alotoftime

W serwisie od 5820 dni , ostatni raz 23 czerwiec 2011

Moje pytania (17)

Wszystkie »

wiecie gdzie można kupic naklejkę lub szablon...

na ścianę w tematyce muzycznej np jakas gitara czy perkusja? prosze o pomoc ;))

W Muzyka, 2010-11-27 16:54:37, 1 odp

mp4 jakiej firmy są najlepsze?

takie nie przekraczające 500 zł

W Muzyka, 2010-11-14 14:19:39, 1 odp

hej, wiecie gdzie można jeszcze kupić bilety na...

koncert 30 seconds to mars 14 grudnia na torwarze? Prosze o pomoc;0

W Rozrywka, 2010-11-07 21:39:10, 2 odp

Moje odpowiedzi (83)

Wszystkie »

Jak Wam leci w szkole? Podzielcie się wrażeniami xD

W Szkoła od dexter4991, 2010-09-18 21:03:49, 3 odp

alotoftime odpowiada:

no wiec ja poszlam do gimn i na poczatku nikogo nie znalam, ani nic ale juz mam kolezanki ikolegow a przedewszystkim tu sa sliczni chłopcy to tyle jest super

Lubicie chodzić do szkoły?

W Szkoła od daria2456, 2010-09-18 20:29:22, 25 odp

alotoftime odpowiada:

kochaaam!!! bo znajomi<333

W którym wieku się upiliście po raz pierwszy???

W Ciekawostki od wera10011, 2010-09-18 16:42:05, 33 odp

alotoftime odpowiada:

12.. rok temu amaretto całe ale nikt nie wie;P