabym z nim sie zbliżyć poszerzyć nasza znajomoasc a narazie jesteśmy takimi tylko : o ona chodzi ze mną do szkoły nazywa sie tak i tak .... a jak mam pierwsza zrobić pierwszy krok chciałabym napisać ale boje sie odtrącenia a później było by niezręcznie w szkole bo czasem tak rozmawiamy w autobusie jest o rok starszy co mam robić ? Pomocy ..... nie mogę przestać o nim myśleć a to chłopak który jako pierwszy pomógł mi zapomnieć o bolesnej poprzedniej miłości .... jak mam zrobić pierwszy krok żeby sie nie wygłupić czy może napisac czy może zacząć jakaś grę wzroku w szkole czy zagadać w szkole ale ma to jestem zbyt nie śmiała i nie wiedziałabym jak ... wiec co i jak zrobić ? Pomóżcie ja mam 14 lat on 15

W Miłość od Julcia152, 3 miesiące temu, 2 odp