Xecelka

W serwisie od 2727 dni , ostatni raz 12 marzec 2021

Moje pytania (13)

Wszystkie »

xD

W Pomocy, 2020-12-02 09:15:33, 2 odp

Czy jest to normalne? Co mam zrobić w tej sytłuacji?

Hej, od 2 miesięcy chodzę z nowym chłopakiem, bardzo go kocham, ma duże powodzenie u dziewczyn (przez to jestem czasem zazdrosna :D) jest zabawny, oraz często mnie przytula co uwielbiam.Jednak pytam się tu, bo jest dosyć nietypowa sytłuacja.On ogólnie jest śmieszkiem, ale ostatnio powiedział, że chce abym skopała mu jaja i często mnie o to prosi.Nie wiem czy sprawia mu to przyjemność, powiedziałam mu, że nie będziemy mieli dzieci, ale dodał, że głupio mu jest jak tak mówie i poprosi jakąś inn...

W Pomocy, 2019-09-24 18:41:28, 7 odp

Jak wywołać szatana?

Prosze nie piszcie czegoś takiego jak nie możesz tego zrobić to niebezpieczne bo to wiem. Wiem że przez to mogę umrzeć ale się zdecydowałam. Mam już wszystkiego dość. Mam dość mojego życia. Nie wiem co się ze mną dzieje ale mam dość. Chce przywołać demona który będzie mógł mnie opętać. Nic mnie nie obchodzi że mogę trafić do egzorcysty a może nawet do psychiatryka.

W Ciekawostki, 2019-05-28 21:01:44, 6 odp

Moje odpowiedzi (14)

Wszystkie »

Jak zmienić orientację? Co powinienem zrobić w takiej sytłuacji?

W Miłość od anonim, 2021-02-19 16:41:51, 4 odp

Xecelka odpowiada:

Orientacja to nie wybór, koleś okłamuje nie dość, że partnera to przedewszystkim siebie, powinien z nim o tym pogadać

Jak zmienić orientację? Co powinienem zrobić w takiej sytłuacji?

W Miłość od anonim, 2021-02-15 12:01:05, 4 odp

Xecelka odpowiada:

Bez komentarza...

Jak pomniejszyc oczy?.Ale jakies domowe sposoby?.

W Ciekawostki od skasowany, 2020-02-02 10:32:29, 5 odp

Xecelka odpowiada:

No to chyba dobrze, że masz duże oczy...

Fajne (1)

Wszystkie »

Jak zmienić orientację? Co powinienem zrobić w takiej sytłuacji?

Zanim mi odpowiecie wysłuchajcie mnie proszę. Mam niecałe 17 lat i mam bardzo dobre relację z kumplem mojego kuzyna, ma on 19 lat i od zawsze chętnie się dogadywaliśmy, tym bardziej jak poszłem do liceum to często siedzieliśmy na korytarzu i po szkole, jest on zdeklarowanym gejem, miał już chłopaka. Ja osobiście zawsze byłem hetero, ale mi nieprzeszkadzała jego orientacja, nawet wspieram LGBT i mam poglądy typowo lewicowe i to pewnie było przyczyną mojego problemu, przechodząc do sedna to 2 tygodnie temu jak siedzieliśmy razem w aucie przed galerią sam na sam (poszliśmy razem do maka, a jak wiadomo w galerii jeść nie można tylko na wynos), ten kumpel kuzyna w pewnym momencie zaczął mnie macać i wyznał mi, że się we mnie kocha i nie mógł tego dalej trzymać, nie wiem czemu, ale z automatu zgodziłem się abyśmy zostali razem, bo niechciałem mu dawać kosza, bo miałem bardzo dobre relacje z nim i początkowo nie widziałem w tym nic złego i teraz wiem, że to był błąd, bo teraz jesteśmy parą. Wiele się niezmieniło, bo dalej spędzamy ze sobą sporo czasu, ale czuję się źle sam ze sobą, nikt o naszym związku nie wie oprócz kuzyna i 2-3 jego kumpli. Ostatnio była sytuacja która uświadomiła mi, że coś trzeba z tym zrobić, 3 dni temu w sobote siedziałem u niego w domu, bo się nudziliśmy, oglądaliśmy filmy i ,,romantycznie'' spędzaliśmy czas, w pewnym momencie położyliśmy się w salonie i zaczął mnie całować, ale po chwili jak zaczął mi muskać i lizać usta odruchowo odsunąłem się od niego i zniesmaczony powiedziałem, że muszę szybko iść do kibla, przez 10 minut bałem się wyjść do niego i nie mogłem tego znieść, zrozumiałem, że tak naprawdę wogóle do niego nic nie czuje, a jest to zwykły kumpel i teraz nwm co mam robić. Jesteśmy już razem 2 tygodnie, jak z nim zerwe to pewnie się odemnie odwróci nie tylko on, ale też kuzyn, a jak z nim zostane to prędzej czy później inni się dowiedzą i całe otoczenie weźmie mnie za geja i zapewne nie będę mógł mieć dziewczyny. Czy jest możliwość zostania gejem aby nic się nie zmieniło między nami, a zarazem abym czuł się komfortowo? Jak powinienem to wszystko zrobić i zorganizować by nikt nie czuł się skrzywdzony? Dodam, że jestem bardzo wrażliwą osobą, w podstawówce byłem bardzo nieśmiały i byłem typowym przegrywem, idąc do liceum przeszedłem wielki glowup w który włożyłem sporo psychy przez co jestem bardzo przewrażliwiony na wszelkie moje niedoskonałości w rozmowie/relacjach/wyglądzie/zachowaniu, w podstawówce mój kuzyn był jedynym moim ,,kumplem'' i dzięki niemu potem poznałem mojego kumpla, a następnie chłopaka. Puki co planuje dalej udawać homo i wierzę, że dzięki temu prędzej czy później zostane gejem, ale przecież nie będę udawał całe liceum go? Chciałbym to jakoś miło zakończyć i się jemu wyspowiadać z tego tylko kompletnie nie wiem jak ;(

W Miłość od anonim, 2021-02-16 14:30:31, 4 odp