Zaloguj się✗ Zamknij
blondyneczkaaxD
0 złotych żetonów na koncie
0 pkt na koncie
Dodaj do czarnej listy
Przyjaciele (0)
Wyślij wiadomość
Polecamy
Uczucia:
Piękno:
Rozrywka:
Pozostałe:
blondyneczkaaxD x3
W serwisie od 5913 dni , ostatni raz 14 czerwiec 2010
Moje odpowiedzi (83)
Czy to możliwe mieć 11 sióstr???
W Rodzina od paula12213, 2010-06-14 14:29:40, 1288 odp
blondyneczkaaxD odpowiada:
oczywiscie nie koniecznie po jednym ojcu czy tam matce .Czy to możliwe mieć 11 sióstr???
W Rodzina od paula12213, 2010-06-14 14:28:55, 1288 odp
blondyneczkaaxD odpowiada:
no a jak ;Dopalanie ;D
W Pozostałe od blondyneczkaaxD, 2010-06-10 17:23:18, 4 odp
blondyneczkaaxD odpowiada:
mialam na mysli opalanie za pomoca sloneczka ;]Czy moszna to brzydka nazwa?
W Seks od Vasily, 2010-06-07 20:23:13, 16 odp
blondyneczkaaxD odpowiada:
a co nie podoba sie:PPCzy wybaczylabys chlopakowi gdyby zdradził Cie z innym chlopakiem?
W Seks od Vasily, 2010-06-07 20:16:01, 35 odp
blondyneczkaaxD odpowiada:
no coo! to nie zdrada to Gej łeeDo dziewczyn
W Moda od marina83, 2010-06-07 20:14:40, 30 odp
blondyneczkaaxD odpowiada:
normalne zwyczajne?czy...??????????
W Miłość od małgosia, 2010-05-16 11:33:04, 9 odp
blondyneczkaaxD odpowiada:
nie ma na to teori to zalezy od was :)Co robić. SEX
W Seks od najlaska, 2010-05-14 21:40:44, 22 odp
blondyneczkaaxD odpowiada:
powinien byc szczesliwy ze jestes dziwica:) a nie sie smiac.. a jesli obawiasz sie ze sie bedzie smial to czy warto byc z kim takim?Co robić. SEX
W Seks od najlaska, 2010-05-14 21:40:04, 22 odp
blondyneczkaaxD odpowiada:
powinien byc szczesliwy ze jestes dziwica:) a nie sie smiac.. a jesli obawiasz sie ze sie bedzie smial to czy warto byc z kim takim?Do dziewczyn
W Miłość od Rico71, 2010-05-14 21:37:11, 27 odp
blondyneczkaaxD odpowiada:
na gwizdy odwracają się pizdy !W Inne od ~, 2010-05-13 19:08:17, Dodaj odpowiedź
blondyneczkaaxD odpowiada:
to jest glupia gra.. kurwiastaCzy całowanie się dwóch dziewczyn na powitanie i pożegnanie w usta to lesbjstwo?
W Seks od ~jaa, 2010-05-13 19:06:47, 51 odp
blondyneczkaaxD odpowiada:
oczywiscie ze nieDO DZIEWCZYN
W Miłość od skasowany, 2010-05-13 18:57:56, 14 odp
blondyneczkaaxD odpowiada:
komplementy sa mmm:) i bardzo dobrze robia;pco o tym myslicie?
W Miłość od blondyneczkaaxD, 2010-05-13 18:56:52, 6 odp
blondyneczkaaxD odpowiada:
nie koniecznie ona czyli ja ;ppnie wiem co na to wplynelo ale wiem ze nie ma obecnie nikogo
Co lubicie w swojej szkole?
W Szkoła od Dżasta25, 2010-05-13 18:55:10, 17 odp
blondyneczkaaxD odpowiada:
klimat szkolny^^No takie pytanie . ♥
W Zdrowie od kroopka, 2010-05-13 18:54:11, 13 odp
blondyneczkaaxD odpowiada:
moze wplynac negatywnie ;/ np na miesiaczke u dziewczynrozjaśniacz!
W Fryzury od skasowany, 2010-05-13 18:52:44, 15 odp
blondyneczkaaxD odpowiada:
joanny lepsze:) i powinno pokryc rudywlosy, do dziewczyn
W Fryzury od kpc13, 2010-05-13 18:51:48, 10 odp
blondyneczkaaxD odpowiada:
jesi juz lubimy ;] to moze dlatego ze to jest takie wybujanee i takie ladne:)