goska32

0 złotych żetonów na koncie

67 pkt na koncie

Dodaj do czarnej listy

Przyjaciele (24)

Wyślij wiadomość

Polecamy

Uczucia:

Piękno:

Rozrywka:

Pozostałe:

goska32

W serwisie od 4058 dni , ostatni raz 01 czerwiec 2013

Moje odpowiedzi (6)

Czy jestem ładna :? oceniajcie od 1/10 :) zdjęcie nie jest najlepszej jakosci .

W Ocena wyglądu od goska32, 2013-05-20 06:33:28, 7 odp

goska32 odpowiada:

no może i tak . Nic nie zrobisz jestem jaka jestem i tego nie zmienie bo tak jest dobrze !:xd a jeśli tobie to przeszkadza no to już nie mój problem a co do tej nie dojrzałęj dziewczynki to się mylisz nie znasz mnie nie wiesz co przeżyłam wiec nie bardzo mozesz się wypowiadać co do tego

Nowe zdjęcie do oceny ponieważ na tamtym trudno...

W Ocena wyglądu od goska32, 2013-05-20 06:28:27, 15 odp

goska32 odpowiada:

no tak wyszło na zdjęciu chyba wiadomo że w realu tak nie mam :P

Nowe zdjęcie do oceny ponieważ na tamtym trudno...

W Ocena wyglądu od goska32, 2013-05-18 19:34:27, 15 odp

goska32 odpowiada:

nom mam zniszczone końcówki :/ ale już nie długo wybieram się do fryzjera także będzie dobrze mam nadzieje :)

Czy jestem ładna :? oceniajcie od 1/10 :) zdjęcie nie jest najlepszej jakosci .

W Ocena wyglądu od goska32, 2013-05-18 19:27:07, 7 odp

goska32 odpowiada:

No masz trochę racji :)

Podoba wam się to zdjęcie?

W Na ile lat wyglądam od renataaa, 2013-05-15 12:15:45, 8 odp

goska32 odpowiada:

Bardzo fajne zdjęcie :d

Zakochałąm sie w chłopaku którego poznałąm...

W Pomocy od goska32, 2013-05-14 20:45:05, 3 odp

goska32 odpowiada:

Dziękuje trochę mi to pomogło zrobię tak jak mówisz :)
« poprzednie
następne »

O MNIE

Jestem zabawną i komunikatywną osobą. Myślę, że potrafiłbym zachować się w każdej sytuacji.Codziennie u mnie na twarzy widnieje szeroki uśmiech, ale zdarzają się też dni kiedy humor mi nie dopisuje i wtedy ten uśmiech znika z mojej twarzy.Kiedy zdarzy się, że ktoś ma jakiś problem albo kłopot zawsze staram się mu jak najlepiej pomóc ale sobie nie zawsze umiem pomóc. Jestem człowiekiem spokojnym, otwartym i szczerym. Ta szczerość niestety nie zawsze jest odbierana w pozytywny sposób przez drugie osoby. Ja jednak uważam, że każdy powinien być z drugą osobą szczery i powiedzieć jej co myśli w danej sytuacji. Wnoszę pogodny nastrój w moim otoczeniu, razem z przyjaciółmi nie potrafię się nudzić. Zawsze potrafimy znaleźć sobie ciekawe zajęcie.Jestem osobą niezależną, kochającą własne towarzystwo. Staram się zwalczać wszystkie przeszkody stojące mi na drodze do upragnionego celu.Potrafię zrozumieć ludzką niedolę i podtrzymać na duchu, jestem wyrozumiała i opiekuńcza. Często pojawia się u mnie wrażliwość i poczucie obowiązku. Staram się optymistycznie patrzeć na świat jednak nie zawsze maluje się on w jasnych barwach. Jak każdy z nas posiadam chwilę niedoli i bezradności. Potrafię narzucić sobie surową dyscyplinę jednak czasem brakuje mi silnej woli i zapału do pracy.Jestem tolerancyjna i lojalna wobec swoich przyjaciół i ludzi nieznajomych. Życzliwa dla znajomych i pragnąca szczęścia innych. Często daję się ponieść nerwom i emocjom. Potrafię uczyć się na własnych życiowych błędach. Posiadam własne zdanie oraz cenię ludzi którzy je posiadają. Potrafię cieszyć się chwilą.Uwielbiam dobra zabawe .
Ale jak każdy człowiek posiadam również wady. Jedną z nich jest niestety lenistwo. Staram się z tym walczyć jak tylko mogę. Najlepiej pomaga mi w tym moja mama i siostra, które pilnują żebym więcej czasu poświęcała nauce ponieważ nie jestem dobraa w nauce .Nie zawsze jestem tym zachwycona i złoszczę się na nie za to, ale wiem że mają rację.
Moje zainteresowania są ciekawe, ponieważ bardzo lubię grać w siatkówkę, w piłke nożna, czasem bawię się w kucharza lubię eksperymentować , tańczyć i bawić się do samego rana. Jednak moim głównym zainteresowaniem jest muzyka i taniec :)


KOMENTARZE (1)

Wszystkie »

Kuterfazing pisze do goska32 :

Hmmm doprawdy ciekawy ideologistyczny opis, a zarazemprosty w swej postaci.

2013-05-20 20:38:53

GALERIE (4)

ubezpieczenie szkolne