marcin102030

W serwisie od 2217 dni , ostatni raz 26 listopad 2019

Najlepsze odpowiedzi (8)

Wszystkie »

Witam! Mam problem. Otóż podoba mi się...

W Flirt od anonim, 2019-11-01 23:22:18, 6 odp

marcin102030 odpowiada:

Skoro już wiesz, że nie jesteś jedynym adoratorem to musisz się spieszyć. Uzyskaj nad nim przewagę, wykonaj jakiś miły gest, niespodziankę, która jej się spodoba. Poza tym staraj się unikać takich trzyosobowych konwersacji (chyba że w ten sposób chcesz kontrolować ich relację). Jeśli chcesz z nią naprawdę porozmawiać i zainteresować ją swoją osobą to musicie to zrobić w cztery oczy. Nie zwlekaj, spraw jej radość, zaproś ją gdzieś, potem się jakoś samo potoczy, ale musisz się spieszyć, bo jak kolega będzie szybszy to możesz żałować.

Witam od jakiegoś czasu pewna dziewczyna...

W Przyjaźń od patrysia1234, 2019-09-23 18:41:57, 7 odp

marcin102030 odpowiada:

Jeśli masz na to dowody to ty rozdajesz karty, to ty masz asa w rękawie i tylko od ciebie zależy jak to rozegrasz. Możesz od razu zgłosić sprawę odpowiednim służbom przedstawiając ten dowód. Możesz też poinformować tę osobę, żeby zaprzestała oczerniania cię, bo oczywiście sobie tego nie życzysz, w przeciwnym razie zgłosisz to odpowiednim służbom (to też warto nagrać). Zapewne się nie zastosuje i dalej obrzuci cię wyzwiskami, ważne żebyś nie dała się sprowokować. Masz wtedy dowody wyzwisk, próbę zwrócenia uwagi i ostrzeżenia, które nie poskutkowało. Zgłaszam odpowiednim organom i miejmy nadzieję, że cała sprawa zakończy się dla ciebie pomyślnie. Powodzenia!

Cześć, otóż mam już prawie 13 lat i moi...

W Przyjaźń od KarolInformatyk, 2019-09-08 21:10:26, 8 odp

marcin102030 odpowiada:

Jesteś młody, na miłość przyjdzie jeszcze czas. Nie masz co się przejmować. W tym wieku trudno mówić o poważnym uczuciu i stworzeniu czegoś trwałego. Zazwyczaj takie związki prędzej czy później ulegają rozpadowi. Co do przeklinania to nie ma się czym chwalić. Lepiej żeby ci tak zostało, nie ulegaj presji rówieśników. Przeklinanie to trochę rodzaj bezsilności, braku słownictwa i możliwości swobodnego i ładnego wysławiania się. Zawsze takie wyrazy można zastąpić odpowiednim eufenizmem.

Moje odpowiedzi (323)

Wszystkie »

Jak sobie z tym poradzić?

W Rodzina od Werka8, 2019-11-26 12:11:41, 9 odp

marcin102030 odpowiada:

Brak rozmowy prowadzi właśnie do takich sytuacji, że niby jesteście rodziną, mieszkacie razem, kochacie się, ale w czterech ścianach odbijacie się od siebie. Potrzebujesz tej rozmowy z bliskimi, w której wyrzucisz wszystko co ci leży na sercu. Dalsze tłumienie tego w sobie doprowadzi cię na skraj załamania nerwowego. Musisz podjąć tę rozmowę i pamiętaj, że to twoje życie, za chwilę wchodzisz w dorosłość i to ty decydujesz jak ona będzie wyglądała. Opinie innych potraktuj jako rady, do których jednak nie zawsze musisz się stosować.

Pomocy chodzę do szkoły mam 15 lat i chodzę do...

W Szkoła od Ersolo, 2019-11-25 23:34:33, 11 odp

marcin102030 odpowiada:

Czyli jesteś w niej zakochany, chcesz żeby była szczęśliwa, ale źle się czujesz w jej towarzystwie? Może po prostu rak bardzo ci na niej zależy, że boisz się, że ją zawiedziesz. Ale jeśli ona cię kocha, to pokochała się takim jakim jesteś, nie musisz się bać, że nie podołasz, że ją zranisz. Musisz być bardziej pewny siebie i mniej samokrytyczny, jestem pewnym, że będziesz w stanie zapewnić jej szczęście. Powodzenia!

Chodzę do technikum informatycznego jestem w...

W Szkoła od skasowany, 2019-11-24 22:35:13, 8 odp

marcin102030 odpowiada:

Odradzam takie zachowanie, bo będzie jeszcze gorzej. Dolejesz oliwy do ognia i nauczycielka będzie się na tobie mścić. Rzeczywiście jej podejście nie jest właściwe, ale sam nic nie zdziałasz. Zapewne reszta klasy ma podobne odczucia do ciebie, macie na pewno przewodniczącego, przedstawcie sprawę wychowawcy, on będzie wiedział co dalej począć. Powinniście dążyć do zmiany nauczyciela, jeżeli większość ma podobne zdanie co ty.
ubezpieczenie szkolne