Profil: thrasherek - Dojrzewamy.pl
Darmowe gry przegladarkowe

thrasherek

W serwisie od 1083 dni , ostatni raz 17 wrzesień 2019

Najlepsze odpowiedzi (8)

Wszystkie »

Witam. mam 12 lat i wstydliwe pytanie otóż mam...

W Zdrowie od Insert12, 2019-07-20 08:33:35, 3 odp

thrasherek odpowiada:

Postaram się to wytłumaczyć tak, żeby nikt nie poczuł się urażony.
Stulejka to zwężenie napletka uniemożliwiające zsunięcie go z żołędzi. Więc jeśli nie udaje Ci się zsunąć skóry napletka tak, żeby całą żołądź była odsłonięta to najprawdopodobniej masz stulejkę. Jeżeli chcesz mieć pewność udaj się do lekarza- może być nawet lekarz rodzinny, on potwierdzi lub zaprzeczy Twoim przypuszczeniom.

Ślady po podrażnieniami Otóż ostatnim razem...

W Zdrowie od paticzxqx, 2019-06-22 15:08:51, 1 odp

thrasherek odpowiada:

Zdecydowanie udać się do lekarza. Przyczyn takiego zachowania się skóry pod pachami może być mnóstwo i zapewne na każdą z tych przyczyn jest inne lekarstwo. Także bez wizyty u dermatologa się nie obędzie. Odradzałbym Ci leczenie tego na własną rękę, bo może z tego wyniknąć więcej strat niż pożytku. Jak wiadomo skóra pod pachami jest bardzo wrażliwa i łatwo jej zaszkodzić.

Uprawialiśmy pierwszy seks i po stosunku...

W Seks od Seba171998, 2019-05-13 17:54:09, 4 odp

thrasherek odpowiada:

Jeżeli to rzeczywiście był pierwszy stosunek, jaki odbyła Twoja dziewczyna- to najprawdopodobniej pękła jej wspomniana tu przez Ciebie błona dziewicza. Jeżeli to krwawienie nie było jakoś nadmiernie obfite, to na 99% wszystko jest w porządku (nie licząc tego, że Twoja dziewczyna nie jest już dziewicą).

Moje odpowiedzi (158)

Wszystkie »

Czy gdy poznajesz nową osobę to oceniasz ją po...

W Przyjaźń od Krzychaz, 2019-09-08 13:15:57, 12 odp

thrasherek odpowiada:

Jak w większości przypadków nie ma na to reguły. Czy zdołasz bezbłędnie ocenić kogoś po krótszym czy też dłuższym poznaniu zależy bardzo często od tego jak ta dana osoba szybko się otworzy i pokarze jaka jest naprawdę. Ja uważam, że trzeba dać sobie chwilę, aby się dobrze poznać. Chociaż są nieliczne przypadki takie, że od razu wiesz, że dana osoba Ci "nie pasuje".

Czy to dobrze że porzuciłem wulgarne słownictwo w no...

W Szkoła od xgimbusek, 2019-09-07 23:04:24, 11 odp

thrasherek odpowiada:

Bardzo dobrze, że ograniczasz przeklinanie. W obecnych czasach wulgaryzmy stały się wręcz codziennym elementem popkultury, a to moim zdaniem nie jest fajne. Ludzie coraz młodsi klną i staje się to nieodłącznym elementem ich codziennego życia. Kiedyś człowiek czuł jakiekolwiek zakłopotanie, kiedy rozmawiał z kimś innym i wyrwało mu się przez przypadek takie słowo. Dzisiaj to nic nadzwyczajnego...

Hejka nowa klasa nowe wyzwania czuję że nie...

W Szkoła od Lolzwas, 2019-09-04 06:43:39, 14 odp

thrasherek odpowiada:

Po pierwsze i najważniejsze- jeśli to nowa klasa, to ucz się porządnie. Po drugie- nie skreślaj ludzi tak od razu po jednym dniu. Każdy jest inny. jedni są otwarci od samego początku znajomości i jeżeli takie osoby nie przypadły Ci do gustu, to pewnie z czasem się nic nie zmieni. Natomiast są osoby, które pokazują jakie są naprawdę dopiero po dłuższym czasie i tu możesz upatrywać szansy na znalezienie przyjaciółki.