za niski dla każdej kobiety. Nigdy w zyciu nie miałem dziewczyny. 3 lata temu odrzucilem wtedy 18 latkę która byla wyzsza bo miała 172 cm. Uważam się za brzydkiego, jestem chudy a w zyxiu realnym boję się dziewczyn nie umiem z nimi rozmawiać i flirtowac. Jestem sztywniakiem bo nie umiem tańczyć, bic się alkoholu pic bo mam słabą głowę i pare dni kręci mi się w głowie. Przez nerwice jestem wrakiem nie potrafię siebie zaakceptować. Wzrostu nie zmienię czy mam szansę kogoś poznać? Nie podobają m...
W Pozostałe,
2017-08-03 18:04:52,
2 odp