CzerwonyBaron

W serwisie od 1693 dni , ostatni raz 22 czerwiec 2020

Moje pytania (11)

Wszystkie »

Jak ułożyć fryzurę tak,żeby pasowała mi do...

twarzy ? (chłopak) Mam problem.Otóż chciałbym zmienić fryzurę ale nie wiem jak się do tego zabrać.Zwykle stawiałem sobie grzywkę lekko do góry (coś ala daszek) i utrwalałem lakierem.Mam wrażenie,że nie do końca mi ona pasuje :P Ogólnie moje włosy są lekko mówiąc brzydkie.Są lekko kręcone,a na grzywce robi mi się siano.Nie znam się za bardzo na kształtach twarzy i tego typu rzeczach,więc czy fryzjer mógłby mi dobrać coś fajnego ? Dodam,że mam trochę wysokie czoło i noszę okulary.

W Fryzury, 2019-09-20 16:52:47, 7 odp

Jak napisać do koleżanki ze szkoły ?

=) Jestem w klasie II LO i dzisiaj sprzedałem książki rok młodszej dziewczynie.Pogadaliśmy chwilę na temat szkoły (dosłownie 2 min) a potem podeszła do nas jej koleżanka i obydwie weszły do pokoju nauczycielskiego.Na tym rozmowa się zakończyła i poszedłem pod swoją salę.Wydaję się bardzo miła i chętnie napisałbym do niej ale już nie w sprawie sprzedaży książek (xd) tylko nie wiem jak do niej napisać i o czym :/ Zawsze gdy pisaliśmy to dogadywaliśmy szczegóły sprzedaży książek ale nic więcej ...

W Przyjaźń, 2019-09-03 22:52:44, 5 odp

Jak poradzić sobie z samotnością ?

Witam,mam problem :( 4 dni temu opuściłem swoją 4 osobową ekipę.Powodem tego był mój brak dystansu do siebie i częste obrażanie.Dość często to właśnie mnie cisnęli i obgadywali ale znamy się od 4 lat i byliśmy bardzo zżyci ze sobą.Dzisiaj chciałem z nimi pogadać więc napisałem do jednego z kolegów,ale on napisał że mają nową ekipę i mnie zablokował.Mimo to pogadałem z nimi przez 3 minuty i powiedzieli że nie wiedzą czy chcą mnie z powrotem.Już kilka razy zdarzyło mi się robić dramę ale nigdy ...

W Przyjaźń, 2019-07-28 20:18:23, 8 odp

Moje odpowiedzi (8)

Wszystkie »

Mam 13 lat i spóźnia mi sie okres. Zwykle...

W Ciąża od anonim, 2019-09-17 22:15:16, 6 odp

CzerwonyBaron odpowiada:

Jeżeli nie uprawiałaś seksu,to nie ma powodu do zmartwień.Szansa,że zostałaś zapłodniona przez plemnik z deski lub basenu wynosi 1/1000000.Mdłości i inne podobne objawy to może być równie dobrze oznaka dojrzewania.

Mam 15 lat i od jakiegoś czasu czuję się...

W Przyjaźń od mtynia, 2019-06-12 13:52:10, 12 odp

CzerwonyBaron odpowiada:

Doskonale Cię rozumiem.Też przez długi okres czasu nie miałem bliskich przyjaciół,z którymi dałoby się gdzieś wyjść.W szkole byłem ogólnie lubiany i miałem sporo znajomych ale tylko na relacjach szkolnych się kończyło.Teraz jestem w szkole średniej i mam swoją grupkę.Pomogło napisanie do jednego bliskiego kolegi z poprzedniej szkoły.Z czasem zaczęliśmy częściej wychodzić,a on zaczął zabierać swoich dwóch kumpli.Może i ty spróbuj komuś zaproponować jakieś wyjście na miasto lub do parku.Nic w ten sposób nie stracisz,a możesz zyskać bardzo dużo.Życzę powodzonka :) Jak chcesz pogadać to pisz śmiało.

Jestem 16letnią dziewicą. Mam taki problem ,...

W Miesiączka od januszovska, 2019-01-09 21:47:04, 4 odp

CzerwonyBaron odpowiada:

Jestem chłopakiem więc raczej za dużo nie pomogę :D Spróbuj może te instrukcje dokładniej przeczytać czy coś.Może zły rozmiar tamponu dobrałaś ?