Zaloguj się✗ Zamknij
Lexxury
0 złotych żetonów na koncie
13 pkt na koncie
Dodaj do czarnej listy
Przyjaciele (79)
Wyślij wiadomość
Polecamy
Uczucia:
Piękno:
Rozrywka:
Pozostałe:
Lexxury Lexxury
W serwisie od 5907 dni , ostatni raz 29 październik 2011
Najlepsze odpowiedzi (1)
Wszystkie »
Siemka .. Mam mały problem .. Znam taką ładną...
W Pomocy od DjJacox, 2010-08-29 18:38:50, 8 odp
Lexxury odpowiada:
wiesz po pierwsze , ładna - to nie wystarczy musi mieć coś w głowie :)a teraz rady :D
wiesz jak ona ma Cb zapisanego w liście znajomych , to zmieniaj często opisy
tak żeby jej się ciągle wyświetlało że jesteś , jak zobaczy może napisze
następnie :
napisz do niej , no wiesz siemka/cześć/hej , co tam ?
ogólnie , standardowe pytania :D
jeśli już się skończą standardówki , zagadaj o szkole
możesz też wybrać jakiś sport , obojętnie co , byle jakie hobby :P
jak jesteś typem odważniejszego chłopaka , możesz umówić się znią
gdzieć , np. : na spacer , kino , nie wiem co macie w okolicy .. :/
ogólnie flirtuj , uśmiechaj się do niej i patrz w oczy :D
oczarujesz ją :P
pozdro i powodzenia :)
Moje pytania (18)
Wszystkie »
U brunetek wolicie włosy proste , falowane czy kręcone ?
W Fryzury, 2010-09-12 10:20:44, 23 odp
Ładne dziewczyny :&
i tu rozczarowanie nie ma żadnych dziewczyn bo : oczywiście chodzi o paznokicie-paznokiecie Czy podobają wam się te panokcie ?W Paznokcie, 2010-09-08 15:11:37, 45 odp
Ile ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? &am
Ile macie przedmiotów ?W Szkoła, 2010-09-03 15:23:39, 94 odp
Moje odpowiedzi (1176)
Wszystkie »
Jaki macie kolor oczu ? ; p ; *
W Makijaż od GdzieJestMójLizak, 2010-09-27 17:14:38, 828 odp
Lexxury odpowiada:
piwne :DIle ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? &am
W Szkoła od Lexxury, 2010-09-25 22:00:36, 94 odp
Lexxury odpowiada:
taa :D + plusiki :Djeansy czy dresy ? :D
W Ciuchy od Gajewaxd, 2010-09-23 13:56:24, 133 odp
Lexxury odpowiada:
dresy ale tak samo jeansy :DKOMENTARZE (27)
Wszystkie »
Lexxury pisze do aasiulkaa12 :
masz taki sam avatar ...;/<br /> <złaa>
2010-09-02 21:13:51 , 3 odpowiedzi
Wszystkie wypowiedzi:
aasiulkaa12 pisze:
wcale ze z cb nie sciognelam. wogole to kiedys bylam na twoim profilu?? ;/