Profil: Barilla - Dojrzewamy.pl
Darmowe gry przegladarkowe

Barilla ''

W serwisie od 106 dni , ostatni raz 28 sierpień

Moje pytania (1)

Wszystkie »

Hejka! Jestem nastolatką. Przebywam teraz na...

wakacjach w hotelu za granicą. Są tutaj ludzie (wiadomo xd), także w moim wieku. Mam pytanie jak się z nimi zapoznać (może poderwać jakichś chłopaków :P)? Wiem, że to jest proste - wystarczy zagadać, ale może macie jakieś ciekawsze pomysły :)? Bo trudno jest mi tak zwyczajnie zagadać, bo ci ludzie zajmują się swoimi sprawami - mijam ich na korytarzu, widzę przy basenie. By the way bardzo podoba mi się ten portal - miła atmosfera i sensowne odpowiedzi :))

W Przyjaźń, 3 miesiące temu, 113 odp

Moje odpowiedzi (4)

Wszystkie »

Czy to jest normalne jak na ten wiek?

W Na ile lat wyglądam od iXper, 3 miesiące temu, 3 odp

Barilla odpowiada:

Nie wiem dokładnie czy to jest jeszcze w normie, ale jakby to się utrzymywało to poproś rodziców żeby Cię zabrali do lekarza, najlepiej endokrynologa.

Ja np. trochę mniej rozłam i w wieku 8 lat zaczęłam brać hormon wzrostu i teraz mam wzrost w normie.

Jak powiedzieć koleżance że... Bo to było...

W Pomocy od Luzikarbuzik1175, 3 miesiące temu, 4 odp

Barilla odpowiada:

Ja mam wrażenie, że Twoja nazwa nie jest zbyt adekwatna, bo się za bardzo spinasz ;)

Moja intymna relacja z przyjaciółką. Wiem...

W Przyjaźń od slodkalaska, 3 miesiące temu, 340 odp

Barilla odpowiada:

Smutne, że nikt Ci nie odpisał :(... może za mocne? ;P Ja miałam trochę podobną sytuację na obozie, ale nie w takim stopniu. Bardzo się polubiłam z koleżanką z pokoju. Podczas gdy wszyscy już spali my na ogół oglądałyśmy serial siedząc na jej łóżku, przytulając się trochę, a potem zasypiając też razem. Ja się tego przestraszyłam, bo zawsze myślałam, że jestem hetero, no a też jestem wierząca więc się też przestraszyłam, bo będąc wierzącym nie można robić takich rzeczy (żeby ktoś się nie doczepił nie mam nic przeciwko osobom innej orientacji - jak ktoś nie jest wierzący to bez sensu mu coś takiego narzucać, najpierw nawracajmy ludzi, a potem pokazujmy te zasady, chociaż ja akurat też nie jestem do końca przekonana do nich, ale ja się tak nie znam). Koleżanka podejrzewała, że może jest bi (dowiedziałam się tego jak każdy przedstawiał swoją orientację, potem się jeszcze dopytywałam). Ale jak się zastanawiałam, czy np. bym chciała z nią uprawiać seks to mnie to odrzuciło i nie chciałabym (a o całowaniu wgl nie pomyślałam chyba). Pomyślałam sobie, że może jestem heteroseksualna, ale biromantyczna. Zastanawiałam się też nad tym, że może po prostu to bardziej takie wmówione przez to, że ciągle wszyscy gadają o tym lgbt, niż wynikające ze mnie. Słyszałam też, że nawet jak ktoś jest hetero, to może się zakochać w osobie tej samej płci i odwrotnie - jak jest homo w osobie różnej płci. ┐( ∵ )┌

Co do Twojej relacji może można by to nazwać "friends with benefits"? Bo jesteście przyjaciółkami + jest między wami kontakt fizyczny, więc by się zgadzało. Z tym, że przyjaźń + kontakt fizyczny, to właśnie definicja udanego związku, więc już nie wiem gdzie ta różnica... Może to, że nieograniczacie siebie w nabywaniu relacji z chłopakami?

O MNIE

''