blondyneczkaaxD x3

W serwisie od 5913 dni , ostatni raz 14 czerwiec 2010

Moje odpowiedzi (83)

Czy to możliwe mieć 11 sióstr???

W Rodzina od paula12213, 2010-06-14 14:29:40, 1288 odp

blondyneczkaaxD odpowiada:

oczywiscie nie koniecznie po jednym ojcu czy tam matce .

Czy to możliwe mieć 11 sióstr???

W Rodzina od paula12213, 2010-06-14 14:28:55, 1288 odp

blondyneczkaaxD odpowiada:

no a jak ;D

opalanie ;D

W Pozostałe od blondyneczkaaxD, 2010-06-10 17:23:18, 4 odp

blondyneczkaaxD odpowiada:

mialam na mysli opalanie za pomoca sloneczka ;]

Czy moszna to brzydka nazwa?

W Seks od Vasily, 2010-06-07 20:23:13, 16 odp

blondyneczkaaxD odpowiada:

a co nie podoba sie:PP

Czy wybaczylabys chlopakowi gdyby zdradził Cie z innym chlopakiem?

W Seks od Vasily, 2010-06-07 20:16:01, 35 odp

blondyneczkaaxD odpowiada:

no coo! to nie zdrada to Gej łee

Do dziewczyn

W Moda od marina83, 2010-06-07 20:14:40, 30 odp

blondyneczkaaxD odpowiada:

normalne zwyczajne?

czy...??????????

W Miłość od małgosia, 2010-05-16 11:33:04, 9 odp

blondyneczkaaxD odpowiada:

nie ma na to teori to zalezy od was :)

chłopak

W Miłość od skasowany, 2010-05-16 11:26:36, 22 odp

blondyneczkaaxD odpowiada:

postrasz go troszeczke i powiedz ze teraz ty musisz sie zastanowic:) i niech mysli co chce

Co robić. SEX

W Seks od najlaska, 2010-05-14 21:40:44, 22 odp

blondyneczkaaxD odpowiada:

powinien byc szczesliwy ze jestes dziwica:) a nie sie smiac.. a jesli obawiasz sie ze sie bedzie smial to czy warto byc z kim takim?

Co robić. SEX

W Seks od najlaska, 2010-05-14 21:40:04, 22 odp

blondyneczkaaxD odpowiada:

powinien byc szczesliwy ze jestes dziwica:) a nie sie smiac.. a jesli obawiasz sie ze sie bedzie smial to czy warto byc z kim takim?

Do dziewczyn

W Miłość od Rico71, 2010-05-14 21:37:11, 27 odp

blondyneczkaaxD odpowiada:

na gwizdy odwracają się pizdy !

hmtjh . ;d

W Rozrywka od fistasz, 2010-05-14 17:57:03, 8 odp

blondyneczkaaxD odpowiada:

nie znam .

W Inne od ~, 2010-05-13 19:08:17, Dodaj odpowiedź

blondyneczkaaxD odpowiada:

to jest glupia gra.. kurwiasta

Czy całowanie się dwóch dziewczyn na powitanie i pożegnanie w usta to lesbjstwo?

W Seks od ~jaa, 2010-05-13 19:06:47, 51 odp

blondyneczkaaxD odpowiada:

oczywiscie ze nie

DO DZIEWCZYN

W Miłość od skasowany, 2010-05-13 18:57:56, 14 odp

blondyneczkaaxD odpowiada:

komplementy sa mmm:) i bardzo dobrze robia;p

co o tym myslicie?

W Miłość od blondyneczkaaxD, 2010-05-13 18:56:52, 6 odp

blondyneczkaaxD odpowiada:

nie koniecznie ona czyli ja ;pp
nie wiem co na to wplynelo ale wiem ze nie ma obecnie nikogo

Co lubicie w swojej szkole?

W Szkoła od Dżasta25, 2010-05-13 18:55:10, 17 odp

blondyneczkaaxD odpowiada:

klimat szkolny^^

No takie pytanie . ♥

W Zdrowie od kroopka, 2010-05-13 18:54:11, 13 odp

blondyneczkaaxD odpowiada:

moze wplynac negatywnie ;/ np na miesiaczke u dziewczyn

rozjaśniacz!

W Fryzury od skasowany, 2010-05-13 18:52:44, 15 odp

blondyneczkaaxD odpowiada:

joanny lepsze:) i powinno pokryc rudy

wlosy, do dziewczyn

W Fryzury od kpc13, 2010-05-13 18:51:48, 10 odp

blondyneczkaaxD odpowiada:

jesi juz lubimy ;] to moze dlatego ze to jest takie wybujanee i takie ladne:)
« poprzednie
1 2 3 4 5 następne »