DarkPablos Paweł

W serwisie od 4342 dni , ostatni raz środa

Najlepsze odpowiedzi (86)

Jakie są fajne , modne i wygodne ubrania...

W Ciuchy od rozśpiewana, 2018-05-28 23:18:13, 1 odp

DarkPablos odpowiada:

Wybierz taki, który Ci się spodoba i w którym będziesz się najlepiej czuła. I nie patrz na innych, bo każdy ma inny gust i to co jednemu może się podobać, drugiemu już niekoniecznie. I na odwrót.

Czy warto obstrzyc się na łyso?

W Fryzury od szymek00, 2017-11-03 10:55:25, 1 odp

DarkPablos odpowiada:

Nie bądź leniwy. Lenistwo odpycha. Póki masz włosy, nie łysiejesz to idź do jakiegoś dobrego barber shop'u, niech dobierze dla Ciebie odpowiednią fryzurę. Od razu zyskasz +10 do atrakcyjności.

Hej.Mam pewien problem.Chciałbym mieć dziewczynę,ale...

W Pomocy od nickowy53432, 2017-08-26 15:18:40, 2 odp

DarkPablos odpowiada:

Pasje, marzenia, wakacje, ulubione miejsca na świecie, filmy, itd. A nad nieśmiałością lepiej jest pracować. Są różne kursy, które pomogą Ci pracować nad pewnością siebie.

Co sądzicie o całowaniu się bez uczuć tak z...

W Pocałunki od koziolek11, 2016-10-20 23:40:02, 5 odp

DarkPablos odpowiada:

Widzę po Twoich 2ch pytaniach, że mocno Ci się dają we znaki dojrzewanie i popęd płciowy :P Pierwotnie chciałem napisać Ci tu mała zje*kę, ale postanowiłem jednak udzielić nieco innej odpowiedzi. Nie będę Cię moralizował. Opowiem zwyczajnie, jak oceniam swoje dotychczasowe pocałunki. A więc tak:

- gdy nie czułem nic specjalnego do dziewczyny, była koleżanką, lub zwyczajnie wisiała mi smętnym kalafiorem - to przyjemność z pocałunku w skali od 1-10 wynosiła jakieś 2- max 3. Nie czułem się z tym naturalnie i nie było podczas takiego pocałunku tego czegoś, co tygryski lubią najbardziej - motylków w brzuszku.

- gdy całowałem dziewczynę, na której mi naprawdę zależało i gdzieś tam serduszko do niej pukało - to przyjemność jaka z tego płynęła była znacznie, znacznie większa. Nie było żadnego niedosytu, nie było wątpliwości typu "nie powinienem". Dotyk jej ust, zapach, ciepło... mmm... Coś wspaniałego. A te motylki w brzuszku... *rozmarzył się* 10/10!

Witam. Mam 16 lat, od jakiegoś czasu mam...

W Miłość od kama645, 2016-07-05 02:12:41, 5 odp

DarkPablos odpowiada:

Nie znam szczegółów z waszego związku, więc pospekuluję trochę.

Kiedy w związku jedna osoba bardziej inwestuje(in. daje, poświęca) od drugiej, więcej inwestuje czasu, emocji, myśli i wszystkiego innego, wtedy zaczyna być zaburzona równowaga między nimi. Powstają wątpliwości, "czy aby to na pewno ten", "czy ja go/ją kocham" itd. A czemu tak się dzieje? Dlatego że ludzie cenią sobie znacznie bardziej coś, na co muszą sobie zapracować, włożyć to swój wysiłek i zasłużyć. Wtedy nagroda jest czymś cenniejszym, wartościowszym i daje radość na znacznie dłuższy czas. Natomiast jak coś można dostać za darmo, lub można nabyć małym kosztem, nie wkładając w to żadnego większego wysiłku, to takie coś - choć początkowo może się podobać i sprawiać pewną radość - z czasem szybko się nudzi i traci na wartości.
W relacjach damsko-męskich, bardzo często taki "inwestor" widząc że jego partner nie jest już nim/nią tak zachwycony/na jak na początku, zaczyna jeszcze więcej inwestować, bardziej się starać, wykładać w całości na talerzu, byleby tylko ta druga osoba poświęcała mu więcej uwagi i dała więcej miłości. Równowaga jeszcze bardziej się sypie i koniec końców związek staje się męczarnią, a nie czymś co daje szczęście, radość.

