bedykcp

Nowicjuszka

0 złotych żetonów na koncie

5552 pkt na koncie

Dodaj do czarnej listy

Przyjaciele (9)

Wyślij wiadomość

Polecamy

Uczucia:

Piękno:

Rozrywka:

Pozostałe:

bedykcp Redaktor

W serwisie od 4062 dni , ostatni raz wczoraj

Moje odpowiedzi (55)

Witam, nie mogę poradzić sobie z tym zadaniem....

W Szkoła od Albo011223, 10 miesięcy temu, 1 odp

bedykcp odpowiada:

Aby obliczyć średnią prędkość pieszego na całym odcinku drogi, skorzystajmy z formuły:

średnia prędkość = (suma pokonanych dróg) / (suma czasów podróży)

Pieszy przeszedł 5/8 drogi ze stałą prędkością v1 = 1,3 km/h i pozostałe 3/8 drogi z prędkością v2 = 2,1 km/h.

Droga dla pierwszej części podróży:
D1 = (5/8) * D

Droga dla drugiej części podróży:
D2 = (3/8) * D

Czas dla pierwszej części podróży:
T1 = D1 / v1

Czas dla drugiej części podróży:
T2 = D2 / v2

Całkowita droga:
D = D1 + D2

Całkowity czas podróży:
T = T1 + T2

Podstawiając wartości i skracając obliczenia, otrzymujemy:

D1 = (5/8) * D
D2 = (3/8) * D
T1 = (5/8) * D / v1
T2 = (3/8) * D / v2
T = T1 + T2

Obliczając sumę dróg, otrzymujemy:

D1 + D2 = (5/8) * D + (3/8) * D = (8/8) * D = D

A zatem suma dróg wynosi D.

Podstawiając wartość sumy dróg i sumy czasów podróży do wzoru na średnią prędkość, otrzymujemy:

średnia prędkość = (suma dróg) / (suma czasów podróży) = D / T

Podstawiając wartość sumy dróg i sumy czasów podróży, otrzymujemy:

średnia prędkość = D / T = D / (T1 + T2) = D / ((5/8) * D / v1 + (3/8) * D / v2)

Po skróceniu obliczeń otrzymujemy:

średnia prędkość = 1 / ((5/8) / v1 + (3/8) / v2)

Podstawiając wartości v1 = 1,3 km/h i v2 = 2,1 km/h, otrzymujemy:

średnia prędkość = 1 / ((5/8) / 1,3 + (3/8) / 2,1)

Wykonując dalsze obliczenia, otrzymamy wartość średniej prędkości pieszego na całym odcinku drogi.


około 1,54 km/h -według czatu GPT :)

Co to znaczy couplegoals?

W Ciekawostki od miskoff4, 10 miesięcy temu, 3 odp

bedykcp odpowiada:

W dzisiejszych czasach, termin "couplegoals" jest coraz bardziej popularny w mediach społecznościowych i kulturze popularnej. Często spotykamy się z tym wyrażeniem na Instagramie, TikToku czy Facebooku, ale co tak naprawdę oznacza "couplegoals" i dlaczego jest tak ważny w kontekście romantycznych związków?

Couplegoals jest pojęciem, które opisuje idealny, inspirujący i zazwyczaj atrakcyjny związek między dwiema osobami. Są to cele, które para stawia sobie w swoim związku, takie jak wzajemna miłość, zaufanie, wsparcie, wspólne cele i pasje, przyjemne chwile spędzane razem, wzajemne zrozumienie i wiele innych elementów, które tworzą harmonię i szczęście w związku.

Dlaczego couplegoals stały się tak popularne? Przede wszystkim, media społecznościowe odegrały ogromną rolę w rozpowszechnianiu tego terminu. Ludzie lubią oglądać i podziwiać pary, które wydają się mieć idealne życie. Wirtualny świat daje możliwość pokazywania pięknych chwil związku, tworzenia romantycznych zdjęć, udostępniania wspólnych osiągnięć i wyjątkowych momentów. To sprawia, że inni ludzie czują się zainspirowani i marzą o podobnym związku.

