krzysiuzaw

W serwisie od 2135 dni , ostatni raz 03 grudzień 2019

Najlepsze odpowiedzi (17)

Wszystkie »

Pomóżcie nie wiem co mam zrobić rodzice...

W Zdrowie od Anonim210, 2019-08-07 07:41:22, 4 odp

krzysiuzaw odpowiada:

co możemy ci poradzić? skoro ktoś dostaje wezwanie do wyjaśnienia to chyba nie bez powodu? musiało być zgłoszenie w tej sprawie i teraz rodzice będą przesłuchiwani co wiedzą o tobie. co ty masz mówić? raczej prawdę? po co ściemniać. zapewne boisz się jak to będzie, powinna być rozmowa też z tobą, dobrze jakby to było w obecności rodziców czy psychologa, a nie sam.

Po co facet pokazuje kobiecie ze mu sie podoba?

W Pomocy od sleterios, 2019-07-12 22:09:22, 7 odp

krzysiuzaw odpowiada:

Facet pokazuje kobiecie sygnały aby ona mogła na nie reagować i tak powstaje reakcja chemiczno-seksualna. Wymiana flirtu spowoduje przyjęcie lub odrzucenie znajomości, ewentualny związek.Chyba lubisz być adorowana? Kobiety lubią być zdobywane, przynajmniej powinny, a faceci lubią też zdobywać. Pozdrawiam

Niech wszyscy ci ktorzy to widzą piszą mi w komentarzach...!!!!Mam kilkanaście lat dokladnie 15 i czasem bardzo...

W Seks od Alove, 2019-02-24 12:35:03, 10 odp

krzysiuzaw odpowiada:

jak masz 15 lat to może powstrzymaj się jeszcze trochę, tak kilka lat do 18stki to będziesz mieć większą ochotę na seks. odpowiedni chłopak i regularny seks rozwiąże twoje potrzeby. obecnie możesz zastąpić to masturbacją, zabawkami, lekturami, gazetami, filmami, tylko czy tak na prawdę musisz teraz to robić w tym wieku? przyjdzie czas i miejsce kiedy poczujesz co to seks.

Moje odpowiedzi (657)

Wszystkie »

Czy powinnam czuć się winna ?

W Zdrowie od marta188, 2019-11-28 22:23:10, 1 odp

krzysiuzaw odpowiada:

nie jesteś winna, tylko sprawca jest winny-najgorsze, że to członek "rodziny". niestety zgodziłaś się na coś takiego w tym wieku co nie powinno zaistnieć, nie powiedziałaś nikomu bo bałaś się i stało się. może wtedy gdybyś komuś powiedziała-rodzinie, szkole, policji może była by jakaś reakcja?pomoc? teraz niestety ty potrzebujesz pomocy tych osób. gdy zgłosisz komuś to zacznie się śledztwo, przesłuchania, badania, jakoś to trzeba sprawdzić, potwierdzić. ujawnienie tego może ci pomóc psychicznie, a tak po za tym to ciężko stwierdzić czy kuzynowi coś zarzucą.

Czy Waszym zdaniem bycie nieśmiałą osobą to wada?

W Ciekawostki od Krzychaz, 2019-11-27 16:29:15, 4 odp

krzysiuzaw odpowiada:

bycie osobą nieśmiałą może mieć jakieś plusy, może w sytuacjach flirtowania, ale na co dzień to jest wada którą może być ciężko żyć. nieśmiałość stawia cie w zakłopotanie, wycofanie, brak odwagi do podjęcia decyzji, zrobienia pierwszego i następnego kroku. osoby pewne lepiej radzą sobie w życiu, szybciej dążą do celu, wiedzą czego chcą. wada? cecha raczej do wyleczenia zmianą nastawienia do świata.

Witam. Jestem na skraju wyczerpania nerwowego....

W Rodzina od skasowany, 2019-11-26 22:47:34, 6 odp

krzysiuzaw odpowiada:

małżeństwo z obowiązku czy z rozsądku? może bardziej chodziło o dobro dziecka w przyszłości ale nie o was dwoje razem kiedyś na dłużej, poważnie. opowieść z twojego punktu widzenia rzeczywiście wygląda dość tragicznie, trochę jak życie z psychopatą. bez dogadania się nawzajem zbyt długo nie będziecie razem. w małżeństwie powinien być podział obowiązków, a nie ciągle tylko jedna strona, ciężko będzie ci po takim czasie zmienić jego presję. możesz postawić się, niestety w najgorszym przypadku bez kompromisu stracić wszystko.

KOMENTARZE (1)

Wszystkie »

sleterios pisze do krzysiuzaw :

mozesz odp na moje ost,pytanie,

2018-10-16 21:44:25

ubezpieczenie szkolne