Zaloguj się✗ Zamknij
I3lack
1 złotych żetonów na koncie
272 pkt na koncie
Dodaj do czarnej listy
Przyjaciele (8)
Wyślij wiadomość
Polecamy
Uczucia:
Piękno:
Rozrywka:
Pozostałe:
I3lack
W serwisie od 4876 dni , ostatni raz 05 maj 2013
Najlepsze odpowiedzi (1)
"Być, albo nie być"... Jaki wg. Ciebie jest...
W Ciekawostki od saphira, 2013-01-31 20:39:03, 7 odp
I3lack odpowiada:
(Sens życia nie istnieje. To my mu go nadajemy. Jeśli uważamy, że coś jest tego warte, to tak dla nas jest. A w końcu nasze zdanie na temat nas samych jest w gruncie rzeczy najważniejsze.Czyli dla przykładu powiem, że osoba uważająca, iż pełni jakąś ważną „misję” na tym świecie lub, że jest tu z innego „ważnego” powodu, to tak jest. Ale osoba, która twierdzi odwrotnie, że jest tu bez sensu również ma rację, bo w istocie taka jest prawda.Czy wszystko musi mieć swój sens? Swoje logiczne wytłumaczenie? Nie twórzmy do wszystkiego definicji.O życiu można jedynie powiedzieć JAKIE jest: czasem trudne, czasem bolesne, ale przede wszystkim piękne. A, jeśli jeszcze takie nie jest to róbmy wszystko, by takim się stało:) Bo jest to możliwe.I wcale nie musimy uparcie doszukiwać się w, nim sensu. Ważne, by było prawdziwe, wartościowe, naładowane niezapomnianymi przeżyciami, przepełnione radością, miłością i prawdą.Bo, gdy jesteśmy szczęśliwi, to sami w sobie ten sens odczuwamy. Choć nadal nie umiemy go wyjaśnić. Więc doceniajmy życie i cieszmy się, nim. Bo jest wszystkim, co mamy:)W naszym humanistycznym społeczeństwie ludzie uganiają się za wieloma rzeczami sądząc, że w nich znajdą sens. Niektóre z tych rzeczy dotyczą świata biznesu, dobrych związków, seksu, rozrywek, altruizmu, itp. Ludzie często mówią, że, kiedy osiągnęli już, to, czego chcieli, czyli bogactwo, związek, przyjemność, nadal czuli wielką pustkę, której nic nie mogło wypełnić.)
« poprzednie
następne »
O MNIE
Jestem strasznym nerwusem i szybko się poddaje.Chętnie pomagam innym, kiedy potrzebują pomocy.Moje zainteresowania są wszechstronne.Potrafię zrozumieć ludzką niedolę i podtrzymać na duchu jestem wyrozumiała niestety nienawidzę szkoły.Uważam, że każdy powinien być z drugą osobą szczery i powiedzieć jej co myśli w danej sytuacji. Nie znoszę dwulicowości bylejakości i niesprawiedliwości.Lubię ludzi otwartych wakacje wodę kino itd