SandraW

W serwisie od 5753 dni , ostatni raz 11 listopad 2011

Moje komentarze (1)

SandraW pisze do Dominika15 :

Co o nim myślicie ?Jest przystojny ???
to tytuł tego pytania .

2010-09-17 19:41:18

PRZYJACIELE (1)