Jednak ważne jest zrozumienie, że couplegoals nie oznacza, że ​​wszystko w związku jest idealne. Każda para ma swoje wyzwania i trudności do pokonania. To, co sprawia, że związek jest wyjątkowy i inspirujący, to umiejętność radzenia sobie z problemami, wzajemne wsparcie w trudnych chwilach i ciągłe dążenie do wzrostu i rozwoju jako para.

Jak osiągnąć swoje couplegoals? Po pierwsze, ważne jest, aby komunikować się ze sobą i być otwartym na rozmowę o swoich oczekiwaniach, potrzebach i marzeniach. Określenie wspólnych celów i wartości, które są ważne dla obojga partnerów, pomoże zbudować solidną podstawę dla związku.

Ponadto, budowanie wzajemnego zaufania, szacunku i zrozumienia jest kluczowe. Często chodzi o dbanie o siebie nawzajem, wspieranie się w realizacji indywidualnych pasji i dążeniu do wspólnych marzeń.

Nie zapominajmy także o znaczeniu wspólnych chwil i romantycznych gestów. Planowanie wspólnych wyjazdów, randek, wspólnych hobby czy nawet małych niespodzianek sprawia, że związek staje się bardziej szczególny i bliski.

Warto pamiętać, że każdy związek jest inny i unikalny. Couplegoals są jedynie inspiracją i motywacją do budowania silnego i satysfakcjonującego związku. Najważniejsze to być sobą, szanować swoje indywidualności i tworzyć wspólnie coś wyjątkowego.

Podsumowując, couplegoals to pojęcie, które opisuje inspirujący i harmonijny związek między dwiema osobami. Chociaż popularne w mediach społecznościowych, warto pamiętać, że każdy związek jest unikalny. Kluczem do osiągnięcia couplegoals jest komunikacja, wzajemne wsparcie, szacunek i wspólne cele. Niech Twoje couplegoals będą wyrazem waszej miłości, wzajemnego zrozumienia i radości spędzania czasu razem.

hej co mam zrobić jeśli mój ojciec pije mnie...

W Rodzina od mia08220, 10 miesięcy temu, 2 odp

bedykcp odpowiada:

Rozumiem, że znalazłaś się w bardzo trudnej sytuacji rodzinnego znęcania i nie czujesz się wspierana przez matkę. Chociaż nie jestem w stanie zastąpić wsparcia prawdziwej osoby, mogę dać kilka ogólnych wskazówek, które być może będą dla ciebie pomocne.

Szukaj wsparcia poza rodziną: Spróbuj skontaktować się z innymi zaufanymi dorosłymi, takimi jak nauczyciele, trenerzy, szkolny doradca lub pracownicy socjalni. Możesz też skonsultować się z lekarzem, który może pomóc zasugerować odpowiednie kroki.

Skorzystaj z zasobów online: Istnieje wiele organizacji i linii wsparcia online, które mogą pomóc osobom w trudnych sytuacjach rodzinnych. Możesz poszukać takich organizacji, które oferują pomoc dla osób doświadczających przemocy domowej lub mających problemy związane z alkoholem.

Zachowaj bezpieczeństwo: Jeśli czujesz się zagrożona fizycznie, staraj się utrzymać dystans od ojca i poszukaj miejsc w domu, gdzie możesz czuć się bezpiecznie. Jeśli sytuacja staje się niebezpieczna, skontaktuj się z odpowiednimi służbami ratunkowymi.

Dbaj o swoje potrzeby: Staraj się znaleźć czas i przestrzeń dla siebie, gdzie możesz odpocząć i zrelaksować się. Może to być czytanie, pisanie w dzienniku, słuchanie muzyki lub uprawianie jakiegoś hobby. To ważne, abyś dbała o swoje emocje i dobre samopoczucie, nawet w trudnych warunkach.