Oczywiście u was wcale nie musi chodzić o opisany przeze mnie brak równowagi, ale bardzo często ten czynnik przyczynia się do rozpadu związków damsko-męskich i warto wziąć go pod uwagę.

Witam, pytanie kieruję głównie do kobiet....

W Flirt od kyk24, 2016-02-14 15:25:01, 3 odp

DarkPablos odpowiada:

Zależy co tam takiego piszesz. Jeśli rzeczywiście temat jest ciekawy, a ona nie odpisuje to możliwe że faktycznie nie wie co odpisać. Albo może temat jest ciekawy, ale tylko dla Ciebie..? W ogóle ile czasu dajesz jej na odpisanie? I jaka jest proporcja w % tego co pisze ona, a tego co piszesz Ty?

Kolejne pytanie do par... Czy musicie wymieniać...

W Ciekawostki od asphyxia, 2016-02-13 20:57:08, 16 odp

DarkPablos odpowiada:

Osobiście nie mam nic przeciwko temu, by kochająca się para pocałowała się będąc w miejscu publicznym - POD WARUNKIEM ŻE ZROBI TO ODPOWIEDNIO DYSKRETNIE. Z bardziej namiętnymi pocałunkami - jak wolicie z obskurnym "lizaniem"- powinni się wstrzymać i nie robić tego będąc w towarzystwie innych ludzi. Zwykła kultura osobista, odrobina inteligencji.

Pytanie do chlopakow . Czy wam szybko wyplywa...

W Seks od Zibimistrz9, 2016-01-06 15:41:35, 5 odp

DarkPablos odpowiada:

Nie da się kontrolować tego czy wypływa czy nie. Chyba że nauczysz się NIE REAGOWAĆ podnieceniem na różne bodźce z rym związane. Ale nie ukrywajmy, to byłoby głupie i w ogóle nie wiem czy jest możliwe się tego nauczyć. Tak samo kobiety. Gdy zadziałają na nią odpowiednie bodźce również nie ma kontroli nad wytwarzającym się w pochwie śluzem.

Jak spędzacie sylwestra?

W Ciekawostki od asphyxia, 2015-12-29 21:56:07, 12 odp

DarkPablos odpowiada:

Najbardziej prawdopodobne jest, że skoczę na flaszkę do kumpla, albo zwyczajnie posiedzę w spokoju w domu. Dlaczego tak? Bo jestem wredziol i nie wpadam w euforie czy szaleństwo tylko dlatego, że tak ktoś sobie wymyślił. Bawię się kiedy chcę i odpoczywam kiedy chcę. O! :P

Cześć Od niedawna podoba mi się starszy...

W Miłość od Mangowa, 2015-12-20 18:09:43, 7 odp

DarkPablos odpowiada:

Właśnie zagadanie w taki czy inny sposób jest najskuteczniejszym sposobem na pokazanie drugiej osobie, że istniejesz. Jest też zaproszeniem do nawiązania znajomości. Jeśli nie masz śmiałości zagadać w "realu", to zawsze możesz go spróbować znaleźć na facebooku i tam jakoś zagaić. Powiedzieć coś, czym pokażesz mu swoje zainteresowanie. A dalej niech to on działa.

czy jak myśle o jednym chłopaku to znaczy że...

W Miłość od piks159, 2015-12-20 14:48:15, 6 odp

DarkPablos odpowiada:

Jak myślisz o chłopaku, znaczy się że czymś przykuł Twoją uwagę. Można o kimś myśleć bo np. Cię czymś strasznie wkurzył, zasmucił, sprawił radość, bądź zauroczył. Samo to że poświęciłaś ostatnimi czasy trochę swoich myśli dla tego chłopaka, wcale nie oznacza, że się zakochałaś. Możesz być nim zwyczajnie zauroczona. Do tego by kogoś pokochać, potrzeba dużo, dużo więcej.

dziewczyny, jaki wiek chłopaka jest dla was...

