bartolomeo99

Stażysta

0 złotych żetonów na koncie

87 pkt na koncie

Dodaj do czarnej listy

Przyjaciele (0)

Wyślij wiadomość

Polecamy

Uczucia:

Piękno:

Rozrywka:

Pozostałe:

bartolomeo99

W serwisie od 186 dni , ostatni raz 07 listopad

Najlepsze odpowiedzi (2)

Wszystkie »

Witam, podoba mi się 2 lata młodsza dziewczyna...

W Pomocy od Turish, 6 miesięcy temu, 1 odp

bartolomeo99 odpowiada:

Może spróbuj ją wciągnąć na jakieś grupowe wyjście ze znajomymi swoimi i jej? Jak dostanie zaproszenie na jakieś większy wypad to nie powinna raczej odmówić. A na takiej imprezie/ognisku/mitingu już sb chyba dasz radę.

Plis pomóżcie!!!!!!!!!!!! Więc tak od wtorku...

W Pomocy od kama2007, 6 miesięcy temu, 1 odp

bartolomeo99 odpowiada:

Jeśli on nie okazuje ci tego samego to wydaje mi się że nie warto ryzykowaź konfrontacji. To nie tyle co nienormalne co po prostu sprzeczne z powszechnie przyjętym poglądem. Moim zdaniem powinnaś o tym porozmawiać z najbliższą przyjaciółką/przyjacielem. Nie będę ty dywagował że ta miłość nie ma przyszłości itd. Zapomnij,postaraj się zająć myśli czym innym a w końcu ci przejdzie. Troszkę pocierpisz ale niestety nie ma innego sposobu.

Moje pytania (2)

Wszystkie »

Witam, otóż mam pewien problem. Gdy normalnie...

spędzam gdzieś czas na mieście i jakaś dziewczyna mi się spodoba to zazwyczaj one pierwsze do mnie zagadują. Ja też nie mam oporów przed rozmową,flirtem i czymś więcej. Wszystko zmienia się, gdy chcę np. Zaprosić dziewczynę ze szkoły na studniówkę, wogóle nie umiem wydusić z siebie słowa do niej przy tylu ludziach. To dziwne uczucie bo normalnie jestem ogromnym gadułą. Co byście poradzili? Bo naprawdę nie chciałbym stracić okazji. Mam 18 lat.

W Pomocy, 22 dni temu, 2 odp

Hej tu Bartek. Mam pytanie odnośnie tego czy...

nadal powinienem się starać o koleżankę z klasy w której się kocham po tym jak dała mi kosza? Zasłaniała się niedawnym (2 miesięcznym) rozstaniem z byłym chłopakiem i brakiem chęci na jakiekolwiek "bardziej lub mniej poważne związki".

W Pomocy, 6 miesięcy temu, 2 odp

Moje odpowiedzi (13)

Wszystkie »

Hejka wszystkim. Mam problem, może błahy ale...

W Pomocy od Werka8, 20 dni temu, 3 odp

bartolomeo99 odpowiada:

Nie leć na zawołanie jak szczeniaczek po przysmak, traktuj go z dystansem i nie pozwól by wywrócił wszystko do góry nogami. Najgorszym w zapominaniu jest etap kiedy tak jak ty masz wszystko już poukładane i troski znikły lecz ot nagle się pojawiają. Nie przejmuj się zbytnio, jeśli czujesz taką potrzebę to odpisuj mu jakoś lakonicznie albo po prostu nie odpisuj. Pamiętaj że to on zniknął bez słowa a nie ty, więc niech poczuje że to nie jest tak że może odchodzić i wracać jakbyś była zaklepana dla niego na wyłączność.

W klasie podoba mi się taka jedna koleżanka i...

W Pomocy od boeing787, 6 miesięcy temu, 3 odp

bartolomeo99 odpowiada:

Zachowuj się normalnie i zbliż się do niej poprzez wspólne zajęcia. Rozmawiaj z nią i pomagaj. Ale nie lataj też za nią jak pszczoła za miodem. Nie wyskakiwałbym też z wyznaniami miłości bo to ma większe prawdopodobieństwo ją odstraszyć. Zacznij od podstaw.

Tkwię w związku, w którym nie czuję się...

W Pomocy od gaabryskaaa, 6 miesięcy temu, 10 odp

bartolomeo99 odpowiada:

Tak jak mówi Tenebrae prawda go skrzywdzi ale trzymanie tego w sekrecie zrobi to jeszcze bardziej. Pogadaj z nim o tym wszystkim bo nie tylko ty będziesz cierpieć. I z czasem to minie. Naprawdę nie warto się angażować w związki na siłę w których nie ma uczucia bo wtedy okłamujemy nie tylko tą osobę ale i samych siebie.

O MNIE

Wieczny optymista, idealista nie bojący się kroczyć przez życie. Kręci mnie wszystko co jest oryginalne na swój sposób.