Szukaj wsparcia emocjonalnego: Rozmawianie z kimś, kto cię zrozumie i będzie cię wspierał emocjonalnie, może być bardzo pomocne. Możesz rozważyć udział w grupie wsparcia dla osób w podobnych sytuacjach lub skonsultować się z psychologiem, który pomoże ci poradzić sobie z trudnościami.

Pamiętaj, że te wskazówki mają charakter ogólny, a sytuacja każdej osoby może być inna. Jeśli sytuacja staje się niebezpieczna lub czujesz się w zagrożeniu, ważne jest, aby skontaktować się z odpowiednimi służbami, takimi jak policja lub specjalistyczne organizacje zajmujące się przemocą domową.

hej co mam zrobić jeśli mój ojciec pije mnie...

W Rodzina od mia08220, 10 miesięcy temu, 2 odp

bedykcp odpowiada:

Osobiście polecam https://116111.pl jeśli boisz się lub wstydzisz zadzwonić to jest możliwość czatowania z psychologiem / konsultantem. Serio jest to bardzo komfortowa opcja kontaktu i szukania pomocy lub napisz do nas: [email protected] a pomożemy Ci abyś była bezpieczna, nie można zostawić tak tej sytuacji.

Co trzeba zrobić żeby przez elqycienzyc wstyd i...

W Pocałunki od ~Elo mordeczko, 11 miesięcy temu, 1 odp

bedykcp odpowiada:

zaproś ją na spacer, na rowery, do kina i jakoś samo się rozwinie

Siema jestem R. Podoba mi się taka dziewczyna...

W Przyjaźń od ~Sex sex sex, 11 miesięcy temu, 1 odp

bedykcp odpowiada:

Chcesz z nią być bo się zakochałeś czy tylko dla seksu?
jeśli się w niej zakochałeś to zapytaj czy chcę zostać Twoją dziewczyną :)

Czy dosyć. Niski facet mając 177 cm wzrostu...

W Pomocy od Diox96, 11 miesięcy temu, 1 odp

bedykcp odpowiada:

Oczywiście, że tak!
Nie musisz mieć magicznej granicy 180cm żeby mieć kobietę
177cm to normalny wzrost i z pewnością znajdziesz dziewczynę :)

Potrzebuję pilnej pomocy, bo nie będę mógł...

W Ciąża od ~ddfddf, 11 miesięcy temu, 1 odp

bedykcp odpowiada:

Tak, może być w ciąży. Najlepiej iść do lekarza lub zrobić test ciążowy za kilkanaście złotych z apteki

Mam, babcia I dziadek mnie biją I poniżają a...

W Rodzina od Szymon2010, 11 miesięcy temu, 1 odp

bedykcp odpowiada:

Najpierw chciałbym powiedzieć, że bardzo mi przykro słyszeć, że jesteś w takiej trudnej sytuacji. Nikt nie powinien doświadczać przemocy i poniżania w swoim własnym domu. Jestem tutaj, aby ci pomóc i podać kilka rad, które mogą ci się przydać.

Nie jesteś sam/a: Ważne jest, abyś zdał/a sobie sprawę, że nie jesteś sam/a w tej sytuacji. Przemoc domowa jest poważnym problemem, ale istnieją organizacje i specjaliści, którzy mogą ci pomóc. Nie wahaj się sięgać po pomoc.

Porozmawiaj z zaufaną osobą: W sytuacji, w której czujesz się zagrożony/a lub niedoceniany/a, ważne jest, abyś znalazł/a zaufaną osobę, z którą możesz podzielić się swoimi uczuciami i obawami. Może to być nauczyciel/ka, dorosły krewny, trener/ka, psycholog w szkole lub opiekun/ka w schronisku dla młodzieży. Powiedzenie komuś, kto jest odpowiedzialny i może ci pomóc, to ważny pierwszy krok.

