paproszek

W serwisie od 2217 dni , ostatni raz 17 listopad 2019

Najlepsze odpowiedzi (1)

Wszystkie »

Czy irytują Was reklamy, gdy przerywają film...

W Filmy od Krzychaz, 2018-03-31 14:20:21, 7 odp

paproszek odpowiada:

Ja osobiście reklamy traktuję jako coś stałego, pewnego, coś czego nie jestem w stanie uniknąć. W czasie reklam zazwyczaj wychodzę np. do kuchni, żeby przygotować coś do jedzenia albo biorę szybki prysznic (jeżeli film jest wieczorem). Lub sprawdzam co jest na innych programach ale akurat to zajęcie bardzo często jest bezcelowe - przerwy reklamowe w są tak ustawione, ze praktycznie na większości kanałów są w jednym czasie. Natomiast filmy bez przerywania reklamami oglądam w kinie ;-)

Moje odpowiedzi (60)

Wszystkie »

Czy powiedziec mojej koleżance ze ją kocham??

W Pomocy od skasowany, 2019-11-17 13:29:47, 11 odp

paproszek odpowiada:

Niewielu tu napisałeś o Waszej relacji, jak długo się znacie, jak dużo spędzacie ze sobą czasu. Dlatego też ciężko cokolwiek doradzić. Sam musisz sobie tą sprawę dokładnie przemysleć i jeżeli uważasz, że bardzo chciałbyś jej to powiedzieć - to powiedz. Osobiście uważam, że nie ma sensu ukrywać swoich uczuć tylko zdobyć się na odwagę.

Mam 26 lat jestem w trzymiesiecznym związku z 15...

W Flirt od sleterios, 2019-11-16 11:37:15, 8 odp

paproszek odpowiada:

Najlepiej byłoby gdybyście usiedli i porozmawiali szczerze i spokojnie na temat waszego związku. Spróbuj spokojnie i racjonalnie powiedzieć mu co Ci się w waszej relacji nie podoba i że przez takie jego traktowanie Twojej osoby czujesz się niedoceniana. I może spróbować coś zmienić w postępowaniu obydwojga z Was. Jeżeli na początku nie jest kolorowo i nie spróbujecie niczego zmienić to potem już będzie coraz trudniej.

przesadzam? Witam was, mam problem. Jestem ze...

W Miłość od vking, 2019-11-14 18:00:56, 10 odp

paproszek odpowiada:

Ciężko jest ocenić Twoją sytuację z punktu widzenia osoby, która nie zna Was osobiście i tylko czyta to co napisałeś. Fajnie by było porozmawiać o swoich wątpliwościach z przyjacielem lub może z kimś z rodziny? Ale jeżeli chcesz być z tą dziewczyną to musisz jej zaufać, w przeciwnym wypadku będziecie się tylko szarpać. I to raczej do niczego dobrego nie doprowadzi.
ubezpieczenie szkolne