Zaloguj się✗ Zamknij
violeet
0 złotych żetonów na koncie
0 pkt na koncie
Dodaj do czarnej listy
Przyjaciele (0)
Wyślij wiadomość
Polecamy
Uczucia:
Piękno:
Rozrywka:
Pozostałe:
violeet
W serwisie od 5874 dni , ostatni raz 02 lipiec 2010
Moje odpowiedzi (15)
Czy warto kupywać telefony w internecie?
W Telefony od Schwarzenegger, 2010-07-02 22:41:38, 10 odp
violeet odpowiada:
nie warto, lepiej iść do salonu, sprawdzić, wypróbować czy wszystko jest ok. przez internet tego nie zrobisz a potem mogą być problemy z zepsutym telefonem.Które buty najładniejsze ?&
W Buty od Monia12, 2010-07-02 22:34:32, 1689 odp
violeet odpowiada:
ostatnieKto to jest blachara .?
W Ciekawostki od yhyy, 2010-07-02 22:31:31, 13 odp
violeet odpowiada:
taa Firma - Fałszywe dziwki <33 ;)a blachara to laska, która leci na samochód chłopaka...
Anime; Manga
W Pozostałe od 2Seba, 2010-07-02 19:48:51, 28 odp
violeet odpowiada:
Ja z anime "tasiemcowych" oglądam Naruto i Bleach'a. z takich serii po 12-26 odc. obejrzałam Clannad, Clannad After Story, Itazura na Kiss, Bokura Ga Ita, Elfen Lied, Death Note, Ichigo 100%, Love Hina, Da Capo, Ai Yori Aoshi, Aishiteruze Baby i wiele wiele innych...opanowałam już podstawowe zwroty ;]Gdzie jechać na wakacje?
W Rozrywka od paleli, 2010-05-22 22:40:47, 12 odp
violeet odpowiada:
zdecydowanie Warszawa, ciekawie, można pozwiedzać. ja byłam na jeden dzień z tatą i jestem zadowolona z tego co zobaczyłam.imie na bierzmowanie
W Pozostałe od truskawa, 2010-05-20 21:48:48, 46 odp
violeet odpowiada:
ja mam Anna ale nie wiedziałam że Laura jest święte ;/kto ma samsunga delphi??
W Telefony od panadol4, 2010-05-20 20:45:56, 10 odp
violeet odpowiada:
ja kupiłam parę dni temu i na razie wszystko jest w porządku, fajna klawiaturka jak w kompie i wgl. aparat ujdzie ale mógł by być lepszy tylko 2mpx, bateria trzyma ok. 3 dni przy średniej intensywności użytkowania.jakie palicie ?
W Pozostałe od onna534, 2010-05-19 22:05:41, 17 odp
violeet odpowiada:
Red & White Lighty, Paramouty Goldy i 66 Routy niebieskieFajnie być jedynaczką/ jedynakiem ?
W Pozostałe od skasowany, 2010-05-19 21:53:17, 25 odp
violeet odpowiada:
moim zdaniem jest fajnie, rodzice mają dla ciebie więcej czasu, tylko ty dostajesz całą kasę, nie trzeba dzielić się komputerem itp. ale z drugiej strony nie ma osoby, która mogłaby cię pocieszyć kiedy zabraknie przyjaciół, pomóc ci w intymnych sprawach itp. więc są tego plusy i minusy.Lech Kaczyński xdd
W Ciekawostki od Andziulka, 2010-05-19 21:36:56, 18 odp
violeet odpowiada:
zgadzam sie z patrycia 16 to xdd nie pasuje ;/ ja myślę, że to straszne i żal mi tamtych osób, na pewno zasłużone były dla naszego kraju.jakie imie?
W Ciekawostki od natiiii16, 2010-05-19 21:27:15, 33 odp
violeet odpowiada:
córce Laura, synowi SzymonCo byś zrobiła gdyby okazało sie że twój chłopak jest chory psychicznie ?
W Pozostałe od Natachaa560, 2010-05-19 21:25:34, 11 odp
violeet odpowiada:
ja jestem chora psychicznie, ale to tak można nazwać depresja przeplatana z manią. jeśli on ma coś w tym stylu to nie jest koniec świata z tym można normalnie żyć. ja mam chłopaka i on mnie wspiera. nie zostawiaj go, on na pewno potrzebuje twojego wsparcia.Kim chcielibyście być w przyszłości ?
W Pozostałe od ana1997, 2010-05-19 21:00:16, 22 odp
violeet odpowiada:
fotograf/pracować w biurze podróży lub w hotelarstwie« poprzednie
następne »