Zaloguj się✗ Zamknij
rapider
0 złotych żetonów na koncie
32 pkt na koncie
Dodaj do czarnej listy
Przyjaciele (8)
Wyślij wiadomość
Polecamy
Uczucia:
Piękno:
Rozrywka:
Pozostałe:
rapider
W serwisie od 5764 dni , ostatni raz 07 styczeń 2012
Najlepsze odpowiedzi (1)
Wszystkie »
Dlaczego mężczyźni myślą tylko o sobie?
W Pomocy od wero17nika, 2010-11-21 19:33:06, 1 odp
rapider odpowiada:
Faceci czasami to są takie szuje, że aż żal patrzeć. Mówię to jako facet. Ale zawsze żałuję jak coś źle zrobię. Faceci uczą się na swoich błędach, a kobietom się wybacza :)Moje pytania (8)
Wszystkie »
Moja dziewczyna myśli, że jest brzydka &am
rzeczywiście najpiękniejsza nie jest ;) i jak ja mam jej to wybić z głowy, bo zaczyna mieć kompleksy, jak jak ja mogę chodzić z taką brzydulą, itp.W Pomocy, 2010-10-09 22:02:50, 3 odp
[+]Szukam książek romantycznych, tylko nie...
jakieś tam zmierzchy i inne tego typu badziewia ale jakąś klasykę.W Kultura, 2010-10-03 20:36:51, 4 odp
Muzyka na dyskotekę [+]
W Muzyka, 2010-10-02 08:27:10, 2 odp
Moje odpowiedzi (223)
Wszystkie »
Gdy spotykam się z moj~ą dziewczyn~ą w domu to...
W Seks od jack6, 2010-11-21 19:59:47, 14 odp
rapider odpowiada:
Chce sprawdzić czy przypadkiem nie jesteś dziewczyną xDCo kupić dla dziewczyny na 15-stę urodziny ??
W Przyjaźń od matex1111, 2010-11-21 19:51:53, 15 odp
rapider odpowiada:
Czemu nie misia? to takie słodkie :3Teraz raczej czas na szkolne miłostk ale...
W Pomocy od ~aondalejpamieta, 2010-11-21 19:42:15, 2 odp
rapider odpowiada:
Powiem mojemu koledze, on nieźle troluje, ma głowę xD ale co do problemu, to rzeczywiście miłość na odległość jest trudna, chociaż dzisiejsze wynalazki ułatwiają trochę sprawę. Pogadajcie przez webcam albo skajpa i naprostujcie parę spraw z przeszłości. Życzę powodzenia!