koman12

W serwisie od 40 dni , ostatni raz sobota

Moje odpowiedzi (31)

Wszystkie »

Witajcie! Co sądzicie o Dawidzie Kwiatkowskim?

W Muzyka od kami2002, 1 dzień temu, 8 odp

koman12 odpowiada:

Jest to mlody artysta bardzo przystojny i fajnie się ogląda jego zdjęcia na google grafika szczególnie bez koszulki. Wydaje się być bardzo miły ale też ma brata starszego który jest gejem i ma ślub z innym. Oglądając zdjęcja widać, że nie krył wzruszenia na ślubie brata z chłopakiem a to nie jest dobry znak.

Witam mam 15 lat, od jakiś ,3lat jestem...

W Rodzina od Marti1503, 3 dni temu, 10 odp

koman12 odpowiada:

A ja myślę, że jednak twoi kochani rodzice mają całkowitą, stuprocentową rację. To ty wyolbrzymiasz sprawę i piszesz głupoty ubarwiając wszystko tak aby było na twoją stronę. Jesteś w tak zwanym głupim wieku i wszystkim ludziom w twoim wieku wydaje się że jesteście najważniejsi i wszystko lepiej wiecie a tak naprawdę nic nie wiecie. Ten głupi wiek przejdzie wam koło 18 roku życia

Jak oswoić królika?

W Zwierzaki od Belka13, 4 dni temu, 7 odp

koman12 odpowiada:

To będzie trudne wyzwanie bo królik w przeciwieństwie do psów czy kotów nie jest zwierzęciem domowym. Ale to nie problem aby go oswoić tyle że trzeba w to włożyć więcej czasu. Musisz po prostu dużo czasu w nim przebywać no i poszukać sobie jakie smakołyki lubią króliki. Jak będziesz mu dawać smakołyki to szybko się do ciebie przyzwyczai.

Fajne (17)

Wszystkie »

Czy zamykanie sklepów w niedziele to głupi...

pomysł według was?

W Ciekawostki od ~kre4, 5 dni temu, 12 odp

Czy warto zgolić sie na łyso?

Noszę dość długie włosy z grzywką (trochę typu emo), ale zaczęły mnie wkurzać. Warto obciąć się na łyso? Tak szczerze mówiąc zmeczylo mnie to ciągłe mycie i czesanie :)

W Fryzury od szymek000, 6 dni temu, 11 odp

Macie jakieś propozycje zajęc co można robić...

w domu? Bo nudzi mi się troche

W Hobby od Blocker, 13 dni temu, 13 odp