Milcia11

W serwisie od 7 dni , ostatni raz wtorek

Moje pytania (2)

Wszystkie »

Na komunie z chłopakiem czy bez ?

Mieszkam aktualnie z rodzicami i mojego tata kuzyn zaprosił na komunie syna moich rodziców i mnie .Mam faceta jesteśmy razem przeszło 10 miesięcy ale nie zaprosili mnie z nim ,fakt nie znają go rodzice tego komunikanta ale sama chyba nie pójdę tym bardziej jak w jego rodzinie jego babcia miała imieniny to byłam a tu co w mojej rodzinie i mnie zaprosili bez niego .Jak byście się zachowali w mojej sytuacji ?

W Rodzina, 4 dni temu, 4 odp

Czy byliście kiedyś przez kogoś wyśmiewani ?

Jesli tak to jak sobie poradziliście i czy to wpłynęło na wasze dalsze życie ? Czy staliście się po tych chwilach złych mocni i już nie dacie sobie wejść na głowę ? Mówią że czas zmienia ludzi a jak wy do tego podchodzicie ?

W Przyjaźń, 6 dni temu, 8 odp

Moje odpowiedzi (2)

Wszystkie »

Na komunie z chłopakiem czy bez ?

W Rodzina od Milcia11, 3 dni temu, 4 odp

Milcia11 odpowiada:

Spokojnie ,czy ja napisałam że pójdę z nim ? Tylko spytałam jakbyście postąpili czy byście szli z kimś czy sami .Nie dostał zaproszenia zatem mnie też nie zobaczą .Nie jestem małą dziewczynką bo mam już 25 lat swoje życie prywatne a to że mieszkam z rodzicami nie znaczy że mała dziewczynka .Dużo ludzi mieszka z rodzicami bo mają duży dom po co mam wynajmować jak jest dużo miejsca .Raczej wiedzą że kogoś mam bo wstawiłam zdjęcia nie dawno i mój chłopak napisał komentarz wiedzą wiedzą ale widocznie nie chcą go bo nie znają jeszcze .Co do jego rodziny to zapraszają z dziewczyną gdzie samego .Moje kuzynki mają faceta i na bank będą z nimi tylko mnie samą zaprosili uważam że nie jest to na miejscu decyzje podjęłam i nie pojadę wcale .

Czy byliście kiedyś przez kogoś wyśmiewani ?

W Przyjaźń od Milcia11, 4 dni temu, 8 odp

Milcia11 odpowiada:

Byłam kiedyś bardzo nieśmiała a moja znajoma z jednej miejscowosci dusza towarzystwa odważna wygadana dokuczała mi i namawiała wszystkie koleżanki żeby nikt ze mną nie gadał .Minęło sporo lat czasem myślę dlaczego to robiła może mi czegoś zazdrościła ,jestem ładniejsza od niej i z dobrej rodziny a gadała na moją rodzinę niestworzone historie ,wiele przeszłam przez nią nie potrafiłam się jej postawić bo się bałam że mi cos zrobi po szkole .Jej koleżanki do mnie z yskiem urwa zrób to oj życie mi dało w kość .TERAZ stałam się silniejsza już nie dam sobie w kasze dmuchać ,tamte doświadczenie mnie czegoś nauczyło omijam te osoby szerokim łukiem .Dużo jest nienawiści na tym świecie pryzmat zazdrości i nic z tym nie zrobimy karma podobno wraca mam nadzieje że kiedyś zostanie ukarana .