W Miłość od kordian2, 2015-01-18 17:32:21, 12 odp

DarkPablos odpowiada:

Człowiek mający naście lat myśli i patrzy na świat zupełnie inaczej niż ktoś mający lat 25+(chociaż zdarzają się dorośli ludzie o umyśle dzieci). To będzie stwarzało problemy. Różnica niweluje się natomiast wraz z nabywaniem wieku. Świat 25 latki/latka będzie wyglądał już mniej więcej tak samo jak osoby starszej o ładnych parę lat i łatwiej im się będzie dogadywać.

Znacie Korwina-Mikke?

W Ciekawostki od kordian2, 2015-01-16 14:08:03, 6 odp

DarkPablos odpowiada:

Nie znam osobiście pana Korvina Mikke, ale jego wypowiedzi w różnych mediach pozwoliły mi na wyrobienie sobie o nim pewnego zdania. Uważam że w wielu kwestiach mówi dobrze, ale też przy okazji za dużo pajacuje.

Plus vs. Play? Jaką sieć polecacie?

W Telefony od goździkowa, 2015-01-08 21:31:48, 13 odp

DarkPablos odpowiada:

Jak dla mnie zdecydowanie Play. Najtańsze sms'y i minuty. Play korzysta ze swoich nadajników, a do tego zależnie od potrzeb przełącza się na nadajniki Plusa, Orange, T-Mobile, przez co nie zdarzyło mi się nie mieć zasięgu, lub słyszeć rozmówcę co drugie słowo. Takie coś to tylko w orange ;)

Ma takie pytanie. Jest pewna przyjaciółka, w...

W Przyjaźń od barszcz, 2014-05-30 12:58:13, 4 odp

DarkPablos odpowiada:

Na moje to tak się nie robi jak one. Co z tego że spotkały znajome? To już nie można im powiedzieć "słuchajcie, miło było was spotkać, ale musimy lecieć, bo znajomy/znajomi na nas czekają. Mam nadzieję że spotkamy się jeszcze"?
Moim zdaniem było to olewcze z ich strony i masz prawo być na nie za to zły. Oczywiście skoro przeprosiły to ja osobiście powiedziałbym OK, ale już kolejnego takiego razu z ich strony bym nie zdzierżył. Pojechałbym po nich jak po po burych sukach za takie lekceważące zachowanie i raczej przestał się z nimi zadawać. Nie warto przeznaczać czas dla kogoś, kto ma lekceważące podejście do Ciebie.

Od 9 dni prowadzimy regularną kłótnię o...

W Pomocy od karenina111, 2014-05-26 20:25:52, 8 odp

DarkPablos odpowiada:

Zwykła reakcja jak ktoś daje się ostro we znaki. Można wybaczyć, można już nie być złym, ale jednak pozostaje pewna niechęć do danej osoby. I myślę że o tą właśnie niechęć tu chodzi. Może czas to zmieni, a może nie.

Czy jestem ładna i na ile lat wyglądam ?

W Ocena wyglądu od zioziomka, 2014-05-25 19:05:54, 5 odp

DarkPablos odpowiada:

Bardzo ładna dziewczyna. Wiek myślę tak 13 lat. Poza tym masz całkiem fajnie dobrane, nie rzucające się w oczy oprawki okularów. To jest plus! Nie to co niektóre dziewczyny zakładające jakieś paskudne "nerdy", w których wyglądają jak dzieci specjalnej troski ;) Także u Ciebie jest super ;)

Czy faceci lubią jak dziewczyna jest o niego...

W Miłość od nieosiągalna1234, 2014-05-18 20:10:21, 6 odp

DarkPablos odpowiada:

Chociaż specjalnie nie prowokuje takich sytuacji, niemniej lubię kiedy dziewczyna daje mi znać, że jest zazdrosna. To jakby potwierdzenie tego że jej na mnie zależy.