Skontaktuj się z liniami pomocy: Wiele krajów posiada linie telefoniczne dla dzieci i młodzieży, gdzie możesz porozmawiać z wyszkolonymi specjalistami ds. przemocy domowej. Możesz opowiedzieć swoją historię i uzyskać niezbędną pomoc. Przedstawiamy numer telefonu dla młodzieży w Polsce: 116 111. To jest ogólnokrajowy numer telefonu zaufania dla dzieci i młodzieży. Skonsultuj się z tymi specjalistami, którzy będą w stanie ci pomóc.

Zgłoś sytuację: Jeśli jesteś w niebezpieczeństwie lub uważasz, że twoje życie jest zagrożone, nie wahaj się skontaktować z lokalną policją. Opowiedz im o swojej sytuacji i poproś o interwencję. Przemoc domowa to poważne przestępstwo i policja jest odpowiedzialna za ochronę twojego bezpieczeństwa.

Wyszukaj wsparcie psychologiczne: Przeżywanie przemocy i traumy może mieć długoterminowe konsekwencje dla twojego zdrowia psychicznego. Warto skorzystać z usług psychologa lub terapeuty, którzy pomogą ci poradzić sobie z trudnościami emocjonalnymi, zrozumieć twoje uczucia i budować siłę wewnętrzną.

Pamiętaj, że nikt nie ma prawa cię krzywdzić ani poniżać. Wszystkie dzieci mają prawo do bezpiecznego i kochającego środowiska

Mam 15 lat i jestem panseksualna, ale nie wiem...

W Rodzina od AnielaXena, 11 miesięcy temu, 1 odp

bedykcp odpowiada:

Cześć! Rozumiem, że obawiasz się, jak powiedzieć o tym swoim rodzicom. Rozumiem, że jest to dla Ciebie trudna sytuacja i chciałbym Ci pomóc.

Na początku chciałbym powiedzieć, że twoja orientacja seksualna jest częścią Twojej tożsamości i nie ma nic złego w tym, że jesteś panseksualna. To Twoja prywatna sprawa, a Ty masz prawo do bycia sobą i do wyboru swojego partnera lub partnerki.

Jeśli obawiasz się, jak rodzice zareagują na Twoją orientację seksualną, możesz spróbować porozmawiać z kimś z rodziny lub bliskim przyjacielem, który Cię zrozumie i wesprze. Może to być ktoś, kto już ujawnił swoją orientację seksualną lub kto ma otwarty umysł.

Jeśli jednak chcesz porozmawiać z rodzicami, ważne jest, abyś czuła się pewna siebie i zdecydowana. Zastanów się, jakie są Twoje obawy i co chcesz powiedzieć. Możesz wybrać moment, który dla Ciebie będzie odpowiedni, na przykład podczas kolacji lub po prostu w trakcie spokojnej rozmowy.

Powiedz rodzicom, że masz coś ważnego do powiedzenia i że chcesz się z nimi podzielić swoją tożsamością. Możesz powiedzieć, że jesteś panseksualna i że ta informacja jest dla Ciebie ważna. Poinformuj ich, że wciąż jesteś tą samą osobą, którą zawsze byłaś, a Twoja orientacja seksualna jest częścią Twojej tożsamości.

Jeśli rodzice będą mieli trudności z zaakceptowaniem Twojej orientacji seksualnej, możesz przypomnieć im, że to nadal jesteś ich dzieckiem i że potrzebujesz ich wsparcia i zrozumienia. Warto również zachęcać ich do edukacji i rozmowy, aby zrozumieli, co to znaczy być panseksualnym.

Pamiętaj, że najważniejsze jest to, abyś była sobą i czuła się komfortowo ze swoją tożsamością. Nie ma nic złego w byciu sobą i kochaniu, kogo chcesz. Życzę Ci powodzenia i wytrwałości w tym trudnym dla Ciebie czasie!

ile to 2+2=

W Szkoła od hghhjj, 12 miesięcy temu, 5 odp

bedykcp odpowiada:

4

Rok temu zerwała ze mna dziewczyna po 9...

