Poki Ola

W serwisie od 5833 dni , ostatni raz 28 wrzesień 2013

Najlepsze odpowiedzi (1)

Wszystkie »

Jaką fryzurę zrobić z tych okropnych włosów ?

W Fryzury od Marysia1998x, 2012-05-07 18:51:07, 24 odp

Poki odpowiada:

GRR. KOBIETO! : takie włosy i nie wiesz co zrobić:o
śliczne są- nie ścinaj, zapuść sobie, a opcji jest wiele: warkocze do tyłu, do przodu, kłosy, kucyki, rozpuszczone.Jest dużo też fryzur z warkoczykami (poszukaj w internecie).
Piękności ^.^

Moje pytania (7)

Wszystkie »

Podoba wam się ta piosenka . ?

http://www.youtube.com/watch?v=kcubbFO0kK0&feature=related Proszę o opinie . ;dd

W Hobby, 2011-01-15 19:34:57, 4 odp

Wierzycie w duchy ?

W Pozostałe, 2010-07-30 21:57:43, 22 odp

Moje odpowiedzi (135)

Wszystkie »

Jaką fryzurę zrobić z tych okropnych włosów ?

W Fryzury od Marysia1998x, 2012-05-07 18:51:07, 24 odp

Poki odpowiada:

GRR. KOBIETO! : takie włosy i nie wiesz co zrobić:o
śliczne są- nie ścinaj, zapuść sobie, a opcji jest wiele: warkocze do tyłu, do przodu, kłosy, kucyki, rozpuszczone.Jest dużo też fryzur z warkoczykami (poszukaj w internecie).
Piękności ^.^

lubicie piegi? mam piegi i jakoś strasznie ich...

W Zdrowie od LepszeRzeczyDoRoboty, 2011-11-13 21:57:08, 10 odp

Poki odpowiada:

jja mam piegi♥

jutro ide na koncert ale nie wiem na jakie kolory...

W Paznokcie od karolciaXDDD, 2011-06-17 21:57:53, 12 odp

Poki odpowiada:

maluje się ten sam u stóp co u rąk. Czerwony . ; >

O MNIE

Żyję cicho krwawiąc.

KOMENTARZE (5)

Wszystkie »

Poki pisze do AdamGPU :

; dd ; )

2011-01-08 13:16:18

Poki pisze do kotek543 :

I love you . ; **** ♥

2010-12-25 14:54:50

Poki pisze do kotek543 :

Super avka ; ***

2010-08-06 14:05:23

PRZYJACIELE (42)