Lexxury Lexxury

W serwisie od 5907 dni , ostatni raz 29 październik 2011

Najlepsze odpowiedzi (1)

Wszystkie »

Siemka .. Mam mały problem .. Znam taką ładną...

W Pomocy od DjJacox, 2010-08-29 18:38:50, 8 odp

Lexxury odpowiada:

wiesz po pierwsze , ładna - to nie wystarczy musi mieć coś w głowie :)
a teraz rady :D
wiesz jak ona ma Cb zapisanego w liście znajomych , to zmieniaj często opisy
tak żeby jej się ciągle wyświetlało że jesteś , jak zobaczy może napisze
następnie :
napisz do niej , no wiesz siemka/cześć/hej , co tam ?
ogólnie , standardowe pytania :D
jeśli już się skończą standardówki , zagadaj o szkole
możesz też wybrać jakiś sport , obojętnie co , byle jakie hobby :P
jak jesteś typem odważniejszego chłopaka , możesz umówić się znią
gdzieć , np. : na spacer , kino , nie wiem co macie w okolicy .. :/
ogólnie flirtuj , uśmiechaj się do niej i patrz w oczy :D
oczarujesz ją :P
pozdro i powodzenia :)

Moje pytania (18)

Wszystkie »

Ładne dziewczyny :&

i tu rozczarowanie nie ma żadnych dziewczyn bo : oczywiście chodzi o paznokicie-paznokiecie Czy podobają wam się te panokcie ?

W Paznokcie, 2010-09-08 15:11:37, 45 odp

Ile ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? &am

Ile macie przedmiotów ?

W Szkoła, 2010-09-03 15:23:39, 94 odp

Moje odpowiedzi (1176)

Wszystkie »

Jaki macie kolor oczu ? ; p ; *

W Makijaż od GdzieJestMójLizak, 2010-09-27 17:14:38, 828 odp

Lexxury odpowiada:

piwne :D

Ile ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? &am

W Szkoła od Lexxury, 2010-09-25 22:00:36, 94 odp

Lexxury odpowiada:

taa :D + plusiki :D

jeansy czy dresy ? :D

W Ciuchy od Gajewaxd, 2010-09-23 13:56:24, 133 odp

Lexxury odpowiada:

dresy ale tak samo jeansy :D

KOMENTARZE (27)

Wszystkie »

Lexxury pisze do aasiulkaa12 :

<zła> yhhh..<br /> ściągłaś ... :/

2010-09-02 21:14:54

Lexxury pisze do aasiulkaa12 :

masz taki sam avatar ...;/<br /> <złaa>

2010-09-02 21:13:51 , 3 odpowiedzi

Wszystkie wypowiedzi:

aasiulkaa12 pisze:

wcale ze z cb nie sciognelam. wogole to kiedys bylam na twoim profilu?? ;/

2010-09-22 15:23:10

Lexxury pisze:

chyba nie , ale ile jesteś na portalu ?

2010-09-26 14:29:25

aasiulkaa12 pisze:

108 dni niby ale niezbyt często sie tu pokazuje

2010-10-12 18:36:37
mała5 pisze do Lexxury :

Proszę o usunięcie lub zablokowanie mojego konta. Czy wtedy zwolni się ten mój e-mail ? Proszę i dziękuje ;)

2010-09-02 18:28:16

GALERIE (17)