Agata29822

0 złotych żetonów na koncie

370 pkt na koncie

Dodaj do czarnej listy

Przyjaciele (15)

Wyślij wiadomość

Polecamy

Uczucia:

Piękno:

Rozrywka:

Pozostałe:

Agata29822

W serwisie od 5912 dni , ostatni raz 03 wrzesień 2015

Najlepsze odpowiedzi (4)

Wszystkie »

Witam ;) Mam 13 lat i 169cm wzrostu. Gram w...

W Zdrowie od Hyp3r, 2015-06-03 14:30:16, 5 odp

Agata29822 odpowiada:

Ale powiem ci, że jak dla mnie to masz wzrost idealny :) ja mam 175cm i wgl mi się to nie podoba, założenie szpilek wyższych niż 10cm to już żyrafa po prostu xD a i chłopcy z reguły są albo równi, albo wyżsi nie dużo, więc obcas tez odpadnie :) chętnie się mogę z tobą zamienić :D

witam :). chciałabym zacząć na wakacjach prace...

W Pozostałe od 4karolinka12, 2014-06-22 16:43:30, 3 odp

Agata29822 odpowiada:

zapytaj czy nie potrzebują kogoś do pomocy w sklepie, jeśli tak to mów że chciałabyś trochę zarobić i próbuj ;D

Jak nauczyc sie nieobgryzac paznokci?

W Paznokcie od ~Wpisz nick..., 2010-07-29 21:31:12, 10 odp

Agata29822 odpowiada:

Wiem, jak to jest, bo sama też obgryzałam. I to bardzo. Pomogło mi: Nie musiałam kupować tych wszystkich preparatów. Raz pomalowałam paznokcie na czarno. Kiedy obgryzałam widziałam tylko poobgryzany lakier. Potem się tak zawzięłam, że kiedy znów pomalowałam je, trzymałam je tylko w buzi, żebym broń boże nie obgryzała. Potem jak już trochę podrosły, znów je malowałam i kiedy zobaczyłam, że s takie ładne to dałam im spokój! Więc to polega tylko na malowaniu! Poradzisz sobie, tak jak ja!

Moje pytania (69)

Wszystkie »

Czy różnica 6 lat w związku to bardzo dużo?

Jak myślicie? Ona 19, on 25. Poznaliśmy się ostatnio na weselu, spotkaliśmy się już raz później i naprawdę świetnie się dogadujemy jak na razie. :) i właśnie tak się zastanawiam czy warto.. Ktoś miał podobnie?

W Miłość, 2015-08-05 20:03:39, 9 odp

Mam problem. Dowiedziałam się, że w weekend...

idę na ślub cywilny. I teraz jak powinnam się ubrać? Tak wstępnie myślałam o czerwonej gładkiej sukience lekko rozkoszowanej i do tego czarne szpilki. I zakręciłabym trochę włosy/wyprostowała. Co myślicie o takim zestawie? Bo pierwszy raz idę na taki ślub :/

W Ciuchy, 2015-08-05 18:06:17, 2 odp

Pisze do mnie chłopak rok młodszy ode mnie,...

18latek. I chce się spotkać. Co sądzicie, warto wgl? A pomijając fakt, że piszemy od wczoraj xD

W Przyjaźń, 2015-06-08 20:19:07, 10 odp

Moje odpowiedzi (579)

Wszystkie »

Czy różnica 6 lat w związku to bardzo dużo?

W Miłość od Agata29822, 2015-08-05 21:44:52, 9 odp

Agata29822 odpowiada:

Dziękuję bardzo za odp :)

Pisze do mnie chłopak rok młodszy ode mnie,...

W Przyjaźń od Agata29822, 2015-06-08 23:12:10, 10 odp

Agata29822 odpowiada:

Aha.

Pisze do mnie chłopak rok młodszy ode mnie,...

W Przyjaźń od Agata29822, 2015-06-08 20:44:33, 10 odp

Agata29822 odpowiada:

No mi też się wydaje, że to nie mądre wgl :D i raczej nie pali mi się do tego
Ale z ciekawości chciałam poznać wasze opinie :)

O MNIE

Kocham śpiewać, kolor fioletowy i koty :) ♥♥♥

KOMENTARZE (2)

Wszystkie »

OneHit pisze do Agata29822 :

http://dojrzewamy.pl/pyt/544156/hejda-sie-cos-poradzic-na-wzrost-mam-14-lat-i

mozesz pomoc?

2013-01-05 05:40:19

Paulina556 pisze do Agata29822 :

Lubię Cie agatku???

2011-01-26 14:07:07 , 2 odpowiedzi

Wszystkie wypowiedzi:

Paulina556 pisze:

ja tez cie lubie paulino

2011-01-26 14:07:41

Paulina556 pisze:

Tanke

2011-01-31 17:44:01