adusia223

W serwisie od 5915 dni

Moje odpowiedzi (1)

Wszystkie »

Loczkii . ;P

W Pozostałe od PinkStar, 2010-04-04 23:15:15, 7 odp

adusia223 odpowiada:

zetnij tak 7cm jak masz długie żeby były tak do ramion i pocieniuj włosy wszędzie!
ja pocieniowałam i zciełam .Teraz jak umyje głowe to mam loczki!!C: