frezja22

W serwisie od 2033 dni , ostatni raz 25 listopad 2019

Najlepsze odpowiedzi (7)

Wszystkie »

Czy jak dziewczyna nie odzywa się 3 tygodnie to...

W Miłość od Rikardo26, 2019-06-23 20:42:43, 11 odp

frezja22 odpowiada:

Jeśli dziewczyna na jednym z pierwszych spotkań opowiada Ci o innym facecie, którego podrywała to niestety, ale nie wróży to dobrze Waszej przyszłej relacji. Wnioskować można z tego, że traktowała Cię raczej jak kumpla, któremu może się zwierzyć, a nie jak drugą połówkę. Pojęcia nie mam dlaczego się z Tobą całowała. Teraz lepiej rozejrzyj się za kimś innym, bo na tą dziewczynę szkoda czasu.

Czy to normalne, że podobają mi się starsze...

W Miłość od grzesiek2002, 2019-03-05 07:28:16, 6 odp

frezja22 odpowiada:

Dwa lata różnicy wieku to jest nic. Są przecież związki, gdzie jedna osoba od drugiej jest starsza o całe pokolenie, a nawet więcej. Teraz jesteś jeszcze bardzo młody, więc tą różnicę widać, ale za jakieś 5 lat różnice się zatrą. Tak, jest to normalne, że podobają się nam osoby starsze lub młodsze o kilka lat, co kto lubi. Jeśli ktoś jest dziecinny to woli młodsze, jeśli nad wiek dojrzały to woli starsze.

NIEDOJRZAŁOŚĆ EMOCJONALNA 32LATKA jaka jest...

W Przyjaźń od motylZkokonu, 2019-01-08 06:50:14, 4 odp

frezja22 odpowiada:

Facet w wieku 32 lat powinien być bardziej dojrzały emocjonalnie od Ciebie. Jeśli tak nie jest to być może już nigdy nie dorośnie. Facet może boi się poważnego związku, obowiązków, może dzieci. Czy zawsze to Ty rozpoczynałaś kontakt czy może on? Może być tak, że to on Tobie wpadł w oko, a Ty jemu nie. Może szuka dziewczyny, ale nie Ciebie. Coś Ci obiecywał, wyznawał? Daj sobie z nim spokój, zaraz znów Cię zablokuje na fb, po co sobie głowę nim zawracać?

Moje odpowiedzi (443)

Wszystkie »

Pomocy chodzę do szkoły mam 15 lat i chodzę do...

W Szkoła od Ersolo, 2019-11-25 23:42:17, 11 odp

frezja22 odpowiada:

Czemu czujesz się źle w obecności dziewczyny? Czy ma ona trudny charakter? Czy może naśmiewa się z Ciebie albo Ci jakoś inaczej dokucza? W innym razie jeśli dziewczyna jest obok, a Ty jesteś zakochany powinieneś się w jej towarzystwie dobrze czuć. Czy ona w ogóle wie o tym, że się w niej zakochałeś, mówiłeś jej to czy tylko to Twoje przypuszczenie? Bo może zżera Cię po prostu zazdrość, że dziewczyna rozmawia z innymi. Podałeś za mało szczegółów, aby móc Ci coś konkretnego odpowiedzieć. Może spróbuj nawiązać z nią lepszy kontakt, zaprzyjaźnij się z nią.

Chodzę do technikum informatycznego jestem w...

W Szkoła od skasowany, 2019-11-24 19:38:53, 8 odp

frezja22 odpowiada:

Nie jest dobrze, jeśli tak przebiega każda lekcja. Ale jeśli raz na jakiś czas nauczycielka każe Wam pracować samodzielnie podając przy tym mniej więcej miejsca, gdzie możecie znaleźć odpowiedź to całkiem fajnie, nie uczycie się wtedy jakichś schematów tylko kreatywnego myślenia. Ja pamiętam kiedyś taki egzamin na koniec przedmiotu gdzie facet dał zestawy zadań, których nie robiliśmy na zajęciach i kazał szukać odpowiedzi w internecie. Wbrew pozorom jeśli ktoś chciał to zdał ten egzamin na 5, ale tylko dwom osobom się to udało. Najpierw trzeba było poszukać wzorów, potem przykładów rozwiązania, zrozumieć wszystko i zrobić swoje przykłady. W sumie miło to wspominam chociaż stres był duży na początku. Programować też nauczyłam się sama, korzystając z książek i internetu. Jeśli przedmiot Cię zainteresuje to będziesz zadawać tylko jakieś szczegółowe pytania, na które nauczycielka Ci na pewno odpowie.

Jak się przełamać, wziąć się garść i w...

W Pomocy od skasowany, 2019-11-22 22:14:02, 11 odp

frezja22 odpowiada:

Jak nie spróbujesz to się nie przekonasz. Dziewczyna niewiele mówi i może się okazać, że jak zaczniecie rozmowę to nie będzie się kleić, nie będziecie mieli wspólnych tematów ani wspólnego poczucia humoru i po prostu nie będzie między Wami chemii. Tak więc nie nakręcaj się za mocno. Ale może się równie dobrze okazać, że jesteście dla siebie stworzeni i nie będziecie mogli skończyć rozmowy, ciężko będzie się Wam rozstawać. Może banalne, ale ja bym szukała okazji do zagadania poprzez przebywanie kiedy tylko się da w tych miejscach, w których ona jest. Jeśli się zdarzy tak, że będzie sama w okolicy to po prostu podejdź i spróbuj chociaż zacząć rozmowę. Najłatwiej chyba zacząć od jakiegoś pytania. Może pytanie o jakiegoś nauczyciela czy nie wie gdzie jest albo czy dziś są skrócone lekcje, czy był już dzwonek, bo nie słyszałeś itp itd. Jak odpowie to to skomentuj. Na początek wystarczy taka krótka rozmowa, potem zacznij jej po prostu mówić "cześć", bo już będziecie się znali. I tak małymi kroczkami zobaczysz jak to się potoczy.
ubezpieczenie szkolne