Zaloguj się✗ Zamknij
kecajaloj
0 złotych żetonów na koncie
25 pkt na koncie
Dodaj do czarnej listy
Przyjaciele (21)
Wyślij wiadomość
Polecamy
Uczucia:
Piękno:
Rozrywka:
Pozostałe:
kecajaloj Jacenty
W serwisie od 5883 dni , ostatni raz 13 listopad 2010
Najlepsze odpowiedzi (1)
Wszystkie »
Czy podobają się Wam te rysunki?
W Rysunki od Aniax97, 2010-05-16 21:08:48, 35 odp
kecajaloj odpowiada:
kakashi i byakuja... poznałem ich. już jest dobrze. rysunki nawet nawet, ale to za mało by powiedzieć że są dobre...ćwicz dalej ;]
Moje pytania (16)
Wszystkie »
czemu nie chcecie iść na pielgrzymkę ?
tam jest super :DW Kultura, 2010-08-01 19:00:17, 22 odp
kto idzie na pielgrzymkę ?
W Kultura, 2010-07-31 00:07:22, 21 odp
no nie wkurzylibyście się?
taka jedna dziewczyna mi pisze że jest w ciąży i że jestem pierwszą osobą której to mówi, no to ja ją pocieszam przez 2 godziny, doradzam, piszę co i jak, a ona w pewnym momencie mi pisze że to był test i zdałem świetnie. no bo ja się strasznie wkurzyłem !W Przyjaźń, 2010-06-28 15:21:54, 47 odp
Moje odpowiedzi (1418)
Wszystkie »
Jaka jest Twoja opinia odnośnie nowej wersji...
W Pozostałe od mateusz, 2010-09-15 19:37:55, 576 odp
kecajaloj odpowiada:
jakać dziwna kolorystyka... hana montana, czy coś ...Raczej do chłopaków.... Czy przeszkadzają wam...
W Kolczyki od młodaigłupia, 2010-09-03 17:08:43, 69 odp
kecajaloj odpowiada:
nie jesteś choinką!nie wiem po co komu tyle kolczyków i czy komukolwiek się to podoba .
Daje + i żetony. proszę o odp !!..... A więc tak...
W Flirt od TaJedyna144, 2010-08-18 21:46:27, 18 odp
kecajaloj odpowiada:
nic nie gadaj, tylko podejdź i przytul się mocno do niego ;DO MNIE
zapytaj, a się dowiesz ;]