violeet

W serwisie od 5874 dni , ostatni raz 02 lipiec 2010

Moje odpowiedzi (15)

Czy warto kupywać telefony w internecie?

W Telefony od Schwarzenegger, 2010-07-02 22:41:38, 10 odp

violeet odpowiada:

nie warto, lepiej iść do salonu, sprawdzić, wypróbować czy wszystko jest ok. przez internet tego nie zrobisz a potem mogą być problemy z zepsutym telefonem.

Które buty najładniejsze ?&

W Buty od Monia12, 2010-07-02 22:34:32, 1689 odp

violeet odpowiada:

ostatnie

Kto to jest blachara .?

W Ciekawostki od yhyy, 2010-07-02 22:31:31, 13 odp

violeet odpowiada:

taa Firma - Fałszywe dziwki <33 ;)
a blachara to laska, która leci na samochód chłopaka...

Anime; Manga

W Pozostałe od 2Seba, 2010-07-02 19:48:51, 28 odp

violeet odpowiada:

Ja z anime "tasiemcowych" oglądam Naruto i Bleach'a. z takich serii po 12-26 odc. obejrzałam Clannad, Clannad After Story, Itazura na Kiss, Bokura Ga Ita, Elfen Lied, Death Note, Ichigo 100%, Love Hina, Da Capo, Ai Yori Aoshi, Aishiteruze Baby i wiele wiele innych...opanowałam już podstawowe zwroty ;]

Gdzie jechać na wakacje?

W Rozrywka od paleli, 2010-05-22 22:40:47, 12 odp

violeet odpowiada:

zdecydowanie Warszawa, ciekawie, można pozwiedzać. ja byłam na jeden dzień z tatą i jestem zadowolona z tego co zobaczyłam.

Piwo ;d

W Rozrywka od Anomato, 2010-05-22 22:37:40, 44 odp

violeet odpowiada:

Reed's, Karmi to alkoholowe, Heineken i Calsberg

imie na bierzmowanie

W Pozostałe od truskawa, 2010-05-20 21:48:48, 46 odp

violeet odpowiada:

ja mam Anna ale nie wiedziałam że Laura jest święte ;/

kto ma samsunga delphi??

W Telefony od panadol4, 2010-05-20 20:45:56, 10 odp

violeet odpowiada:

ja kupiłam parę dni temu i na razie wszystko jest w porządku, fajna klawiaturka jak w kompie i wgl. aparat ujdzie ale mógł by być lepszy tylko 2mpx, bateria trzyma ok. 3 dni przy średniej intensywności użytkowania.

jakie palicie ?

W Pozostałe od onna534, 2010-05-19 22:05:41, 17 odp

violeet odpowiada:

Red & White Lighty, Paramouty Goldy i 66 Routy niebieskie

Fajnie być jedynaczką/ jedynakiem ?

W Pozostałe od skasowany, 2010-05-19 21:53:17, 25 odp

violeet odpowiada:

moim zdaniem jest fajnie, rodzice mają dla ciebie więcej czasu, tylko ty dostajesz całą kasę, nie trzeba dzielić się komputerem itp. ale z drugiej strony nie ma osoby, która mogłaby cię pocieszyć kiedy zabraknie przyjaciół, pomóc ci w intymnych sprawach itp. więc są tego plusy i minusy.

Ile macie lat?

W Pozostałe od Iza1297, 2010-05-19 21:42:19, 94 odp

violeet odpowiada:

15

Lech Kaczyński xdd

W Ciekawostki od Andziulka, 2010-05-19 21:36:56, 18 odp

violeet odpowiada:

zgadzam sie z patrycia 16 to xdd nie pasuje ;/ ja myślę, że to straszne i żal mi tamtych osób, na pewno zasłużone były dla naszego kraju.

jakie imie?

W Ciekawostki od natiiii16, 2010-05-19 21:27:15, 33 odp

violeet odpowiada:

córce Laura, synowi Szymon

Co byś zrobiła gdyby okazało sie że twój chłopak jest chory psychicznie ?

W Pozostałe od Natachaa560, 2010-05-19 21:25:34, 11 odp

violeet odpowiada:

ja jestem chora psychicznie, ale to tak można nazwać depresja przeplatana z manią. jeśli on ma coś w tym stylu to nie jest koniec świata z tym można normalnie żyć. ja mam chłopaka i on mnie wspiera. nie zostawiaj go, on na pewno potrzebuje twojego wsparcia.

Kim chcielibyście być w przyszłości ?

W Pozostałe od ana1997, 2010-05-19 21:00:16, 22 odp

violeet odpowiada:

fotograf/pracować w biurze podróży lub w hotelarstwie
« poprzednie
następne »