Zaloguj się✗ Zamknij
adusia223
0 złotych żetonów na koncie
0 pkt na koncie
Dodaj do czarnej listy
Przyjaciele (0)
Wyślij wiadomość
Polecamy
Uczucia:
Piękno:
Rozrywka:
Pozostałe:
adusia223
W serwisie od 5915 dni
Moje odpowiedzi (1)
Wszystkie »
Loczkii . ;P
W Pozostałe od PinkStar, 2010-04-04 23:15:15, 7 odp
adusia223 odpowiada:
zetnij tak 7cm jak masz długie żeby były tak do ramion i pocieniuj włosy wszędzie!ja pocieniowałam i zciełam .Teraz jak umyje głowe to mam loczki!!C: