Am12 Patrycja

W serwisie od 5869 dni , ostatni raz 02 czerwiec 2013

Najlepsze odpowiedzi (6)

Wszystkie »

Czy język włoski jest trudny??

W Szkoła od Danny3000, 2011-12-25 14:13:35, 7 odp

Am12 odpowiada:

łatwy, wymowa jest prosta i słowa rózwnież, polecam ten jezyk do nauki nie dosc ze jest fajny to jeszcze łatwy do nauczenia.:))

Co myślicie o filmie &

W Filmy od Estrella10xd, 2011-07-13 12:05:21, 5 odp

Am12 odpowiada:

Dobry jest coraz bardziej kojarzy mi sie z rzeczywistością, w tym filmie jest pokazane jaki wpływ mają różne osoby na nastolatki i jakie rzeczy one robią żeby gdzies zaistniec zeby były lubiane. Momentami mn przerażał . . .

Czy wierzycie w miłość przez internet?

W Miłość od NataLciaaa, 2011-06-28 18:54:16, 11 odp

Am12 odpowiada:

Nie, jak dla mnie nie ma takiego czegoś jak miłosc przez internet, jak można kochac osobe, której sie nigdy w realu nie widziało? Przecież to nie jest możliwe, poza tym taka osoba może ukrywac z łatwością swoje wady, które są istotne, ponieważ jeśli sie kogoś kocha to znaczy, że sie go w całośc akceptuje . A więc nie można prawdziwie kochac jakąś osobę poznana w interenecie, bo to uczucie będzie raczej fałszywe i nie trwałe . :)

Moje pytania (94)

Wszystkie »

Niestety posiadam rozstępy... na pośladkach...mam prz...

ez to kompleksy, ponieważ mam dopiero 14 lat ;/ Moje pytanie brzmi, czy macie jakieś sposoby, oczywiście sprawdzone na zapobieganie im, bo o usuwanie nawet nie pytam, bo wiem, że to droga robota ;(. I czy uważacie że wygląda to brzydko, kiedy pokazuję sie w stroju na plaży, czy np. chłopcy zwracają na to uwagę u dziewczyn?

W Zdrowie, 2012-10-14 00:13:34, 5 odp

Mam zamiar zrobic sobie ombre na włosach, czy...

może ktos się orintuje ile mniej więcej to będzie kosztowało u fryzjera ? :) dodam, ze mam włosy do połowy łopatek, więc niezbyt długie :D

W Fryzury, 2012-06-05 21:07:05, 6 odp

Moje odpowiedzi (507)

Wszystkie »

Niestety posiadam rozstępy... na pośladkach...mam prz...

W Zdrowie od Am12, 2012-10-14 00:27:40, 5 odp

Am12 odpowiada:

Niestety u mn są dosyc widoczne, ponieważ jest ich dużo, oczywiście już uzywam balsamu, ale bardzie zalezy mi na ty, zeby ktos mi doradził jakis sprawdzony sposób na ZAPOBIEGANIE im ;)

Co kupić chłopakowi na imieniny..ma 19...

W Prezenty od Klaudynkaa15, 2012-10-12 23:49:38, 5 odp

Am12 odpowiada:

kup mu coś zabawnego ^^ może byc coś związanego z seksem <lol2>

Mam zamiar zrobic sobie ombre na włosach, czy...

W Fryzury od Am12, 2012-06-05 21:59:27, 6 odp

Am12 odpowiada:

niekoniecznie, widziałam dużo dziewczyn z prostymi włosami z ombre i super wyglądały ^^ np. ta wyglada ok ;D

Fajne (6)

Wszystkie »

jak zniechęcić się do jedzenia słodyczy?

już tyle przytyłam, że aż wstyd się na ulicy pokazać. macie jakieś sprawdzone sposoby? byłabym wdzięczna za rady.

W Zdrowie od Enduro, 2012-01-21 19:25:22, 6 odp

Hej.. znacie jakieś fajne filmy o młodzieży ,...

szkole , miłości .. i takich tam sprawach ?:D Jakie filmy tego typu polecacie ?:>

W Filmy od gumisiee, 2012-01-21 19:24:35, 7 odp

O MNIE

Jestem na maksa zakręcona, lubię zaszalec, poznawac ludzi itd. większośc rzeczy ktore lubie robic to to co wiekszośc nastolatków imprezy i wgl.;D

KOMENTARZE (7)

Wszystkie »

Am12 pisze :

hej . a no dobrze ;))

a tam ? ;D

2011-06-24 19:06:51

Zablokowana pisze do Am12 :

Hej Co tam ?

2011-06-24 19:04:43 , 13 odpowiedzi

Wszystkie wypowiedzi:

Am12 pisze:

hej . a no dobrze ;)) a tam ? ;D

2011-06-24 19:07:39

Zablokowana pisze:

a spoko. ile masz lat?

2011-06-24 19:08:54

Am12 pisze:

13. a Ty? świetny avatarekk . ;*

2011-06-24 19:09:40

Zablokowana pisze:

17. Dzięki :). A kac vegas widziałaś?

2011-06-24 19:11:58

Am12 pisze:

nie niestety jeszcze nie, ale podobno lepszy od 1 części ;)) mam zamiar obejrzec ; D

2011-06-24 19:13:22

Zablokowana pisze:

Nie wiem czy cię wpuszczą :P

2011-06-24 19:15:04

Am12 pisze:

wpuszczą, koledzy byli więc mnie też pewnie wpuszcą ;P a Ty byłaś?

2011-06-24 19:16:32

Zablokowana pisze:

Jasne i na piratach też.

2011-06-24 19:17:44

Am12 pisze:

; D

2011-06-24 19:18:47

Am12 pisze:

o fuck, zapomniałam, że przeciez nie dawno była premiera piratów. ;/

2011-06-24 19:19:23

Am12 pisze:

idę, paa . ;**

2011-06-24 19:19:50

Zablokowana pisze:

No widzisz. To byś wolała isć na Vegas czy piratów?

2011-06-24 19:21:08

Am12 pisze:

na Vegas xD .

2011-06-24 20:49:15
Dawcioo pisze do Am12 :

można wiedzieć z jakiego jesteś województwa ? ;d

2011-04-03 01:39:13 , 8 odpowiedzi

Wszystkie wypowiedzi:

Am12 pisze:

z małopolskiego . :)

2011-04-03 18:14:40

Dawcioo pisze:

mhm .. ^^

2011-04-03 23:30:44

Am12 pisze:

A co ?? ; D

2011-04-04 15:10:28

Dawcioo pisze:

nic ; *

2011-04-04 21:09:14

Dawcioo pisze:

tak z ciekawości pytam ; *

2011-04-04 21:09:32

Am12 pisze:

ahaa . xD

2011-04-05 15:44:29

Am12 pisze:

a Ty ? ; P

2011-04-06 15:48:27

Dawcioo pisze:

łódzkie :(

2011-04-06 19:31:18

GALERIE (8)