xxmisiek2000 ''

W serwisie od 1181 dni , ostatni raz 13 marzec 2023

Moje pytania (1)

Wszystkie »

szukam chlopaka lat 13-14, nie na piec minut ja...

jestem ogolnie bardzo troskliwa moze troszeczke zb, nie przeklinam duzo i mile widziane woj malopolskie

W Miłość, 2023-03-13 23:43:44, 3 odp

Moje odpowiedzi (2)

Wszystkie »

Dzień dobry, mam 12 lat jestem chłopakiem,...

W Seks od skasowany, 2023-03-13 23:55:48, 4 odp

xxmisiek2000 odpowiada:

siema jestem 13 dziewczyna i mam ten sam problem... dawaj messa to sie poznamy moze pogadamy i przejdziemy przez to razem?

Szukam dziewczyny 12-13 lat

W Pomocy od Tam123, 2023-03-13 23:53:24, 2 odp

xxmisiek2000 odpowiada:

mg mess albo dc??

O MNIE

''