W Pomocy od 1anonim1, 2023-04-17 10:41:17, 2 odp

bedykcp odpowiada:

Cześć! Rozumiem, że masz problem z przekonaniem swoich rodziców, że Twoja była dziewczyna jest właściwą osobą dla Ciebie, mimo że zerwała z Tobą rok temu. Z pewnością jest to trudna sytuacja, ale pamiętaj, że Twoi rodzice zawsze chcą dla Ciebie jak najlepiej i starają się chronić Cię przed bólem i zawodem.

Może warto spróbować porozmawiać z nimi jeszcze raz i powiedzieć, że rozumiesz ich obawy, ale że w ciągu ostatniego roku wiele się zmieniło i zastanowiłeś się nad sytuacją. Opowiedz im, co się zmieniło w Twoim życiu, jakie masz teraz plany i cele. Powiedz, że jesteś przekonany, że Twoja była dziewczyna jest odpowiednią osobą dla Ciebie i że nie będziesz powtarzał tych samych błędów, które popełniliście wcześniej.

Możesz też spróbować poprosić swoich rodziców o radę i wsparcie, zamiast próbować ich przekonać do swojego punktu widzenia. Zapytaj ich, jakie są ich obawy i na czym polega ich niechęć do Twojej byłej dziewczyny. Może uda Wam się znaleźć kompromis i wypracować wspólne rozwiązanie.

Pamiętaj, że Twoi rodzice chcą dla Ciebie jak najlepiej i zawsze będą się troszczyć o Twoje dobro. Staraj się słuchać ich argumentów i rozmawiać z nimi szczerze i spokojnie. Wspólnie uda Wam się znaleźć najlepsze rozwiązanie. Powodzenia!

Napisz wiersz w stylu barokowym, wykorzystując...

W Przyjaźń od nela234, 2023-04-11 23:04:35, 1 odp

bedykcp odpowiada:

O, jakże słodko biegną czasu strugi,
Które z biegiem czasu topnieją w mgły,
A ja wciąż stoję, jakby zastygł w dniu,
Gdzie myśli mądrością były opięte siły.

Gdy patrzę w dal, w czarną otchłań nocną,
Widzę tam gwiazdy, które blaskiem swym,
Ziemię ukrywają przed mrokiem ponurym,
I budzą w duszy serca wieczne tęsknoty.

W myślach moich biją skryte pragnienia,
W cichym westchnieniu kryją się pragnienia,
Że w życiu moim niechaj zawsze zapanuje,
Wszelka słodycz, niech niosą mnie anioły słodkie.

Bo ja wciąż pragnę cieszyć się światem,
Tęsknię za pięknem, które zawsze z mej duszy płynie,
I wraz z nim moje serce kieruję,
Do zdroju życia, gdzie niech wiecznie trwa miłość.

Niech to moje życie będzie pełne barw,
Niechaj zawsze w nim dźwięczą słodkie pieśni,
Bo ja wciąż chcę żyć, póki jeszcze dni wokół mnie krążą,
By w myśli mojej zawsze miałem obraz nieba pełnego gwiazd.

jakie pytania mozna zadać dziewczynie jeśli sie niesmialym

W Flirt od dw55, 2023-04-08 11:55:27, 10 odp

bedykcp odpowiada:

Jeśli jesteś nieśmiałym chłopakiem i zastanawiasz się, jakie pytania zadać dziewczynie, warto zacząć od pytań o jej zainteresowania, pasje czy ulubione zajęcia. Możesz zapytać o jej ulubioną muzykę, książki, filmy, gry czy sporty. Możesz też spytać, co robi w wolnym czasie i co lubi w swojej pracy lub szkole. Tego rodzaju pytania pomogą Ci lepiej poznać dziewczynę, a jednocześnie dadzą Ci temat do rozmowy, który będzie łatwy i przyjemny dla obu stron.

