Zaloguj się✗ Zamknij
7hours7
0 złotych żetonów na koncie
93 pkt na koncie
Dodaj do czarnej listy
Przyjaciele (0)
Wyślij wiadomość
Polecamy
Uczucia:
Piękno:
Rozrywka:
Pozostałe:
7hours7
W serwisie od 5572 dni , ostatni raz 03 lipiec 2011
Moje odpowiedzi (21)
Mój chłopak chce sexu ale ja nie wiem jak mam...
W Seks od domcialove, 2011-03-20 20:57:45, 4 odp
7hours7 odpowiada:
Seks przed malzenski to grzech ciezki..Pozatym dasz mu tylko dlatego ze to twoj boy? Jak cie zuci to cie nie kocha i tylko przeleciec chce a jak zrozumie to cie kocha...
Ważne ! Daję + !!! Nie wiem co wybrać bo mam...
W Telefony od gocha228, 2011-03-17 22:05:54, 3 odp
7hours7 odpowiada:
Aaaa zapomniałem :) wyświetlacz bardzo fajny, pojemnosciowy tz "nie wgniata" sie;d ale działa tylko na palce;d albo rysiki pojemnosciowe np. przez rekawiczke nie odblokujesz i 2 wody tego fona :) aparat... i trzeszcząca klapka... ale do tego 2 kawałek kartki papieru wystarczy i nie trzeszczy:DWażne ! Daję + !!! Nie wiem co wybrać bo mam...
W Telefony od gocha228, 2011-03-17 22:02:50, 3 odp
7hours7 odpowiada:
Ja ci powiem tak :) ja mam smartfona se x8 :) i jest bdb fajny ;d niby android 2.1 żrzera tyle kasy i wgl... se sam dje widzet zalokowujący transmisje danych :) telefon swietnie sprawuje sie jako zabawka do programowania, słuchania muzyki, pisania sms np swype jak nie wiesz co to youtube :) + android market tysiące aplikaci za free :) gg za free skype, ottwarza filmy w avi :) gprs itd itp :)Jak można zgrać na telefon Samsung obrazek lub... muzykę&
W Telefony od skasowany, 2011-03-17 21:58:08, 2 odp
7hours7 odpowiada:
yyy wifi? bluetooth? usb? przez czytnik kart pamięci? jak to woli :)Sala Samobójców ?
W Filmy od aniasia, 2011-03-17 21:47:51, 12 odp
7hours7 odpowiada:
Film jest masakryczny :) oglądnij sobie, nie byłem na nim ale na 10000% oglądne;p że zatyka? to sobie oglądnij;p ale wiem o czym jest, nie bd ci streszczać bo stracisz całą frajde z oglądania;pczy sądzicie, że marihuana powinna być...
W Kultura od ZanimZrozumiesz, 2011-03-17 21:43:44, 12 odp
7hours7 odpowiada:
nie :)Jaki telefon najlepszy? Dotykowy czy zwykły?
W Telefony od andzia1995, 2011-03-17 21:33:13, 45 odp
7hours7 odpowiada:
THC Desire HD-Android procek i 1ghz Smartphone :) wszystko czego sobie niee zamarzysz :D wydajnościo przebija nawet iphona 4 :) ale swoje kosztuje;pco lepsze samsung Delphy czy Wave??
W Telefony od skasowany, 2011-03-17 21:30:17, 7 odp
7hours7 odpowiada:
A do czego potrzebujesz telefon? do pisania sms czy do siedzania na gadu? do telefonu jako telefonu czy jako do programowania? wypasionego czy skromnego? Czyli tak wave to samrtphone o wiele więsze możliwości leszy procek gprs wifi os itd :) dobry do zabawy i programowania ale bez klawiatury querty natomiast delphy ma ta klawiature ale miejszczy ekran, oporowy... bez wifi gprs bez osa czyli technicznie gorszy :) ja bym brał wavemacie rodzeństwo ?
W Rodzina od meggi13, 2011-03-17 21:27:34, 12 odp
7hours7 odpowiada:
A ja nie mam!:Dco robicie jak wam sie zaczyna nudzic??
W Ciekawostki od skasowany, 2011-03-17 21:22:59, 6 odp
7hours7 odpowiada:
Ja sie nudze :DCHŁOPAKI!!!! Lubicie jak wasza dziewczyna...
W Moda od skasowany, 2011-03-17 21:21:58, 3 odp
7hours7 odpowiada:
Zależy czy jej to pasuje:D i w jakim celu to robi :)Chciałabym schudnąć na wiosne. Mam strasznie...
W Diety od Monia167, 2011-03-17 19:52:48, 4 odp
7hours7 odpowiada:
grube uda,no i brzuszka też trochę jest......... Zawsze to słysze za gróbe nogi i brzuch! Dziewczyny co wy chcecie byc chude jak kartka paieru!? a co do pani u dołu :) wgl nic nie jedz ; o to wtedy chuda bd! :)W jakim wieku zaczęliście ciekawić się seksem?
W Seks od black8lady, 2011-03-17 19:39:10, 15 odp
7hours7 odpowiada:
Nw:D z 12-13?:D nie pamietam ;xxCo sądzicie o tym zdjęciu ?
W Fotografia od Strawberryx33, 2011-03-17 19:36:16, 40 odp
7hours7 odpowiada:
oba okropne.? to pokarz swoje? gdzie 3 odpowiedz - beznadziejne? A ty co miss jesteś? ;x blada jak ściana ; o A co do zdjęcia kolorowe :) masz ładne włosy i b. ładne brązowe oczy i szoda je zamazać ^^ dziękuje moja opinia :). Jaki waszym zdaniem telefon jest najlepszy ? ;d
W Telefony od skasowany, 2011-03-17 19:17:24, 17 odp
7hours7 odpowiada:
Ale mi chodzi o "znawców" krózy porównują htc wildfire do noki c3 która nawet smarftonem nie jest :) nie ma gprs wifi ma 4x goszy procesor ale ok :D nie wnikam w to :) jak do niczego? ;p poiwiedz do czego potrzebujesz? do gg neta? muzyka? pisanie sms?jakie macie tele?
W Telefony od meggi13, 2011-03-17 19:12:35, 17 odp
7hours7 odpowiada:
Se x8 :) Ale zmodowana^^Hej właśnie przed chwilą upadł mi telefon i...
W Telefony od skasowany, 2011-03-17 19:10:51, 3 odp
7hours7 odpowiada:
Hmm max? jak ci pękła szybka na ekranie to by ekran nie działał :) pewni tylko obudowa ci pękła;p Na allegro poszukaj :)co to znaczy dziewictwo ?
W Miłość od anitkazywica, 2011-03-17 18:32:43, 8 odp
7hours7 odpowiada:
Hmm ale mi sie wydaje bardziej że to stan psychiczny niz Błona... bo błone mozna hmm "wszystkim" przerwać albo naderwać ale dziewicą dalej bd czyli dziewczyna nie uprawaiająca sexu :). Jaki waszym zdaniem telefon jest najlepszy ? ;d
W Telefony od skasowany, 2011-03-17 18:17:02, 17 odp
7hours7 odpowiada:
Ja nw jak ty na takim poratlu mozesz sie o fona pytać ;D ale naleszy to jest HTC Desire HD a tak ogulnie to zalezy do czego fona chcesz :)Telefon ... co robicie na nim najczęściej ?
W Telefony od Pysiulka13, 2011-03-17 18:12:45, 7 odp
7hours7 odpowiada:
Bawienie sie romami ^^ wifi i hmm głównie zabawa z programowaniem :D a i muza :)