Czy jako 13-latka mogę mieć 20-letniego chłopaka??

W Pomocy od Zakochana522, 2014-05-16 00:50:22, 15 odp

DarkPablos odpowiada:

Teoretycznie tak. Ale co Ty zrobisz z tym chłopakiem, jak on ani przytulić się do Ciebie nie może, ani nie może Cię pocałować, gdyż złamie wtedy prawo zabraniające dopuszczania się czynności seksualnych i "innych czynności seksualnych" z osobą małoletnią poniżej 15 roku życia i groziłoby mu za to kilkuletnia odsiadka w pierdlu. Także doradzam, byś dała sobie z nim spokój i nie narażała go na poważne kłopoty, a siebie i swojej rodziny na duuuuże nieprzyjemności.

Po 3 miesiącach związku dziewczyna powiedziała...

W Pomocy od harrym4a4, 2014-02-04 21:41:53, 4 odp

DarkPablos odpowiada:

"Widziałeś kiedyś, jak kociak bawi się kłębkiem wełny? Kiedy nitka dynda mu
tuż nad głową, ale poza zasięgiem, kot wariuje, starając się ją pochwycić. Podskakuje, chodzi na tylnych łapach, goni po pokoju. Ale wystarczy, żebyś rzucił mu kłębek przed sam pyszczek, a popatrzy na niego chwilę i odchodzi. Znudził się. Już go nie potrzebuje."

Kobiety takie są. Pożądają jedynie tego, czego nie mają. Ciebie miała już na talerzu - kochałeś ją i ona o tym wiedziała - więc zaczęła myśleć kategoriami: "Czy będąc z nim czegoś nie tracę?" ; "Czy mogę dostać więcej od życia?"...
... zacznie Cię doceniać, jak będzie wiedziała że Cię straciła... zapewniam

ps. Cytat z książki "Gra" Neila Straussa. Polecam. Daje niesamowitego kopa w kierunku poznania tematyki relacji damsko-męskich.
« poprzednie
1 2 3 4 5 następne »

O MNIE

Konkretny, zdecydowany, a zarazem miły i kulturalny. Chwilami cynik, uwodziciel.
Rozbroisz go swoją elokwencją, uśmiechem, poczuciem humoru, miłym usposobieniem. W pewnych konkretnych sytuacjach odpowiednim dotykiem.
Swój wolny czas spędza z ludźmi.
Bardzo lubi:
- whisky
- kobiety
- koncerty
- psychologię,
oraz, ponad wszystko
- dobre emocje
Jest otwarty na nowe znajomości.

KOMENTARZE (13)

Wszystkie »

Ten użytkownik nie chce otrzymywać komentarzy
DarkPablos pisze do AdaaxD :

Betoniasz ja tam nie zauważyłem żeby Adaa gdzieś heitowała ;)

2014-12-25 17:33:18

blancaa pisze do DarkPablos :

Pabloś ! ;3

2012-05-08 21:11:41

Malwis05 pisze do DarkPablos :

Hah ! Parę słów prawdy w pytaniach Mashy i juz usuwają moje odpowiedzi xD Dobrze że chociaż nie tylko ja tak mysle xdd Twoje też coś usunęli xd ?

2011-08-10 16:34:23 , 4 odpowiedzi

Wszystkie wypowiedzi:

DarkPablos pisze:

Usunęli w końcu wszystkie jej pytania. A szkoda bo było zabawnie :D

2011-08-10 16:35:57

Malwis05 pisze:

xDD Też fakt xD Na pewno jeszcze przyjdzie tu taka druga masha i zada jakieś idiotyczne pytanie xdd Takich jest pełno O.o niestety..

2011-08-10 16:41:29

DarkPablos pisze:

Niech przyjdzie... to się znowu pośmiejemy ;]

2011-08-10 16:43:58

DarkPablos pisze:

Hehe... albo mi się wydaje albo już nie ma Mashy między nami ;] Chyba stwierdziła że nie znajdzie tu klientów i poszła szukać gdzie indziej ;]

2011-08-11 01:07:08

GALERIE (1)