Kolejną opcją jest zadawanie pytań o jej rodzinę i przyjaciół. Możesz zapytać o jej relacje z rodzeństwem, czy ma bliskich przyjaciół i jakie są z nimi związane wspomnienia. To także może pomóc w nawiązaniu relacji, a jednocześnie pokaże, że jesteś zainteresowany jej życiem.

Jeśli jesteś z dziewczyną na randce, możesz zadać pytania o jej ulubione restauracje, kuchnie czy potrawy. To może pomóc w wyborze miejsca, w którym spędzicie czas razem i jednocześnie pokazać, że interesujesz się tym, co ją cieszy.

Ważne jest, aby pamiętać, że rozmowa powinna być dwustronna i nie należy zadawać jednostronnych pytań. Po każdym pytaniu warto zainteresować się opowieścią dziewczyny i włączyć się w rozmowę na temat jej odpowiedzi.

Podsumowując, najważniejsze jest, aby pamiętać, że dziewczyny są ludźmi tak samo jak my i że każda z nich jest inna. Zadawanie pytań na tematy, które interesują Twoją rozmówczynię, a także słuchanie uważnie jej odpowiedzi, może pomóc Ci lepiej ją poznać i nawiązać relację.

na czym polega minetka ? prosze o dokładny opis ;&

W Seks od kowbojka, 2023-04-08 11:52:04, 28 odp

bedykcp odpowiada:

Robienie minetki, znane również jako "oralny seks", to praktyka seksualna polegająca na stymulowaniu narządów płciowych partnera za pomocą ust, języka i warg. Może to dotyczyć zarówno mężczyzn, jak i kobiet.

Robienie minetki to jedna z najpopularniejszych form seksu oralnego i może dostarczać wiele przyjemności zarówno dla osoby wykonującej, jak i odbierającej. Podczas gdy niektórzy ludzie boją się próbować seksu oralnego, uważa się, że jest to stosunkowo bezpieczna praktyka, jeśli partnerzy są zdrowi i zachowują higienę.

Aby przeprowadzić minetkę, osoba wykonująca seks oralny musi być skłonna do użycia ust, języka i warg do stymulowania narządów płciowych partnera. Może to obejmować pieszczoty językiem, ssanie, delikatne gryzienie i inne techniki, które mają na celu dostarczenie przyjemności. Wiele osób ceni sobie też dotyk, który partner może zastosować na własnym ciele, a także słowa zachęty, komplementy czy wyrażenie zadowolenia z działania partnera.

Jednakże, ważne jest, aby partnerzy przed przystąpieniem do seksu oralnego upewnili się, że są obaj zdrowi i że korzystają z odpowiedniej ochrony, aby zminimalizować ryzyko przeniesienia chorób przenoszonych drogą płciową. Z tego względu zaleca się stosowanie prezerwatyw podczas seksu oralnego, co pomaga w zapobieganiu chorobom przenoszonym drogą płciową.

Podsumowując, robienie minetki to jedna z popularnych form seksu oralnego, która może dostarczyć przyjemność zarówno dla osoby wykonującej, jak i odbierającej. Jednak, aby zapewnić bezpieczeństwo i zdrowie partnerów, należy pamiętać o zachowaniu higieny i stosowaniu odpowiedniej ochrony.

na czym polega obciąganie??? facetowi.rzecz jasna.

W Seks od Ewuś, 2023-04-08 11:48:34, 3 odp

bedykcp odpowiada:

Robienie loda to wulgarny slangowy termin określający oralny seks, polegający na stymulacji penisa partnera przy użyciu ust, języka i ust. To dość popularna forma aktywności seksualnej, szczególnie wśród młodszych osób, ale warto pamiętać, że każdy powinien decydować o swojej seksualności i działać zgodnie z własnymi wartościami i granicami.

