magikk

W serwisie od 5690 dni , ostatni raz 26 wrzesień 2011

Moje odpowiedzi (286)

Czemu Wy chłopaki patrzycie tylko na wygląd...

W Ciekawostki od siulaa15, 2011-03-08 15:45:07, 20 odp

magikk odpowiada:

ja na poczatku zwracam uwage na oczy. Sa ona nektarem duszy i mozna wyczytac z nich wszystko jaki jest czlowiek -.-

Kim chcecie byc w przyszłości? :D

W Szkoła od Natka1623, 2011-03-08 15:41:18, 14 odp

magikk odpowiada:

frestylowcem -.-

Jak myślicie jaka jest najlepsza sięć w tel ?

W Telefony od poziomka3, 2011-03-08 15:38:49, 14 odp

magikk odpowiada:

najtansza siec jaka do tej pory jest na rynku to play fresh polecam goraco ;p

siemanko czy jestem ładna?:&am

W Ocena wyglądu od ewelinka13, 2011-03-08 15:36:20, 28 odp

magikk odpowiada:

-.-
14 lat

Co myślicie o piosence słonia &

W Muzyka od rasia010, 2011-03-07 17:56:06, 10 odp

magikk odpowiada:

do Rams _-_ dlatego pisze ze początki tworczosci Liroya czytaj ze zrozumieniem -.-

Co myślicie o piosence słonia &

W Muzyka od rasia010, 2011-03-07 15:37:45, 10 odp

magikk odpowiada:

psyho rap tak jak poczatki Liroya -.-
dobre flow teksty nie z tej ziemi dla Slonia plusik za wyobraznie -.-

Co sądzisz o nowej płycie Peji &am

W Muzyka od magikk, 2011-03-06 17:01:31, 14 odp

magikk odpowiada:

pamiętaj '' jak masz sciągnąć z internetu lepiej za..b ją ze sklepu ''
sciągać każdy potrafi ale mieć legala juz nie a sluchać się chcę
pozdro .

jakie jest wasze hobby ?

W Hobby od KRYŚKA12, 2011-02-06 21:19:12, 16 odp

magikk odpowiada:

freestyle football <33

Proszę o szczerą ocenę ;&a

W Ocena wyglądu od Śmietana92, 2011-02-06 21:13:12, 28 odp

magikk odpowiada:

hmm no ładnie ;p 4 fotka na pewno Twoja ? jezeli tak to super w skali masz u mnie 8 za fotke 1 i 4 a za reszte po 7 ;>

Jaki to styl?: -Nosze czarne lub szare spodnie, -czar...

W Moda od PiQkaQ, 2011-02-06 21:10:27, 5 odp

magikk odpowiada:

ee nioe podoba mi sie ten styl. Ale jak moze byc emo i reegea, pierwsze slysze albo ten albo net ;p

Hej... Właściwie to chciałabym poprosić was...

W Telefony od Lola115, 2011-02-06 21:07:07, 15 odp

magikk odpowiada:

jasne ze SE x10 mini .
Samsungi szybko sie psuja SE duzo bardziej wytrzymaly i ma duzo bajerow

Co mam robić mam chłpaka w tym samym wieku...

W Pomocy od ala67, 2011-02-06 18:19:45, 6 odp

magikk odpowiada:

spytaj sie o co mu chodzi czy juz mu sie znudzilas czy cos ? szczerosc to podstawa ;p

Co to znaczy jak chłopak mówi do dziewczyny &a

W Przyjaźń od SadGirl16, 2011-02-06 18:06:19, 15 odp

magikk odpowiada:

to znaczy czy jestes blachara i polecisz na jego samochod jeju takie proste ;p
ale samo pytanie mi sie bardzo podoba ;D

Na jakich stronach zwykle siedzicie najdłużej ..?

W Ciekawostki od Bevunia, 2011-02-06 15:47:33, 24 odp

magikk odpowiada:

nk, dojrzewamy, ftb, fb, kurnik,

Co byście zmienili w moim wyglądzie?

W Czy ładnie wyglądam? od skasowany, 2011-02-06 14:58:45, 52 odp

magikk odpowiada:

fryzura ewidentnie ;/
ale ładne nogi ;p

peja vs tede

W Muzyka od zaboboon, 2011-02-06 14:55:16, 24 odp

magikk odpowiada:

Peja i wszystko jasne!! Tede ? a kto to taki raperek z Wawy ktory gra dla komercji czyli jak tu zarobic hmm moze3 pojde na policjanta do tvnu ? zenada komercha bleeff ;/
Peja zapomieliscie o hicie takim jak Glucha noc ? czy tez Peja - sa chwile ? w tej ostatniej jest kawal przekazu najlepsza nuta z takim przekazem od czasow Paktofoniki <3 . a i do Olkaa1993 - nawolal do pobicia czlowieka ? wow no co Ty nie powiesz przeczytaj dokladnie jak to bylo a potem wyrazaj opinie .

znacie jakies fajne piosenki rap itd? podawac

W Muzyka od glod, 2011-02-06 14:49:12, 5 odp

magikk odpowiada:

O.S.T.R - ja i moj lolo, Peja- czas hardkoru, dj. 600v - kto wrocil na osiedle, PIH sniadanie mistrzow

posłuchajcie, pokłóciłam sie z chłopakiem......

W Pomocy od Alwaays, 2011-02-06 12:46:53, 10 odp

magikk odpowiada:

odkochania sie nigdy nie nauczysz to musim przejsc samo z czasem < on pomoze Ci czas ;p

jestem z chlopakiem 8 miesiecy. w pt zerwalismy...

W Pomocy od klementynkaxdd, 2011-02-06 12:42:04, 4 odp

magikk odpowiada:

spytaj sie po co mu Twoje haslo na fb przecierz to Twoje prywatne konto , mialem podobny problem z dziewczyna ale uswiadomilem jej ze sa rzeczy prywatne ;p
powiedz mu czy berdziej zalezy ci aby byc ze mna czy na moim koncie i czy nie ufasz mi skoro chcesz mnie wiecznie kontrolowac ?

jak wspominacie swoje dzieciństwo .?

W Rodzina od skasowany, 2011-02-06 12:38:43, 36 odp

magikk odpowiada:

mimo to ze nie zawsze bylo kolorowo to nie narzekam zawsze jesc co bylo ;>
ale juz powaznie mysle ze sa inni ktorzy mieli ode mnie gorzej wiec nie ma co narzekac na swoje pozdrawiam ;]
« poprzednie
1 2 3 4 5 następne »

O MNIE

freestyle footbal , rap

KOMENTARZE (4)

Wszystkie »

magikk pisze do pyśkaaa :

;>

2011-02-13 18:44:15

pyśkaaa pisze do magikk :

:D ;*

2011-02-11 12:45:42

pyśkaaa pisze do magikk :

słodki jesteś ;** :D

2010-12-20 19:22:09 , 1 odpowiedź

Wszystkie wypowiedzi:

magikk pisze:

a dziekuje ; D

2010-12-29 21:20:19

GALERIE (3)