Zaloguj się✗ Zamknij
magikk
0 złotych żetonów na koncie
155 pkt na koncie
Dodaj do czarnej listy
Przyjaciele (45)
Wyślij wiadomość
Polecamy
Uczucia:
Piękno:
Rozrywka:
Pozostałe:
magikk
W serwisie od 5690 dni , ostatni raz 26 wrzesień 2011
Moje odpowiedzi (286)
Czemu Wy chłopaki patrzycie tylko na wygląd...
W Ciekawostki od siulaa15, 2011-03-08 15:45:07, 20 odp
magikk odpowiada:
ja na poczatku zwracam uwage na oczy. Sa ona nektarem duszy i mozna wyczytac z nich wszystko jaki jest czlowiek -.-Kim chcecie byc w przyszłości? :D
W Szkoła od Natka1623, 2011-03-08 15:41:18, 14 odp
magikk odpowiada:
frestylowcem -.-Jak myślicie jaka jest najlepsza sięć w tel ?
W Telefony od poziomka3, 2011-03-08 15:38:49, 14 odp
magikk odpowiada:
najtansza siec jaka do tej pory jest na rynku to play fresh polecam goraco ;psiemanko czy jestem ładna?:&am
W Ocena wyglądu od ewelinka13, 2011-03-08 15:36:20, 28 odp
magikk odpowiada:
-.-14 lat
Co myślicie o piosence słonia &
W Muzyka od rasia010, 2011-03-07 17:56:06, 10 odp
magikk odpowiada:
do Rams _-_ dlatego pisze ze początki tworczosci Liroya czytaj ze zrozumieniem -.-Co myślicie o piosence słonia &
W Muzyka od rasia010, 2011-03-07 15:37:45, 10 odp
magikk odpowiada:
psyho rap tak jak poczatki Liroya -.-dobre flow teksty nie z tej ziemi dla Slonia plusik za wyobraznie -.-
Co sądzisz o nowej płycie Peji &am
W Muzyka od magikk, 2011-03-06 17:01:31, 14 odp
magikk odpowiada:
pamiętaj '' jak masz sciągnąć z internetu lepiej za..b ją ze sklepu ''sciągać każdy potrafi ale mieć legala juz nie a sluchać się chcę
pozdro .
jakie jest wasze hobby ?
W Hobby od KRYŚKA12, 2011-02-06 21:19:12, 16 odp
magikk odpowiada:
freestyle football <33Proszę o szczerą ocenę ;&a
W Ocena wyglądu od Śmietana92, 2011-02-06 21:13:12, 28 odp
magikk odpowiada:
hmm no ładnie ;p 4 fotka na pewno Twoja ? jezeli tak to super w skali masz u mnie 8 za fotke 1 i 4 a za reszte po 7 ;>Jaki to styl?: -Nosze czarne lub szare spodnie, -czar...
W Moda od PiQkaQ, 2011-02-06 21:10:27, 5 odp
magikk odpowiada:
ee nioe podoba mi sie ten styl. Ale jak moze byc emo i reegea, pierwsze slysze albo ten albo net ;pHej... Właściwie to chciałabym poprosić was...
W Telefony od Lola115, 2011-02-06 21:07:07, 15 odp
magikk odpowiada:
jasne ze SE x10 mini .Samsungi szybko sie psuja SE duzo bardziej wytrzymaly i ma duzo bajerow
Co mam robić mam chłpaka w tym samym wieku...
W Pomocy od ala67, 2011-02-06 18:19:45, 6 odp
magikk odpowiada:
spytaj sie o co mu chodzi czy juz mu sie znudzilas czy cos ? szczerosc to podstawa ;pCo to znaczy jak chłopak mówi do dziewczyny &a
W Przyjaźń od SadGirl16, 2011-02-06 18:06:19, 15 odp
magikk odpowiada:
to znaczy czy jestes blachara i polecisz na jego samochod jeju takie proste ;pale samo pytanie mi sie bardzo podoba ;D
Na jakich stronach zwykle siedzicie najdłużej ..?
W Ciekawostki od Bevunia, 2011-02-06 15:47:33, 24 odp
magikk odpowiada:
nk, dojrzewamy, ftb, fb, kurnik,Co byście zmienili w moim wyglądzie?
W Czy ładnie wyglądam? od skasowany, 2011-02-06 14:58:45, 52 odp
magikk odpowiada:
fryzura ewidentnie ;/ale ładne nogi ;p
peja vs tede
W Muzyka od zaboboon, 2011-02-06 14:55:16, 24 odp
magikk odpowiada:
Peja i wszystko jasne!! Tede ? a kto to taki raperek z Wawy ktory gra dla komercji czyli jak tu zarobic hmm moze3 pojde na policjanta do tvnu ? zenada komercha bleeff ;/Peja zapomieliscie o hicie takim jak Glucha noc ? czy tez Peja - sa chwile ? w tej ostatniej jest kawal przekazu najlepsza nuta z takim przekazem od czasow Paktofoniki <3 . a i do Olkaa1993 - nawolal do pobicia czlowieka ? wow no co Ty nie powiesz przeczytaj dokladnie jak to bylo a potem wyrazaj opinie .
znacie jakies fajne piosenki rap itd? podawac
W Muzyka od glod, 2011-02-06 14:49:12, 5 odp
magikk odpowiada:
O.S.T.R - ja i moj lolo, Peja- czas hardkoru, dj. 600v - kto wrocil na osiedle, PIH sniadanie mistrzowposłuchajcie, pokłóciłam sie z chłopakiem......
W Pomocy od Alwaays, 2011-02-06 12:46:53, 10 odp
magikk odpowiada:
odkochania sie nigdy nie nauczysz to musim przejsc samo z czasem < on pomoze Ci czas ;pjestem z chlopakiem 8 miesiecy. w pt zerwalismy...
W Pomocy od klementynkaxdd, 2011-02-06 12:42:04, 4 odp
magikk odpowiada:
spytaj sie po co mu Twoje haslo na fb przecierz to Twoje prywatne konto , mialem podobny problem z dziewczyna ale uswiadomilem jej ze sa rzeczy prywatne ;ppowiedz mu czy berdziej zalezy ci aby byc ze mna czy na moim koncie i czy nie ufasz mi skoro chcesz mnie wiecznie kontrolowac ?
jak wspominacie swoje dzieciństwo .?
W Rodzina od skasowany, 2011-02-06 12:38:43, 36 odp
magikk odpowiada:
mimo to ze nie zawsze bylo kolorowo to nie narzekam zawsze jesc co bylo ;>ale juz powaznie mysle ze sa inni ktorzy mieli ode mnie gorzej wiec nie ma co narzekac na swoje pozdrawiam ;]