W relacjach partnerskich robienie lodów może być jednym z elementów życia seksualnego. Dla wielu ludzi jest to sposób na zwiększenie bliskości i intymności z partnerem, a także sposób na eksperymentowanie i odkrywanie nowych przyjemności. Ważne jest jednak, aby każda aktywność seksualna odbywała się z wzajemnej zgody i szacunku dla drugiej osoby.

Warto zauważyć, że robienie lodów, tak jak każda inna forma seksu oralnego, wiąże się z ryzykiem przeniesienia chorób wenerycznych. Aby zminimalizować te ryzyka, ważne jest, aby korzystać z prezerwatyw lub innych form ochrony podczas wykonywania oralnego seksu.

Z drugiej strony, warto zaznaczyć, że robienie lodów nie jest dla każdego i nie powinno być czynnikiem determinującym wartość relacji lub seksualności. Każda osoba ma prawo do decydowania o swoim ciele i działaniu zgodnie z własnymi preferencjami.

Wszelkie formy seksualności powinny odbywać się na zasadach wzajemnego szacunku, zgody i bezpieczeństwa. Warto pamiętać, że wchodzenie w relacje seksualne jest poważnym krokiem, a decyzje dotyczące własnej seksualności należy podejmować z rozwagą i świadomością konsekwencji.

Podsumowując, robienie lodów, czyli oralny seks, może być jednym z elementów życia seksualnego, ale powinno odbywać się na zasadach wzajemnej zgody, szacunku i bezpieczeństwa. Każda osoba powinna mieć prawo do decydowania o swojej seksualności i działać zgodnie z własnymi granicami i wartościami.

Wolni farmerzy

W Rozrywka od Becia1148, 2023-04-07 23:41:17, 10 odp

bedykcp odpowiada:

wolni farmerzy questy
wolni farmerzy kody
wolni farmerzy poradnik

Wolni Farmerzy
Gry farmer
Symulator rolnictwa
Gry online dla dzieci
Hodowla zwierząt
Uprawa roślin
Zarządzanie gospodarstwem
Gry strategiczne
Zrównoważony rozwój
Gry ekonomiczne

Jak poderwać koleżankę z klasy 6 czasem razem...

W Pomocy od Nonowy, 2023-03-25 09:03:57, 2 odp

bedykcp odpowiada:

Częściej z nią rozmawiaj, zaproś na spacer, rowery może kino?
Z czasem wszystko samo przyjdzie :)

Rap cytaty: znacie jakieś fajne cytaty z rapu?

W Muzyka od pseudovip, 2023-03-22 22:28:39, 19 odp

bedykcp odpowiada:

Rap to gatunek muzyczny, który w swojej historii zyskał wiele zwolenników, ale także i przeciwników. Jednak nie da się zaprzeczyć, że rap to muzyka, która niesie ze sobą wiele emocji, przekazuje różne przesłania i porusza wiele ważnych tematów. Dlatego też w tym artykule przedstawimy kilka fajnych cytaty z rapu, które warto poznać i które niosą ze sobą różne przesłania rap cytaty.


"Nie walczyć z przeciwnikami, ale z własnymi ograniczeniami" - Paluch, "Niebo"
Ten cytat z utworu Palucha, "Niebo", pokazuje, że największym przeciwnikiem każdego człowieka są jego własne ograniczenia i problemy. To one często stoją na drodze do realizacji naszych marzeń i celów. Paluch zachęca nas, abyśmy skupili się na sobie i swoich słabościach, a nie na innych ludziach rap cytat.

"Nie boimy się porażek, one nas uczą jak zwyciężać" - Quebonafide, "Candy"
Quebonafide w utworze "Candy" przypomina nam, że porażki są naturalną częścią życia i że to one uczą nas, jak osiągać sukces. To ważne przesłanie, zwłaszcza dla młodych ludzi, którzy często obawiają się porażki i rezygnują z próbowania.

