Najlepsze odpowiedzi: frezja22 - Dojrzewamy.pl
Darmowe gry przegladarkowe

frezja22

W serwisie od 1261 dni , ostatni raz 25 listopad 2019

Najlepsze odpowiedzi (7)

Czy jak dziewczyna nie odzywa się 3 tygodnie to...

W Miłość od Rikardo26, 2019-06-23 20:42:43, 11 odp

frezja22 odpowiada:

Jeśli dziewczyna na jednym z pierwszych spotkań opowiada Ci o innym facecie, którego podrywała to niestety, ale nie wróży to dobrze Waszej przyszłej relacji. Wnioskować można z tego, że traktowała Cię raczej jak kumpla, któremu może się zwierzyć, a nie jak drugą połówkę. Pojęcia nie mam dlaczego się z Tobą całowała. Teraz lepiej rozejrzyj się za kimś innym, bo na tą dziewczynę szkoda czasu.

Czy to normalne, że podobają mi się starsze...

W Miłość od grzesiek2002, 2019-03-05 07:28:16, 6 odp

frezja22 odpowiada:

Dwa lata różnicy wieku to jest nic. Są przecież związki, gdzie jedna osoba od drugiej jest starsza o całe pokolenie, a nawet więcej. Teraz jesteś jeszcze bardzo młody, więc tą różnicę widać, ale za jakieś 5 lat różnice się zatrą. Tak, jest to normalne, że podobają się nam osoby starsze lub młodsze o kilka lat, co kto lubi. Jeśli ktoś jest dziecinny to woli młodsze, jeśli nad wiek dojrzały to woli starsze.

NIEDOJRZAŁOŚĆ EMOCJONALNA 32LATKA jaka jest...

W Przyjaźń od motylZkokonu, 2019-01-08 06:50:14, 4 odp

frezja22 odpowiada:

Facet w wieku 32 lat powinien być bardziej dojrzały emocjonalnie od Ciebie. Jeśli tak nie jest to być może już nigdy nie dorośnie. Facet może boi się poważnego związku, obowiązków, może dzieci. Czy zawsze to Ty rozpoczynałaś kontakt czy może on? Może być tak, że to on Tobie wpadł w oko, a Ty jemu nie. Może szuka dziewczyny, ale nie Ciebie. Coś Ci obiecywał, wyznawał? Daj sobie z nim spokój, zaraz znów Cię zablokuje na fb, po co sobie głowę nim zawracać?

Jak odzyskać sympatię dziewczyn z klasy i co...

W Przyjaźń od Krzychaz, 2019-01-04 20:34:28, 2 odp

frezja22 odpowiada:

Chłopie, zdecyduj się, chcesz być klasowym błaznem czy raczej kumplem, z którym można pogadać? Dziewczyny zauważyły, że raczej pogadać z Tobą nie można, bo wszystko obracasz w żart i przeszkadzasz im na każdej lekcji. Pewnie Twoje oceny też poszły znacznie w dół? Zastanów się czy na pewno dobrze wybrałeś? Przez takie błaznowanie możesz mieć problemy na koniec roku o ile ich już nie miałeś na półrocze. Przecież Ty nie uważasz na lekcjach, więc oceny też prędzej czy później pójdą w dół. Jeśli chcesz odzyskać dobry kontakt z koleżankami to niestety nie możesz im przeszkadzać w szkole na lekcjach. Pogadaj najlepiej z jedną z nich (jeśli będzie więcej osób może skończyć się pyskówką), zwierz się jej, że przeszkadza Ci brak kontaktu z nimi, ale wcześniej zmień swoje zachowanie. Czy chciałbyś przyjaźnić się z kimś kto robi Ci na złość?

Jakie są przyczyny zemdlenia i jak je udawać

W Zdrowie od Gosia159, 2018-12-01 17:11:02, 4 odp

frezja22 odpowiada:

Przyczyn zemdlenia może być wiele. Może to być spowodowane np. przebywaniem w dusznym pomieszczeniu, stresem, spadkiem ciśnienia albo spadkiem poziomu cukru we krwi. Jednak nigdy nie można omdleń lekceważyć, bo bardzo często są objawem poważnych chorób, np. udaru mózgu czy chorób serca. Po co chcesz udawać zemdlenie? Żeby ktoś się o Ciebie martwił? Wyślą Cię na szereg badań i jak nic nie znajdą to będą szukać dalej. W końcu się przyznasz, że nic Ci nie było, będziesz mieć kłopoty.

Witam. Od dobrych trzech lat mam sporą nadwagę,...

W Zdrowie od Krzychaz, 2018-11-25 15:21:27, 11 odp

frezja22 odpowiada:

Powinieneś jak najszybciej zmienić swój styl życia. Na pewno nie będzie to łatwe, ale musisz to zrobić dla swojego dobra, bo inaczej za chwilę zaczną się po kolei problemy ze zdrowiem. Poza tym jak schudniesz będziesz też lepiej wyglądać, więc się nie zastanawiaj tylko to zrób. Jesteś w takim wieku, że powinno pójść w miarę łatwo. Pytasz jak szybko schudnąć, a ja Ci powiem, że jak schudniesz szybko to potem szybko wrócisz do swojej wagi, więc nie próbuj żadnych diet cud tylko powoli zmień swoje nawyki. Przede wszystkim przestań jeść słodycze i wszelkie przekąski. Zapomnij o chipsach, czekoladkach, ciastach itp. Jedz 5 posiłków dziennie co 3 godziny, najpóźniej 2 godziny przed snem. Ruszaj się, nie ponad siłę, ważne, żeby systematycznie, te spacery najlepiej codziennie. Jedz dużo warzyw i trochę owoców. Pieczywo razowe, z nasionami. Nie pij słodkich napojów gazowanych, najlepsza będzie woda niegazowana. Bądź cierpliwy, nawet jak czasem się poddasz i zjesz coś niedozwolonego to nie rezygnuj, tylko znów zacznij. Uda się.

Jak szybko urosnąć?

W Ocena wyglądu od Marlenkaa6767, 2018-08-25 11:24:51, 6 odp

frezja22 odpowiada:

Niestety, o ile jeszcze w miarę szybko można schudnąć to już z szybkim urośnięciem jest problem. Zbyt dużego wpływu na to nie mamy. Zobacz czy Twoi rodzice/ rodzeństwo są wysocy i będziesz wiedziała czy masz szansę dużo urosnąć. Możesz oczywiście starać się jeść zdrowo: dużo witamin i składników mineralnych (owoce, warzywa, produkty zbożowe z pełnego ziarna) oraz białka (np. ryby, nabiał, jaja). Unikaj produktów przetworzonych, słodyczy. Dodatkowo na rozwój wpływa ruch, więc ćwicz. Jak na swój wiek jesteś raczej z tych wyższych, więc myślę, że bez większych problemów przyjmą Cię na koszykówkę. Poza tym przecież nie tylko wzrost się liczy ale i umiejętności.
« poprzednie
następne »