MobilnaaDziewczynaa

W serwisie od 190 dni , ostatni raz 01 październik 2017

Moje pytania (3)

Wszystkie »

Messenger - błąd Chciałam dodać kolegę do...

messengera, i jak chciałam wysłać mu gest machania ręką to wyskakuje mi błąd: "wysyłanie wiadomości nie powiodło się". Mam połączenie z internetem i nikt mnie nie zablokował. Proszę o pomoc.

W Telefony, 4 miesiące temu, 2 odp

Witam, 18 sierpnia miałam pierwszy okres i nie...

wiem jeszcze jak długie mam cykle, ale dzisiah zauważyłam że mam na majtkach brązowy pasek, nie było tego za dużo. I mam pytanie: czy to jest plamienie przed okresem czy kolejny okres? Jak plamienie to mniej więcej ile dni jest przed okresem? Proszę o odpowiedz, pozdrawiam.

W Miesiączka, 5 miesięcy temu, 1 odp

Witam, Dzisiaj rano wstałam i poszłam się...

załatwić. Gdy już miałam spłukiwać zauważyłam czerwoną ciecz. W toalecie i na dole od piżamy. Kilka minut temu również poszłam i było tak samo: toaleta i majtki brudne. Czy to już okres? Dodam, że wydzielinę mam od 2.5 roku i mam 12 lat oraz wczoraj było tak samo przez cały dzień. Dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam.

W Miesiączka, 6 miesięcy temu, 1 odp

Moje odpowiedzi (1)

Wszystkie »

Messenger - błąd Chciałam dodać kolegę do...

W Telefony od MobilnaaDziewczynaa, 4 miesiące temu, 2 odp

MobilnaaDziewczynaa odpowiada:

Gdy próbuję wysłać np. gest machania ręką to pojawia mi się wiadomość, że wysyłanie wiadomości nie powiodło się i jakieś angielskie napisy.Te napisy to konkretnie: The action attemped has been deemed abusive or is otherwise disallowed. Nie wiem, co mam robić. Aktualizacje zainstalowane, konto świeże. Czy udzielić jeszcze jakieś informacje?<br />
Proszę o pomoc i pozdrawiam.