"Bo to, co ważne, to nie co masz, ale co robisz, żeby mieć" - Tede, "Być człowiekiem"
Ten cytat z utworu Tedego, "Być człowiekiem", pokazuje, że nie to, co posiadamy, jest najważniejsze, ale to, co robimy, aby to osiągnąć. Tede zachęca nas, abyśmy nie skupiali się na materialnych rzeczach, ale na tym, co robimy, aby osiągnąć nasze cele.

"Jesteś tylko jednym ze mną, ale jednym z wielu" - KaeN, "Maska"
Ten cytat z utworu KaeNa, "Maska", pokazuje, że każdy z nas jest tylko jednym człowiekiem na tym świecie i że nie warto przeceniać swojego znaczenia. KaeN przypomina nam, że każdy z nas jest równie ważny i że powinniśmy szanować innych ludzi.

"Mój świat, moje zasady, moje życie, moja gra" - Quebonafide, "Siedem"
Ten cytat z utworu Quebonafide, "Siedem", pokazuje, że każdy z nas ma swoje własne życie i swoje własne zasady. Quebonafide zachęca nas, abyśmy byli wierni swoim ideałom i nie podporządkowywali się innym ludziom cytat rap.

Jakie zadawać pytania przy grze w butelke???

W Zabawy i konkursy od Milenka18, 2023-03-22 22:25:08, 14 odp

bedykcp odpowiada:

Gra w butelkę to popularna zabawa, która często towarzyszy okresowi dojrzewania. Choć z pozoru może wydawać się banalna, to właśnie w czasie tej zabawy można poznać wiele ciekawych rzeczy o swoich znajomych. Warto jednak pamiętać, że pytania, które zadajemy w czasie tej gry, powinny być odpowiednie dla wieku uczestników oraz powinny respektować prywatność innych osób. Poniżej przedstawimy kilka przykładowych pytań, które można zadać podczas gry w butelkę.

Pytania ogólne:
Jaki jest twój ulubiony kolor?
Co robisz w wolnym czasie?
Który kraj chciałbyś odwiedzić i dlaczego?
Co jest dla ciebie najważniejsze w życiu?
Jaka jest twoja ulubiona potrawa?
Pytania o życiu prywatnym:
Kiedy miałeś swój pierwszy pocałunek?
Kto jest twoim pierwszym wyborem jako partner życiowy?
Jaki jest twój największy sekret?
Jakie jest twoje największe marzenie?
Które zdarzenie z twojego życia najbardziej wpłynęło na ciebie?
Pytania o szkole i karierze:
Co chcesz robić w przyszłości?
Jaka jest twoja ulubiona szkolna przedmiot?
Jakie są twoje plany na dalszą edukację?
Co jest twoim największym osiągnięciem w szkole?
Czy masz już pomysł na swoją przyszłą pracę?
Pytania o zainteresowania:
Jakie jest twoje ulubione hobby?
Jaki jest twój ulubiony zespół muzyczny?
Co lubisz czytać?
Jaki jest twój ulubiony film?
Czym chciałbyś się zająć, gdybyś miał więcej czasu?
Pytania o relacje międzyludzkie:
Kto jest twoim najlepszym przyjacielem?
Jak często się z nim/nią spotykasz?
Kto jest dla ciebie najważniejszą osobą w życiu?
Czy kiedykolwiek zdarzyło ci się być zazdrosnym o swojego przyjaciela/przyjaciółkę?
Czy uważasz, że kłamstwo może być uzasadnione w pewnych sytuacjach?
Podsumowując, pytania, które zadajemy w czasie gry w butelkę, powinny być dobrze przemyślane i nie powinny naruszać prywatności innych osób. Ważne jest, aby każdy uczestnik czuł się komfortowo i mógł uczestniczyć w zabawie bez stresu i presji. Gra w butelkę może być świetną okazją do poznania nowych rzeczy o swoich znajomych.
« poprzednie
1 2 3 następne »

O MNIE

Test Test

Ten użytkownik nie chce otrzymywać komentarzy

GALERIE (7)

PRZYJACIELE (9)

ubezpieczenie szkolne