Marye890

W serwisie od 13 dni , ostatni raz 12 luty

Moje pytania (1)

Wszystkie »

Jak poradzić sobie z zazdrością?

Mam najlepszego przyjaciela, jest on jedyną osobą która mnie lubi. Lecz go lubi bardzo dużo innych osób i ma dużo przyjaciół. Czasami jestem zazdrosna że on lubi kogoś bardziej ode mnie, chodź zapewnia ze jestem dla niego najważniejsza. Próbowałam znaleźć sobie tez innych przyjaciół żeby nie być zazdrosna, lecz ja tak nie umiem. Co zrobić?

W Przyjaźń, 11 dni temu, 6 odp

Moje odpowiedzi (1)

Wszystkie »

Przyjaźnię się z pewną dziewczyną. Jest ona...

W Pomocy od TT3, 12 dni temu, 8 odp

Marye890 odpowiada:

Porozmawiaj z nią w cztery oczy, powiedz jej o tym spokojnie, jeśli ona powie ze tez ciebie kocha to chyba wiesz jak się zachowac, jeśli powie że ona Ciebie nie kocha, to będziecie musieli się z tym pogodzić, przepraszam ze tak powiem ale jeśli jest ,,normalna" to zaakceptuje te twoje uczucie.

Fajne (1)

Wszystkie »

Przyjaźnię się z pewną dziewczyną. Jest ona...

rok młodsza ode mnie, ja mam 15 lat. Znamy się dość długo, ale od jakiegoś czasu ona mi się podoba i uświadomiłem sobie, że jest ona dla mnie kimś więćej niż dobrą przyjaciółką. Z tego co wiem to aktualnie z nikim nie kręci, więc to może dobry moment (niedlugo walentynki). Ale problem jest w tym, że boje się jej tego powiedzieć. Co jej mogę powiedzieć, ewentulnie napisac? A może złapać ją za ręke, albo przytulić na dworze? Pomóżcie, bardzo mi na niej zależy i nie chce jej stracić. Boje się, że gdy jej to napisze to nasza przyjaźń się zawali...

W Pomocy od TT3, 12 dni temu, 8 odp

KOMENTARZE (1)

Wszystkie »

Thommy1 pisze do Marye890 :

deweloper lublin

5 dni temu