Eda17 Edyta

W serwisie od 5856 dni , ostatni raz 31 marzec 2013

Najlepsze odpowiedzi (9)

Wszystkie »

Jak odzwyczaić się od jedzenia słodyczy?

W Diety od Nattallia, 2011-12-28 17:46:10, 11 odp

Eda17 odpowiada:

Raczej nie da się. Słodycze wydzielają Endorfiny są to hormony szczęścia. A jak powszechnie wiadomo w dzisiejszych czasach cukier jest wszędzie, więc to nie możliwe.
Pozdrawiam.

Co najczęściej oglądacie ?

W Ciekawostki od MrSnaki, 2011-03-29 18:24:14, 29 odp

Eda17 odpowiada:

Przyznam się szczerze, że w czasie roku szkolnego, rzadko mam czas na oglądanie stron przeznaczonych do rozrywki.
Chętniej przeglądam strony z ciekawymi artykułami biologicznymi, lub innymi typowo szkolnymi rzeczami.
Lecz gdy nadejdzie upragniona przez wszystkich przerwa od nauki, na pewno poprzeglądam stronki podane powyżej.
Pozdrawiam Cię serdecznie :))

Jakie jest wasze zdanie w temacie zadań...

W Szkoła od Edzia007, 2011-03-17 16:55:50, 4 odp

Eda17 odpowiada:

Koleżanki i koledzy poniżej oczywiście mają rację, ale czy nie jest tak, że większość nie mówię całość, bo na pewno nie wszyscy ale jednak niektórzy uczęszczają do szkoły na tak zwane szkole koła naukowe, po południu, w czasie przeznaczonym na naukę czy odpoczynek? A takowe zajęcia są na przykład obowiązkowe, a opuszczanie ich jest później traktowane jako nieobecność nieusprawiedliwiona?
Moim zdaniem minister mógłby przeanalizować wniosek, który zniósł by prawo do zadawania zadań domowych.
No ale zapewne się tak nie stanie, więc trzeba pogodzić się z brutalną rzeczywistością...
Pozdrawiam :))

Moje pytania (18)

Wszystkie »

Mam problem, rodzice się do mnie nie odzywają,...

próbowałam z nimi rozmawiać ale bezskutecznie. Żadne tłumaczenie nie wchodzi w grę. Mam wrażenie, że mnie unikają. Potrzebuję pomocy, co mam zrobić, żeby było jak dawniej?

W Rodzina, 2013-03-30 17:54:31, 4 odp

Jak minął wam pierwszy dzień wiosny?

W szkole mieliście normalne lekcje, czy jakieś zajęcia zorganizowane, oraz konkursy? Mieliście okazję do ucieczki ze szkoły w Dzień Wagarowicza?

W Szkoła, 2011-03-21 19:46:29, 13 odp

Moje odpowiedzi (613)

Wszystkie »

Jaki jest wasz ulubiony kabaret ?

W Filmy od JessB, 2011-12-30 14:30:37, 20 odp

Eda17 odpowiada:

100% Neo Nówka i ich świetny skecz "Niebo" to po prostu wymiata ;))
Pozdrawiam ;))

Co radzicie Skutecznego na kaca..??

W Zdrowie od OlixdOlivia, 2011-12-30 14:13:05, 8 odp

Eda17 odpowiada:

Ja za to mam sprawdzony sposób mojej babci.
Przed zaczęciem picia alkoholu wypij sam bulion rosołowy.
To naprawdę pomaga. Nawet po wypiciu dużej ilości alkoholu następnego dnia nie odczuwasz skutków ubocznych.

Pozdrawiam ;)

Fajne (2)

Wszystkie »

Jak odzwyczaić się od jedzenia słodyczy?

W Diety od Nattallia, 2011-12-28 17:46:10, 11 odp

Bierny czy aktywny?

W Ciekawostki od burdzip, 2011-02-25 15:48:44, 4 odp

Moje testy (8)

Wszystkie »

Ania z Zielonego wzgórza

Świetna lektura dla gimnazjum, i wyższych szkół.

2010-12-28 18:21:54, Rozwiąż test

90210

Lubisz ten serial?? Rozwiąż krzyżówkę ;)

2010-12-22 19:04:01, Rozwiąż test

Stlice państw-Europa

Zawsze byłeś dobry z Geografii?Rozwiąż test, przekonamy się.

2010-12-21 15:11:28, Rozwiąż test

O MNIE

Kocham wszelkiego rodzaju sport.

Jak by ktoś miał ochotę poklikać to moje gg 8913318.
Nie patrzcie na informacje w katalogu publicznym, są fałszywe ;)
Pozdrawiam ;))

KOMENTARZE (16)

Wszystkie »

Eda17 pisze do mike5 :

w takim razie uzasadnij swoją wypowiedź, w której mnie obrażasz!

2011-12-29 12:23:23 , 3 odpowiedzi

Wszystkie wypowiedzi:

mike5 pisze:

Ja wiem, ty tez powinnas, a inni nie muszą.

2011-12-29 12:24:39

Eda17 pisze:

co ja powinnam

2011-12-29 12:26:23

Eda17 pisze:

?

2011-12-29 12:26:32
mike5 pisze do Eda17 :

chora jestes!

2011-03-15 18:40:06 , 1 odpowiedź

Wszystkie wypowiedzi:

Eda17 pisze:

dlaczego??

2011-03-15 19:24:26
Eda17 pisze do MadziaXdddd :

Proszę :D

2011-02-09 17:50:39

GALERIE (1)